Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty od babki przebywającej w USA29 Maja 2004

  Potrzebuję porady w następującej sprawie: mam 17 letnią córkę. Jjej ojciec (nie jesteśmy razem) od ponad 8 lat nie płaci alimentów (mam wyrok - do niedawna otrzymywałam alimenty z Funduszu Alimentacyjnego). (...)

 • pszczoły sąsiada23 Kwietnia 2006

  problem z podtopieniem budynku i chciałem z sąsiadami przekopać rów do rzeki. Kogo problem nie dotyczy to ma to gdzieś i nie daje się dołączyć do istniejącego rowu, drugi ma psa co atakuje (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  która sam podpisałem bylem w tych niemczech kupiłem samochód nie jest wystarczającym dowodem do otrzymania Vatu i dlaczego tylko jeden urząd wymaga od tej umowy rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  2114 witajcie..tylko te dziewczyny ktore szukaja rozrywki trafiaja na tych hamow turkow,ale musze przyznac jest ich wielu..babiarze..ja jestem z moim od 2.5lat..jest bardzo kochany,ale czasami klocilismy (...)

 • Ślub w USA....14 Września 2004

  Czy ślub cywilny zawarty w Stanach Zjednoczonych przez Polaków jest ważny po przyjeżdzie do Polski? Bardzo prosze o odpowiedz i z góry dziękuję. (NADZIEJA) nalezy dokumenty swojego slubu zawartego (...)

 • Podział jak obniżyć koszty spłaty18 Listopada 2011

  Mój ex po 5 latach od rozwodu (15lat zagranica siedzi i ma nową żonę) wnióśł sprawę do sądu o podział majątku chce połowę z wszystkiego: 1)mieszkanie - pomimo, że nie płacił za jego urzymanie,czynsz,remont(kosztował (...)

 • Zanizona faktura przy kupnie z USA(Chin)24 Września 2013

  Witam Kupiłem ostatnio jakiś przedmiot w stanach(wysyłka była jednak z chin o czym dowiedziałem się po telefonie z UC). Dostałem telefon z urzędu celnego z prośbą o przedstawienie (...)

 • Matka walczy o odzyskanie dziecka z USA27 Lipca 2010

  Witam, Potrzebuję pomocy w opisanej poniżej sprawie. Otóż od grudnia 2008r jestem żoną obywatela USA. W 2009 w Polsce urodziło nam się dziecko, które dostało obywatestwo po ojcu i któremu od razu (...)

 • Umowa z operatorem telefonii komórkowej30 Września 2013

  Witam, W dniu 12 września podczas rozmowy telefonicznej z operatorem T-Mobile wyraziłem chęć przedłużenia umowy na kolejne 2 lata na określonych zasadach. Dzień później podpisałem aneks do umowy (...)

 • ojciec nie płaci, co robić?29 Września 2008

  wspólne pieniądze, ale tuż po rozpoczęciu budowy mąż zaczął pić i podjął kontakty z przygodnymi kobietami. Tracił nasze wspólne pieniądze. Mieszkaliśmy wtedy u moich rodziców przy ul. .................. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.