emerytura dla 1955 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kiedy emerytura dla rocznika 1955 dla mężczyzn?

kiedy emerytura dla rocznika 1955 dla mężczyzn?

kiedy emerytura dla rocznika 1955 dla mężczyzn? kiedy emerytura dla rocznika 1955 dla mężczyzn?

kiedy emerytura dla rocznika 1955?

kiedy emerytura dla rocznika 1955?

kiedy emerytura dla rocznika 1955? kiedy emerytura dla rocznika 1955?

kiedy emerytura rocznik 1955?

kiedy emerytura rocznik 1955?

kiedy emerytura rocznik 1955? kiedy emerytura rocznik 1955? Urodzilam sie w 1955r w styczniu kiedy mam skladac o emeryture kiedy mi przysluguje Eric

Wzór podania o separację

Wzór podania o separację

. Czlowiek czuje sie lepiej kiedy jednoczy sie z drugim w podobnym problemie. Moze masz jakies rady dla mnie. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam, emi alimenty.pl jestem facetem, wiekowym, mam "żonę" (rycząca

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

bedziesz miala na to potwierdzenia,dla ciebie to bez znaczenia ale dla ojca lepiej chyba zeby przesylal je poczta, maga alimenty.pl 13 czerwca wchodzi w zycie nowelizacja, dzięki której będzie (...)

Emerytura

Emerytura

sytuacje teraz w firmie i boję się żę mogą mnie zwonić czy przysługuje jakaś ochorona dla pracownika przed odejściem na emeryturę?Z góry dziękuję za pomoc anitka56 Witam mam 59 lat. (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

dla Spółdzielni Dante Paola oferuje pożyczki dla osób i organizacji Pożyczka, Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, a maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, oferujemy pożyczki, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sprawy reguluje chyba Kodeks rodzinny i opiekuńczy jowita Dla sądu bezrobotny to taki sam człowiek, jak każdy inny i nie ma dla niego oddzielnych zasad wyrokowania w sprawie o alimenty. nene dla (...)

renta rodzinna a emerytura

renta rodzinna a emerytura

zawodowej. Ja obecnie pobieram swoją emeryture. Czy ja w tej sytuacji mogę wystąpić z wnioskiem o rente rodzinną? Jeżeli tak to co by mi przysługiwało? Czy moja emerytura plus renta męża czy emerytura (...)

Jaka będzie  emerytura?

Jaka będzie emerytura?

Jaka będzie emerytura? Mam 30 lat i wszyscy mnie straszą, że moja emerytura będzie żałosna. Jaka będzie moja emerytura? To jest średnia z ostatnich dziesięciu lat pracy? Jak mogę (...)

na czym polega emerytura kapitałowa?

na czym polega emerytura kapitałowa?

na czym polega emerytura kapitałowa? W zwiazku niepewności o moją emeryturę kolega polecił mi zebym sobie sprawdził czym jest emerytura kapitałowa. Tylko że no niestety jak nic nie rozumiem (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

potrzeby nikt nie dba choć mająprawo to egzekwować. dla mnie to co piszesz zoostaw dla siebie falka mysle, że nalezy zwrócić się do komornika o egzekucję alimentów. Proszę ze soba zabrać (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

jest bez pracy.Alimenty są dla dziecka, a nie dla niej. Jolka Nie ma żadnej sprawy. Pozdrowionka. justhe Dlaczego z góry zakładasz,że będziesz miał zero opieki nad dzieckiem ? Przecież masz (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

niego alimentów dla siebie?[/quote] jesli rozwod bedzie orzeczony z winy meza to moze [quote=siostra] 5.Czy żona może odmówić mężowi kontaktu z dzieckiem bądź go utrudniać?[/quote] teoretycznie (...)

Jaka emerytura dla przedsiebiorcy..

Jaka emerytura dla przedsiebiorcy..

Jaka emerytura dla przedsiebiorcy.. Witam Mam pytanie jaka emerytura dla przedsiebiorcy?Z góry dziekuję za pomoc Przedsiębiorcy normalnie mogą płacić składki i wówczas (...)

Emerytura dla policjanta

Emerytura dla policjanta

Emerytura dla policjanta Witam Wybieram się do szkoły policyjnej, teraz ciagle czytam o emerytuarch i juz nie wiem jak to jest kiedy wchodza nowe przepisy, czy jesli zaczne szkołe w przysżłym (...)

Mniejszy ZUS - czy tak można ?

Mniejszy ZUS - czy tak można ?

ZATRUDNIENIA ( od 1 marca 2009 ) Dla kogo jest ta oferta? - dla osób, które dotychczas pracowały na pracy nakładczej - dla osób, które prowadzą firmę i płacą pełny ZUS Korzyści (...)

Świadczenie przedemerytalne lub emerytura

Świadczenie przedemerytalne lub emerytura

zasiłku dla bezrobotnych 6 m-cy. Mam jeszcze 9 lat pracy w gospodarstwie rolnum - uzupełniające. Obecie mam 53 lat życia i nie ma dla mnie pracy. Czy należy mi się świdczenie przedemerytalne, (...)

Emerytury pomostowa

Emerytury pomostowa

wynoszący co najmniej 55 lat dla kobiet i co najmniej 60 lat dla mężczyzn. Prace o szczególnym charakterze wymagają wyjątkowej odpowiedzialności i równie wyjątkowej sprawności psychofizycznej. (...)

ochrona dłużnika

ochrona dłużnika

wszystkie zobowiazania.Moje wynagrodzenia miesiecznie:emerytura 1330zl.netto oraz praca miesiecznie 1060zl.netto.Zadluzenia ogolem wynosza okolo 160.ooo,-zl.Meza emerytura wynosi okolo 42oo,-zl.netto.Jestem

Emerytura nauczyciela

Emerytura nauczyciela

dla kobiet. Do 2006r Kobieta - nauczyciel może przejść na emeryturę mając ukończone 55 lat życia oraz 20 lat ubezpieczenia w tym 15 lat pracy nauczycielskiej ( gwarantuje to art.32 &3 pkt5 ustawy (...)

Podwyżka alimentów

Podwyżka alimentów

, emerytura mamy i wysokie bo ok. 6000zł dochody jej konkubenta. Czy podczas sprawy mogę poruszyć faktyczny stan finansowy ich wspólny czy raczej starać się wykazać przed sadem, że moje dochody nie (...)

Wcześniejsza emerytura górnicza-2011

Wcześniejsza emerytura górnicza-2011

... Więcej na stronie http://emerytury.wieszjak.pl/wczesniejsze-emerytury/229204,Wczesniejsza-emerytura-dla-gornikow.html prawko24

Emerytura na nowych czy starych zasadach

Emerytura na nowych czy starych zasadach

dla mnie finansowo lepiej jest już teraz przejść na kompesacyjną i na niej doczekać do marca 2018 roku czy też pracować do tego czasu i wtedy już na nowych zasadach przejść na pełeną emeryturę, (...)

Wcześniejsza emerytura, a OFE

Wcześniejsza emerytura, a OFE

wczesniejsza emerytura) Za przepracowane lata pracy w szczególnych warunkach (15 lat przepracowane do 31.12.1998r) ma byc wyplacane rekompensaty do emerytury. Sama trzymam kciuki a by ten projekt nie przeszedl

średnia emerytura górnika to 3,3 tys. zł

średnia emerytura górnika to 3,3 tys. zł

średnia emerytura górnika to 3,3 tys. zł Witajcie forumowicze! Nabiegające informacje z Polski są dla mnie bardzo zaskakujące! Czy widzieliście jaka jest emerytura Górnika??? To niesprawiedliwość

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

PROTEST PRZECIWKO WALORYZACJI KWOTOWEJ!!

sprawiedliwy rowniez dla niskich emerytur i rent. janina64 ja w to uwierze ze to dziła, jak zobacze ze emerytura babci wkoncu realnie wzrosnie, tym bardziej ze jej leki zinkneły z listy refundowanyhc!! (...)

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

, ma dobra pensję ale.....jest uciążliwy dla pozostałych domowników, dla mnie męża i młodszego syna. Godzinami zajmuje łazienkę, tego co ja ugotuję nie chce jeść tłumacząc że w (...)

emerytura dla nauczyciela akademickiego

emerytura dla nauczyciela akademickiego

emerytura dla nauczyciela akademickiego witam, czy nauczyciel akademicki urodzony przed 1949 r. może nabyc prawo do wcześniejszej emerytury? Jak do takich osób odnoszą się nowe przepisy o emeryturach

emerytura dla cudzoziemca

emerytura dla cudzoziemca

emerytura dla cudzoziemca Jak liczy sie lata pracy kobiety, ktora jest Rosjanką, wyszla za mąz za Polaka, mieszka w Polsce od 15 lat, jest w wieku uprawniajacym do wczesniekjszej emerytury. Czy liczy

1

2