ewidencja czasu pracy druk 2011 jak wypelnic Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

co miesiąc, tak jak we Francji. maniek61 Ile ma wynosić? To już nie będzioe jednej konkretnej sumy? Procentowo to będzie liczone czy jak? Dlaczego jest tak mało wiadomości na ten temat.? wojtasss

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wracając do pracy. malgorzata1234 Witam. Chciałbym złożyć w pracy wypowiedzenie, ale jest kilka niejasności które chciał bym rozwiać. Mianowicie, czy mogę złożyć wypowiedzenie będąc (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

. Jak trafie na konkretny przepis to nie omieszkam Ci go wskazać lecz jak pisałem problem ten można rozwiązać poprzez analizę przepisów. Jurek Na własnie ...to analizowanie przepisów miało (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, bo jak toczyła się moja sprawa, to jak byłam w ZUS na poradę, to te babki też mi mówiły, że jest coś takiego jak domniemanie podlegania!! Polecam Ci nic nie robić, nie działaj sama, (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

rozpoczęcia urlopu. Celem urlopu jest powstrzymanie się od pracy, czyli skutki prawne urlopu dla poratowania zdrowia związane są ze świadczeniem pracy. W okresie wakacji (czyli w okresie nieświadczenia (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

lekarskich o zdolności do pracy. Dodoatkowo w moim miejscu zamieszkania nie ma żłobka bym mogła oddac syna na czas jak pójde do pracy. O jaką kwote alimentów moge się starać assa (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pół miesiąca a nie cały) Natomiast wymiar czasu pracy ma wpływa tylko na pensję a nie na urlop. Damian2 prawo-pracy.net WITAM.MAM PYTANIE IL NALEŻY MI SIĘ DNI URLOPU MAM PRZEPRACOWANE 10 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sobotę też ma pracującą) wyciąga z pewnością 2000 jak nic... ale jak ja to udowodnię? co mi po 250zł skoro właśnie przedszkole kosztuje ponad 300? jak mam znaleźć pracę, skoro (...)

jak odzyskac alimenty!!!

jak odzyskac alimenty!!!

4983 alimenty.pl Justi miałam podobną sytuację jak ty i placiłam eks alimenta700 zł dlatego że pracowałam za granicą-sąd nie obchodzi jak powiesz że nie masz tam pracy czym będziesz (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

, wszystko razem z numerem konta się zgadza, a oni uparcie twierdzą że nie ma ich u nich na koncie. Szlag mnie już trafia. To już drugi raz jak komornik zawala. misuchatek alimenty.pl lusylla tak to (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Nie zważają na takich jak ty, bo jesteś w tej machinie pionkiem. Możliwe że nie jesteś dłużnikiem bo różne są sytuacje, ale jak nie umiesz się bronić to będziesz płakał jak (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wychowawczy a we wrześniu 2011 kończy mi się całkiem i chciała bym wiedzieć kiedy mogę najpózniej zajść w ciąże by nie musieć wracać do pracy ale by wszystko mi się należało tak (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

najlepszy kontakt i jak najsilniejszą więź, abym mógł zapewnić jej jak najlepszą przyszłość. Moje dziecko jest dla mnie najważniejsze, ale równie ważne jest też moje życie. Ponieważ, (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Rozmawiała z mamą na temat tego jak postąpił ojciec i mama powiedziała, żeby w takim razie podała ojca o alimenty i tak zamierza zrobić. Dodam, że dziewczyna chciała starać się o stypendium (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

,to jestem w kropce jak to zrobić ŻEBY NIE DOCHODZIŁO DO TAKICH PRZYKRYCH SYTUACJI JAK TU U NIEKTÓRYCH .Może mi ktoś podpowie jak to powinno wyglądać z dwóch stron czyli ja i najemca. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

. wypada zwolnic sie od razu z pracy bo jak pojde z wnioskiem o urlop na 1,5 m-ca to sami mnie wyleja... zenada chilli jak czytam te niektore wypowiedzi to mnie mdli w tym chorym kraju kobiety zawsze (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

prac ,bo jemu sie nie chce...Z tymi pieniędzmi u mnie jest to samo...Wielka łaska,odda wypłatę ,jak się wykaże w łóżku....Wiesz jak patrze ,jak siedzi tak bezczynnie to mi sie scyzoryk (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

przedemerytalną. Tak jak ludzie którzy w j/w. w pracy maja możliwość kontynuowania pracy bo są chronieni prawem. Długo pracujących wiek 61 lat z odebraną rentą nic nie chroni, gdzie (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

sasiadow ,ciekawa jestem jak ta sprawa sie zakonczy ? a takze jak to jest jak ja mam spadek a wujek zameldowany ,nalezy ,mu sie jakas splata mieszkania jakbym poprosila aby sie sam wymeldowal?dzieki (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, to wcześniej czy później takie opinie jak moja dotrą do świadomości większości ludzi i będziecie zawsze postrzegani jak hieny żerujące na padlinie. DLA ZASTRASZANYCH: być może mimo zachęcenia (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

takiego więc siłą rzeczy nękałam swojego pracodawce o taki druk zgłaszający mnie do ubezpieczenia, łaskawie zjawił się i przywiózł mi druk, grzecznie podziękowałam. Po szpitalu dostałam (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia się (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

. Wszystko zapłacił. Jeśli Twój boss uważa, że nic mu nie można zrobić to już szukaj pracy, jak znajdziesz nową pracę to składaj wniosek o kontrolę, a jak to nie pomoże to w urzędzie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

porozumiewanie się, utrzymywanie korespondencji, korzystanie z innych środków porozumiewania się na odległość, w tym ze środków komunikacji elektronicznej. Jak mu ustalisz kontakty sama to będzie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

większości przesyłam dokumenty kurierem). Jak do tej pory jestem zadowolona bo jak się okazuje można w rozsądnej cenie odzyskać zaległe pieniądze. poniżej podaje tel. mec Obrebski 508269045 Pozdrawiam

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

? Mnie się wydaje, ze nie, bo nie ma przepracowanego roku pracy, ale znajomi mi mówią, że studia wliczają się w czas pracy, więc jak to jest? Czy mogę się zarejestrować w Urzędzie (...)

praca kierowca

praca kierowca

moim zdaniem-rzeczywistego mojego czasu pracy w danym dniu ,czy dobie pracowniczej. Kadrowa twierdzi, że ona jest specjalistką i to co robi jest zgodne z przepisami i nawet inspekcja pracy (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

naukę w szkole? jarek 1 witam, mam zasadzone alimenty a stracę prace czy mam zapłacić zaległe alimenty za okres w którym szukałem nowej pracy ? jeśli nie mam przecież dochodu, a szukam pracy (...)

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

i ZLA/K będą one wystawiane na dotychczasowych formularzach. jolek85 Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 12 stycznia 2011 r. pancio45

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

małe) 4) czy mogę dochodzić odszkodowania z powodu braku samochodu (nie mam go już prawie miesiąc)? 5) W ciągu jakiego czasu powinienem dostać zwrot pieniędzy? 6) Jak wymusić na sprzedawcy (...)

1

2