f-01 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

? Ksiegowy ,ktory nalicza mi wynagrodzenie twierdzi ze sa to inne kwoty i ze sa zmienne co miesiąc, czy ma racje? Jakie to są zmienne? frania6 Witam Ile wyniosi najniższa krajowa w Polsce na rok 2011

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

miesiąc. Przy Pełnej księgowości: Rachunek Zysków i Strat za ostatni zamknięty rok obrachunkowy i ostatni zamknięty miesiąc (lub kwartalny F01) 7. faktura proforma na wybrany sprzęt pozdrawiam

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

myslicie ze moge odzyskac jakos te pieniadze i liczyc na to ze dostane alimenty na konto, czy wogole nie da sie tego zalatwic, bo placi za duzo? Prosze o odpowiedz, bo juz sie uzbieralo ok 1000f zaleglosci

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

;;;ciekawa jestem co ty bys zrobil w sytuacji z dwojka dzieci,bez pracy,..itp..pozdrawiam fantazja1 alimenty.pl coz ty wypisujesz!!! rok u taty - rok u mamy?? czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co (...)

alimenty

alimenty

kwocie jak w UK czy może być ona obniżona? Czy lepiej jej dawać pieniądze do ręki na utrzymanie domu czy lepiej na konto. Jej zarobki to około 1300-1400F plus 200f na córkę plus n opłaty (...)

OSCARY 2011 - WSZYSTKIE NOMINACJE !!!

OSCARY 2011 - WSZYSTKIE NOMINACJE !!!

- Jeffrey J. Haboush * Social Network - Mark Weingarten * Prawdziwe męstwo - Peter F. Kurland Najlepszy montaż * 127 godzin - Jon Harris * Czarny łabędź - Andrew Weisblum * Fighter - Pamela Martin * (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

bankowego. Jesli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj sie z nim pod tym adresem ponizej, a takze zeznasz to. senatorrpwalter@hotmail.com Iwona Brzeszkiewicz Witam!w 2011 były maz nie placil mi alimentow (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lat czy na ten ostatni rok mogę się starać o wychowawczy płatny jak się to załatwia e_kinia prawo-pracy.net co do mojego pytania to się dowiedziałam można się starać o ostatni 3 rok (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości zapłaconych (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE DO (...)

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

Renta wyrównawcza Pilnie potrzebuję pomocy :(

2011 roku , nie ma słowa na temat dokumentów tego typu. To kolejne chodzenie , załatwianie i czas ... ponieważ nie są to dokumenty które załatwia się w jeden dzień co oznacza kolejnych kilka dni (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata (...)

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok

urlop wypoczynkowy po macierzynskim za 2010 i 2011 rok 27 grudnia kończy mi się urlop macierzyński, chcę złożyć podanie o zaległy urlop wypoczynkowy za 2010 rok, a także za 2011 (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał trzy polisy, (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście że Ci się (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

gdzieś z płatnościami, które wynikły z nieopłacania rachunku telefonicznego oraz ogólnego nie wywizania sie z zwartej umowy. Było to w 2003 rok" Teraz majster pisze: "Nie płać bo się przedawniło (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

rok i mam tyle co ja-ja i nie widziałam swojej umowy -więc...... ?Jedyną zaletą tej pracy jest to ,że pracodawca nad tobą nie stoi masz luż i nie raz klijenci są o.k pozdrawiam be-be prawo-pracy.net

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

informacje uttka Witam Mam pytanie jakie dokumenty trzeba złożyć jesli chcę się starać o zasiłek wychowawczy?Chodzi mi już o rok 2011 z góry dziękuję za informacje katarina29 Witam Mam (...)

Wyłudzenie?

Wyłudzenie?

Wyłudzenie? Witam , otóż mieszkam od paru lat w Wielkiej Brytanii, rok temu zaciągnąłem pożyczke w banku wysokości 2800f, cały czas ją spłacałem i na chwilę obecną został mi tylko 1000 (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

, po takim czasie nie ma szans aby przypomnieć sobie co gdzie i do kogo było wysyłane taka dopłata to prawie wysyłka na palecie co z tym zrobić czy ktoś doradzi czy można korygować f/vat po 8 miesiącach

umowa najmu

umowa najmu

gdzie indziej. Za październik nie płaciłam, Pan zarządzający powiedzial mi tylko, ze kwota ta sama co rok temu. Zastanawiam sie czy jestem zmuszona podpisac umowe na nastepny rok, czy tez (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! Ile wynosza składki (...)

Pomoc Prada

Pomoc Prada

rok temu , założyła mi sprawe o alimenty przez internet . I wisze po tym roku 2100 f . A do mnie nic nie przyszo nie dzwonili żaden papier nie przyszedl przez rok . Czy to jest normalne (...)

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu

Odliczenie internetu Witam, Prosiłbym o poradę w sprawie odliczenia od podatku wydatków na internet. Moja sytuacja wygląda następująco. Cały 2011 rok mieszkam we Wrocławiu przy ulicy kruczej (...)

Ulga na dziecko

Ulga na dziecko

zmianie i tak jak w rozliczeniu za 2009 rok będzie wynosić miesięcznie 92,67 zł, czyli 1112,04 za cały rok. Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2009 r. wprowadzona została dwustopniowa skala podatkowa (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

-cywilne.net Dzisiaj 04.03.2010 r dostalem telefon z jakiejs firmy od dlugow ze mam zaplacici dwie faktury z Centertela za rok 1999 r ! Bo sa nie zaplacone na kwota naleznosci okolo 360zl plus odsetki w

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

tym kwestia konstytucyjności przepisów - pytania prawne Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum ? P 12/12 w zakresie zgodności z Konstytucją art. 207 §§ 3 i 4 KPC, e. zmiany w obrębie art. 210 KPC, f. zmiany

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC

Szkolenie prawne a propos nowelizacji KPK i KPC "SOLINA2014"

tym kwestia konstytucyjności przepisów - pytania prawne Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum ? P 12/12 w zakresie zgodności z Konstytucją art. 207 §§ 3 i 4 KPC, e. zmiany w obrębie art. 210 KPC, f. zmiany

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011

URLOP 2011 - kalendarz urlopowy na rok 2011 polecam kalendarz urlopowy na rok 2011 na: http://www.kalendarzswiat.pl/urlop/2011/1 dzięki niemu sprytnie zaplanujesz urlop wypoczynkowy, (...)

1

2

3

4

5

...

8