emerytura rocznik 1955 wiek emerytalny dla kobiety ur. 28.12.1955 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

mną i był zawsze bije mnie. Zaczęli zachowywać się dziwne i śmieszne i zostawił mnie dla żadnej przyczyny, dla innej dziewczyny. Myślałem, że nadzieję, że już nie było. Szukałam (...)

Wzór podania o separację

Wzór podania o separację

separacji) Z małżeństwa mamy dwoje dzieci: Katarzynę ur. 20 czerwca 1981 r., która jest pełnoletnia, wyszła za mąż, mieszka oddzielnie oraz Agatę ur. 15 lutego 1985 roku, która uczęszcza (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

dobrze) że panna z dzieckiem nie ma szans na normalne życie, że w większości faceci nie chcą brać odpowiedzialności za cudzego dzieciaka, no i że wiek 18 lat to nie jest wiek na dziecko. (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

uzyskalby ubezpieczony [wedlug stanu konta na dzień 31 grudnia ] 2008 w wieku ;emerytalnym 61.84 przekraczajacym wiek emerytalny o rok 64.11 , prakraczający wiek o2 lata 66.53.Nie (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sprawy reguluje chyba Kodeks rodzinny i opiekuńczy jowita Dla sądu bezrobotny to taki sam człowiek, jak każdy inny i nie ma dla niego oddzielnych zasad wyrokowania w sprawie o alimenty. nene dla (...)

Podwyżka alimentów

Podwyżka alimentów

, emerytura mamy i wysokie bo ok. 6000zł dochody jej konkubenta. Czy podczas sprawy mogę poruszyć faktyczny stan finansowy ich wspólny czy raczej starać się wykazać przed sadem, że moje dochody nie (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

?? o sorryy.... dla Zus byłam kolejnym jeleń, który dał się nabrać na ich sztuczkę, a dla mnie to własnie jest WALKA O SWOJE!!!!! Matką Teresa nie jestem i jak wpłacam kasę= składki do (...)

Nowe zasiłki przedemerytalne

Nowe zasiłki przedemerytalne

chyba isc sie powiesic jestem za tym żeby przywrócono zasiłki przedemerytalne 30 lat pracy wiek 50 lat .. . kolejarz mam 33 lata pracy na kolei,wiek 51 lat jestem za ,powinny powrócić (...)

alimenty na ojca

alimenty na ojca

alimenty dla ojca?? ela55 alimenty.pl witam w jakiej sytuacji należa się alimenty dla ojca? z góry dziękuje za odpowiedzi metkat Witam mam pytanie w jakiej sytuacji ojciec może zarządać alimentów (...)