Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zostać syndykiem20 Listopada 2001

  Prosze mi przedstawić wszystkie kryteria, aby móc zostać syndykiem. (student) a co, łatwych piniędzy sie studentowi chce? :P e-prawnik twoje odpowiedzi e-prawnik są idiotyczne, (...)

 • Prawo rejestracji samochodu17 Listopada 2001

  Utraciłem prawo rejestracji samochodu. Proszę o pomoc w napisaniu pozwu do sądu o przywrócenie praw własności lub wyjaśnienie co z tym fantem począć aby odzyskać możliwość zarejestrowania samochodu, (...)

 • Wymiana okien6 Listopada 2001

  Czy mogę w mieszkaniu bedącym moją własnością lecz znajdującym się w bloku spółdzielczym wymienić okna na inne niż były poprzednio? Konkretnie chodzi mi o to, że wszystkie w pionie są dwuskrzydłowe (...)

 • Przestępstwo z art. 286 1k.k - ściąganie plików 25 Października 2013

  Witam wszystkich Ostatnio w mieszkaniu studenckim dostaliśmy (wszyscy -6 osób) pismo od stawienie się w komendzie jako świadkowie w przestępstwie z w.wym artykułu. Jak wynika z internetu w większości wkykroczenia (...)

 • Urlop po porodzie26 Października 2010

  Ile przysługuje mi urlopu po porodzie? czy jest to uzależnione od ilości dzieci, czy zawsze długość urlopu jest taka sama? Ponoć na każde dziecko można wziąć dodatkowe 11 tygodni czy to prawda? Na serwisie (...)

 • wykup mieszkania od spółdzielni.......24 Maja 2005

  Chciałbym wykupić na własność mieszkanie od spóldzielni w którym mieszkam od 20 lat, i sprzedac je za kilka dni. Czy w związku z tym poniosę jakieś dodatkowe koszty z tytułu opłat skarbowych. (pieniądze (...)

 • Opłaty sądowe za wpis do ksiegi5 Lipca 2002

  Gdzie mogę uzyskać treść przepisów dotyczących wysokości opłat pobieranych przez sądy (lub chociaz nr oraz nazwe dokument ktory to reguluje). Wytworzyla sie mianowicie sytuacja kuriozalna, poniewaz sad (...)

 • Problem z serwisantem komputerów29 Listopada 2001

  Ostatniego dnia gwarancji tj 19 listopada dostarczylam sprzet do serwisu (uszkodzona karta graficzna). Oddajac mi sprzet powiedzieli, ze wlozyli nowa karte za ktora musze zaplacic poniewaz na te uszkodzona termin (...)

 • Tytuł prawny do ludzkich zwłok20 Listopada 2001

  Jaki jest tytuł prawny do zwłok ludzkich? Komu zgodnie z przepisami prawa one przysługują? (student) Jakie zwłoki chcesz zbyć? Jestem zainteresowany ;-))))))))) e-prawnik Myślę że e-prawnik (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów31 Stycznia 2002

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez jakiś czas. Po czym odechciewa mu się. Czekasz, prosisz, przekanujesz. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane