faktury vat w 2011 xls Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT

wystawienie faktury vVAT przez osobę nie będącą płatnikiem VAT Witam!! Mam pewien problem. Od sierpnia 2011 r. prowadzę działalność gospodarczą. Do końca 2011 r. rozliczałem (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

bezpodstawne wezwanie do zapłaty Witam! Mam problem z jedna hurtownią, z która współpracuję od kilku lat. Dostałam niedawno od nich wezwanie do zapłaty za faktury z 2010 i z 2011 roku. Okazuje (...)

 Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011 Mam takie pytanie, czy wystawiając fakturę na złom w przedsiębiorstwie powinnienm uwzględnić 22% VAT czy 0%? Wszystko zależy od (...)

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

W roku 2011 kupiłam piec C.O. i mam faktutę. Piec zakładał majster zajmujący się takimi naprawami,

powinnam chyba ubiegać się o zwrot VAT za rok 2011 w roku 2012 a nie 2013.

wzór faktury VAT na 2011 r.

wzór faktury VAT na 2011 r.

wzór faktury VAT na 2011 r. Witam, skąd można pobrać wzór faktur na 2011? Witam, czy zaszły jakieś zmiany w formularzach faktur? Czy faktury dostępne w internecie (...)

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża

jako nabywcy usługi.  brattek Art. 26 ust. 7 pkt 1 ustawy o PIT. zuzia3a Ulgę oczywiście może odliczyc małżonek, nie ma znaczenia że faktury VAT wystawione przez dostawcę usług (...)