faktura korygująca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Nota korygująca a faktura korygująca / błąd w fakturze

Nota korygująca a faktura korygująca / błąd w fakturze

Nota korygująca a faktura korygująca / błąd w fakturze Witam, mam pytanie odnośnie błędnie wystawionych faktur. Załóżmy, że to ja jestem wystawiającym fakturę. Wystawiona faktura (...)

Faktura korygująca

Faktura korygująca

Faktura korygująca Faktura korygująca została zagubiona w pażdzierniku 2002 r i nie została zaksięgowana. Aktualnie się odnalazła. Proszę o poradę jak z tej sytuacji wybrnąć? (IEA) (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

niestandardowej i w konsekwencji naliczeniu dodatkowej opłaty. Fakturę korygująca na kwotę 18.45 zł dostałem po miesiącu od wykonania terminowo usługi przez wybranego kuriera. Kwota błaha ale gdy (...)

Proszę o wyjaśnienia - ZWROT TOWARU PRODUCENTOWI

Proszę o wyjaśnienia - ZWROT TOWARU PRODUCENTOWI

korygująca. Będzie ona podstawą do korekty VATu u ciebie i u sprzedawcy. Per saldo zatem i tak odzskasz tylko kwotę netto bo tylko taką faktycznie wydatkowałeś. blurp Dzieki za wyjaśnienie - pisałem (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

dalej:) bielawica Witam, i ja mam problem z opisywaną Firmą. Przesłali do mnie już pismo o przejęciu wierzytelności i kilka porozumień, a ja o żadne porozumienie nie prosiłem. Faktura CANAL+ Cyfrowy (...)

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór !

Faktura VAT 2011 - wzór ! Bezpłatny wzór faktury VAT można pobrać na : http://dokumenty.nf.pl/Dokument/344/FAKTURA-VAT-od-1-stycznia-2011r/faktura-fakturowanie-vat-wystawianie-faktur/

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składanych w II kwartale 2011 r. (cena 1m2 = 3 979 zł) ogólne limity zwrotu dla tych osób wyniosą: - 33 967 zł - inwestycja wymagająca pozwolenia na budowę (70 m2 x cena 1m2 x 12,195%); (...)

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania

formularz faktura Vat 2011 rok za darmo do pobrania Witam Gdzie znjade wzór faktury z podwyższonym Vartem do pobrania?Z góry dziekuję za pomoc

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

. mrozowskim Mam taki problem: kupiłem i zapłaciłem za towar na allegro - faktura + przelew przez PayU. Towar wraz z fakturą otrzymany. Po 2 miesiącach sprzedający wysyła do mnie wezwanie do zapłaty. (...)

odliczenie faktury męża

odliczenie faktury męża

zawierają dane personalne tylko jednego z malżonków.  maryska 28 Mozna podeprzec sie wyrokiem WSA w Kielcach (syg. I SA/Ke 321/11) koala78 Za 2011 rozliczać ulgi internetowe będziemy już (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, jak sie

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

Więcej informacji kontakt teraz poprzez E-mail: chroven53@gmail.com Omon Dobry dzień. Czy jesteś w długu? Faktura nie została zapłacona? Wymagana pilna gotówka? Bez pracy? Nie można zapłacić (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Łodzi to oszuści. Nic nie robią tylko wystawiają faktury i to takie że oko bieleje. Faktura na 2zł zapłacona z kilkudniowym opóźnieniem odsetki i opłaty manipulacyjne od tej kwoty to 170zł. Super. (...)