emerytura a praca w 2011 jaki wyrok sadu w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Najpierw cesja była między Tele2, a Presco Sp.z o.o. w Warszawie Centrum operacyjne w Pile, a za 10 miesięcy sprzedaż wierzytelności między Presco Sp.z o.o, a Presco Inwestments s.a.r.l z/s (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, myslec o dziecku teraz, jutro i za 10 lat w kazdym dniu wracajac z pracy w domu czeka druga "praca" - a nie tylko pare setkek miesięcznie przelewem. dziecko , to nie osobodzień w (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

żonę i w jakiej wysokości (żona ma udokumentowaną chorobę powstałą w trakcie ciąży, ale obecnie wyleczoną)? 2. Ile wyniosą alimenty na dziecko? 3. Czy długi zaciągnięte w trakcie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

kwietniu 2011 mialem sprawe i wyrok za posiadanie 2mies na 2 lata . Lecz w marcu 2011 wzialem te zaswiadczenie z Sadu i figuruje tam jako niekarany . I tu wlasciwe pytanie ,wiem (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

spadek

spadek

spadkowych. Zawsze warto zapytać i poradzić się fachowca w danej dziedzinie. Mnie pomagał pan Paweł Żywiecki w sprawie rozwodowej, ale kwestie majątku też tu wchodziły w grę. Polecam (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

związek małżeński. Ojciec jest materyalnie dobrze usytuowany. Pracował do pensji w Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków SA (PPKZ SA). Adres zamieszkania ojca jest znany. Sąd w Łotwę wydał (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów od (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

,chciala bym sie dowiedziec czy moge zalozyc w angli sprawe o uchylanie sie nieplatnosci alimentow,jezeli ja mieszkam w angli a on w polsce ale pracoje w niemczech.prodze o pomoc,i gdzie (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

rodzicielskiej lub w sposób rażący zaniedbują swe obowiązki względem dziecka, sąd opiekuńczy pozbawi rodziców władzy rodzicielskiej. Pozbawienie władzy rodzicielskiej może (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. Przez półtora (...)

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

34/09 który mówi ze w jednym mieście notariuszka odmówiła podpisania aktu sprzedaży działki, która powstała w wyniku podziału, którego warunki nie zostały spełnione i wg Sadu (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

a nie dupke w domku grzać. iwcia alimenty.pl licencjat i magister w dzisiejszych czasach to gówno (taka podstawówka, która nic nie gwarantuje). Żeby było jasno sama mam magistra..i pracuje w (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela prawo-pracy.net (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

lepszy.Ja w opini pani psycholog jestem osoba zamknieta-a jaka mam byc po szesciu latach maltretowania fizycznego i psychicznego,interwencje policji,niebieska karta,szukalam pomocy w osrodkach dla (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

pomoc czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku.Mam 20 lat mam trojke dzieci z jednym mezczyzna ktorego poznalam w wiwku 15 lat i z nim wkroczylamm w dorosle zycie,od roku jestesmy malzenstwem (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

. Mieszkam w województwie gdzie jest największe bezrobocie w kraju - warmińsko-mazurskie. Sąd powołał się że jestem osobą młodą i nie mam nikogo na utrzymaniu wiec jestem w stanie (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

praca jako spoleczny kurator sadowy w lublinie czy moze ktos sie orientuje w tym temacie prosze o inf. meggi u mnie jest podobnie ze stawkami:(Co gorsza wiem z cala pewnoscia, ze w (...)

1

2

3

4

5

...

12