emerytury od marca 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 !

Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 !

Wysokość najniższej emerytury - od 1 marca 2011 ! Kwoty najniższej gwarantowanej emerytury od 1 marca 2011 roku wynosi 728,18 złotych.

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

sąd napisał wtedy własnie taką formułkę. Miałem też taki przypadek, że sąd I instancji, który orzekł odmownie nie ściągnął nawet akt od komornika i nie zażądał od niego wyjaśnień (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

zastępstwie za nauczyciela który jest na urlopie na poratowanie zdrowia KREDO Dzień dobry!mam pytanie...Chcę iść na urlop od 1 września.Lekarz wystawił mi takie orzeczenie o udzielenie urlopu zdrowotnego (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

grudnia 2010 r. do dnia 28 lutego 2011 r. - 6406,16 zł Od 1 marca 2011 r. - 4000 zł witoma witam Mam pytanie w tym roku miała sie zmienic kwota zasiłku pogrzebowego od kiedy (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna Chciałabym się dowiedzieć więcej informacji dotyczących renty rodzinnej. Od czego zależy wysokość i przyznanie renty rodzinnej? Kto może starać się o taką (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

trakcie zawierania kolejnych? Dnia 1 grudnia 2011 otrzymałem pismo od byłego pracodawcy datowane na 21 listopada 2011 o następującej treści: "Zarząd XXX sp. z o.o. informuje, że wszystkie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

prawo-pracy.net czy mogę złożyć wypowiedzenie w trakcie zwolnienia lekarskiego?czy muszę podać przyczynę? ewelcia prawo-pracy.net Witam. Od 15 marca do 27 marca dostałem wypowiedzenie (...)

platnosci alimentacyjne

platnosci alimentacyjne

prawdopodobnie dostanie tylko 100 zlotych zamiast 1100 !-- prosze o odpowiedz ! [cytat] witam : postaram sie krotko : alimenty w wys. 700 zl . zasadzone od 2011 r.regularnie placone. W grudniu 2014 (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

czynić, jak ma wyglądać takie odwołanie od nakazu zapłaty i czy mogę się powołać na przedawnienie? easad Jeśli od roku 2005 nie potwierdziłeś w żaden sposób istnienia długu, to rzeczywiście (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

potrzebujesz. Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks. Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie. Dajemy następujący (...)

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011

GUS KWOTA BAZOWA OD MARCA 2011 witam. bardzo bym prosiła o udzielenie mi informacji na temat kwoty bazowej, która będzie aktualna od 1 marca 2011 roku. z góry dziękuję (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ?? Od 14 maja 2011 na osiedlach można wyznaczać strefy ruchu. Złamanie tam przepisów zawsze skończy się mandatem. Kierowca (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

witam JESTEM ZATRUDNIONA OD 21 LISTOPADA 2010 NA CZAS OKRESLONY NA 2 LATA. W STYCZNIU ZASZLAM W CIAZE I OBECNIE JESTEM NA ZWOLNIENIU OD 20 KWIETNIA. W ZWIAZKU Z TYM MAM PYTANIE CZY NALEZY MI SIE URLOP

Renta rodzinna

Renta rodzinna

te 85%? Z całej emerytury ją dostawałby Dziadek gdyby nie to, że miał rentę wypadkową czy może jedynie 85% z tych 50% emerytury jaką dostawał z racji, że miał własnie dodatkowo tę rentę (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza wparowala (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Tymczasowe aresztowanie - odwołanie od postanowienia - nowelizacja  od 22 marca 2011 !

Tymczasowe aresztowanie - odwołanie od postanowienia - nowelizacja od 22 marca 2011 !

Tymczasowe aresztowanie - odwołanie od postanowienia - nowelizacja od 22 marca 2011 ! 22 marca 2011 został znowelizowany kodeks karny. Dzięki nowemu rozporządzeniu, (...)

dział spadku przez licytacje komorniczą

dział spadku przez licytacje komorniczą

po babci śmierci i mieszkał na piętrze wraz ze swoja rodziną do marca 2011 roku. W grudniu 2011 roku brat sprzedał mi ćwiartkę domu. Mieszkanie to od marca 2011roku, aż (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (co (...)

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej ?nowelizacja?), (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

pracowników "na czarno" , mało tego po przepracowanym miesiącu nie chcą wypłacić pensji i od nowego miesiąca - pracownik dowiaduje się, że od jutra ma się już nie pokazywać. Jak od (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE ZRESZTA (...)

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

W jakim terminie ZUS zobowiązany jest do wypłaty mi polskiej emerytury i od kiedy powinien ją wypłacać.

przysługującej mi emerytury z USA. Od naszego ZUS-u żadnej wzmianki, żadnej wiadomości nie ma do dnia dzisiejszego (04.07 2011).

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011

Wstępne badania dla pracowników - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej (...)

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!!

podwyżki emerytur w 2011 - JUŻ OD MARCA !!! Od marca 2011 świadczenia wzrosną o 3,1 proc. To więcej niż wcześniej przewidywał rząd. Wszystko dlatego, że opublikowane (...)

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!!

Płatny drugi kierunek studiów - mówimy NIE!!! Cześć! W dniu 3 marca 2011 r. Senat RP po rozpatrzeniu uchwalonej przez Sejm RP ustawy przyjął nowelizację ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, (...)

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011

Zwolnienia w urzędach od 2011 Co dziesiąty urzędnik straci pracę wraz z początkiem 2011 roku. Wśród zwalnianych będą osoby mające prawo do renty lub emerytury. Nie będzie też (...)

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!!

Kwota bazowa od marca 2011 do lutego 2012 !!! GUS podał, że kwota bazowa, która będzie obowiązywać od marca 2011 roku do lutego 2012 roku wyniesie 2822,66 zł. Podana (...)

2 razy karany za to samo

2 razy karany za to samo

po części nieprawdziwy ponieważ miałem problemy finansowe od października 2016 do marca 2017. Od marca 2017 do dnia dzisiejszego co miesiąc komornik potrąca mi 600 zł z pensji (...)

1

2

3