emerytura na starych zasadach dla rocznika 1959 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Emerytura na nowych czy starych zasadach

Emerytura na nowych czy starych zasadach

Emerytura na nowych czy starych zasadach Witam, mam 59 lat jestem nauczycielką, pełną emeryturę osiągnę w marcu 2018 roku, chciałam zapytać czy przechodząc teraz na emeryturę (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

mineralow oraz filie swej kancelarii na Slasku Opolskim. Ow adwokat na terenie Bonn zatrudnial dwie sekretarki mowiace po polsku a na terenie Polski zalatwial obywatelstwa niemieckie hurtowo (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

sprawie urlopów dla poratowania zdrowia dla nauczycieli. Zgodnie z tym rozporządzeniem do lekarza trzeba iść z 3 egzemplarzami, które lekarz wypisuje. Jeden dla siebie, drugi dla (...)

Jaka będzie  emerytura?

Jaka będzie emerytura?

emeryturę? Dla Twojego rocznika nie jest to już żadna średnia. Kapitału początkowego też na 99% nie masz- bo nie byłeś w ubezpieczeniu społecznym przed 1999 rokiem. antonina10 najlepiej (...)

ludzki

ludzki

posadach ciagala. Klasyczny przypadek kompensacji. Miala regularnie po 1000 na dzieci i 1000 na siebie razem 3000. No i dostalem wezwanie. Odbyl sie teatr i ....... Gdybym przegral toby jej samopoczucie

Nowe zasiłki przedemerytalne

Nowe zasiłki przedemerytalne

młodych lat nauczony sumienności i rzetelnej pracy a teraz co kopa na łąkę zapchać sie mleczem????????????? ja55 jeszcze jedno dlaczego moje koleżanki do 31 sierpnia 2004 roku miały wybór i przeszły (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

miesiace dlarego od razu chcialam isc na zwolnienie, myślicie, że jakis lekarz sie na to zgodzi? Aga prawo-pracy.net witam!!! mam pytanko na ile czasu lekarz giekolog może wypisac zwolnienie (...)

Urlop macierzyński 2002

Urlop macierzyński 2002

macierzyński na starych zasadach) złożyć do pracodawcy i czy gdzieś można znaleźć przykładowy tekst? Filona Polityka prorodzinna państwa godna pożałowania, a tu na każdym (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku czy na (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

alimenty na siebie i teraz mam pytanie czy na decyzję sądu ma wpływ emerytura mojej babci i zabezpieczenie na czas procesu w sprawie rozwodowej przyznane na moja mame i mojego (...)

Mieszkanie służbowe a rozwód

Mieszkanie służbowe a rozwód

tedy bruk. Mieszkanie na rozkwaterowanie nie jest dzielone na normy. Będzie Wam przydzielać 2 mieszkania o łącznej powierzchnii starego mieszkania. Jeśli dostał Pan mieszkanie na starych (...)

rodzina na swoim - jakie zmiany

rodzina na swoim - jakie zmiany

rodzina na swoim - jakie zmiany Ktoś się orientuje jak będą wyglądac zmiany w przyznawaniu kredytu rodzina na swoim? Do kiedy można składać na starych zasadach? Kiedy (...)

Jak założyć partię polityczną ?

Jak założyć partię polityczną ?

a nawet się nie da żyć. Politycy powinni być na max 2 kadencje wybierani a nie z jednego stanowiska na drugie i tak 20 lat się bujają za nasze podatki samochodami po 500 tys zł i lepiej jakieś (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

ma tu znaczenia). Podkreślić jednak należy, że do skorzystania z ulgi konieczne jest zameldowanie przez wskazany okres na pobyt stały. Meldunek na pobyt czasowy, bez względu na długość (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

ODPOWIEDŹ PS. MÓJ SĄSIAD "PSIOK" ZGARNĄŁ MNIE ZA JAZDĘ NA ROWERZE PO ALKOHOLU... PARANOJA ja prawo-cywilne.net za jazde pod wpływem alkocholu dostałem zakaz na 3 lata i rok w zawieszeniu (...)

oszukanie stazysty !!!!

oszukanie stazysty !!!!

ustawa i co sie okazuje? ze na staz moze byc skierowana osoba takze do 27 lat, gdy ukonczyla studia a wiec gdybym byla przyjeta na staz od 1 czerwca na nowych zasadach za kazde 30 dni (...)

Spadek sprzed 2007 roku

Spadek sprzed 2007 roku

jest sprzed stycznia 2007 roku wówczas, rodzina nie może skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku. Spadkobiercy będą wówczas korzystać z ulg na starych zasadach gdzie opodatkowane (...)

Zmiany w prawie do emerytury

Zmiany w prawie do emerytury

pracy. ilona43 jest jeszcze grupa urodzonych pomiędzy '49 a '68, muszą oni spełnić sepcjalne warunki aby uzyskac emeryture na starych zasadach.  radek45 Pozostałe osoby nabywają (...)

Zaplata za konto na pobieraczek.pl

Zaplata za konto na pobieraczek.pl

zarabiać na zasadach uczciwej konkurencji bo to skończone mendy. Właścicielem tej firmy jest zawodowy windykator więc zna się na rzeczy. Ja jestem psychologiem policyjnym i prawnikiem (...)

praca w policji

praca w policji

możliwosc przejscia na emeryture na starych zasadach czy jzu an nowych?! witkor78 hehehe, no bez jaj, jakby to zrobił w tamty roku to tak a teraz nie ma opcji. georgr płaca zajbiesta (...)