dzienniki ustaw 2006 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dzienniki ustaw już nie będą papierowe?

dzienniki ustaw już nie będą papierowe?

dzienniki ustaw już nie będą papierowe? witam, wyczytałem gdzieś , że od przyszłego roku dzienniki ustaw będą wydawane oficjalnie w formie elektronicznej? czy to prawda? Czy (...)

udostępnianie dzienników ustaw

udostępnianie dzienników ustaw

udostępnianie dzienników ustaw jakie przepisy mówią o udostępnianiu przez jednostkę samorządu terytorialnego dzienników ustaw? Czy jest to informacja publiczna udostępniana na życzenie? Czy (...)

kodeks drogowy - dzienniki ustaw 1971 do 1980

kodeks drogowy - dzienniki ustaw 1971 do 1980

kodeks drogowy - dzienniki ustaw 1971 do 1980 Witam serdecznie. Mam duży problem i bardzo prosił bym o pomoc jeżeli ktoś był by tak uprzejmy a mianowicie : Mój ojciec jeździł ciągnikiem (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. http://msp.money.pl/akty_prawne/dzienniki_ustaw/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. treść dokumentu do ściągnięcia!!! polecam przydatny link na ten temat: http://msp.money.pl/akty_prawne/dzienniki_ustaw/rozporzadzenie;prezesa

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

w dzienniki ustaw, a jeszcze nie została. Stanie sie to pewnie we wrześniu, a zatem wejdzie w życie od października. Ewentualne wyrównanie dostaniesz zatem dopiero w następnym miesiącu. KERI (...)

Akty urodzenia dziadków.

Akty urodzenia dziadków.

takich dokumentów. ??? Nosimy sie z przygotowaniem pisma do dziekana , dlatego prosiłbym o porade czy jest to zgodne z prawem i jak motywaować nasze pismo ( ustwy, dzienniki ustaw itp )

zrozpaczony...

zrozpaczony...

/publ.asp wchodzisz w dzienniki ustaw rok 2005 nr 31 poz.266 pozdrrawiam. profis

dotyczy druku PCC

dotyczy druku PCC

wszechwiedząca? Amoże zanim podejmie sie decyzje, trzeba bedzie sie zaopatrzec w dzienniki ustaw? To niedorzeczne! Facet chce rozwiązac problem juz powstały a pani polemika jest jak najbardziej (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

.) Art. 7 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 217, poz. 1588 z 2006 r.) dell1 Oświadczenie (...)

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

. Natomiast Pani mecenas mowi ze na akcie notarialnym jest powolanie na dziennik ustaw z 2004 r z uzupenieniem na 2006 ze mieszkanie moge sprzedac albo zamienic. Barzo was prosze o radę, albo kto (...)

opłata adiacencka

opłata adiacencka

prawnikiem, ale Art.145 ust.2 Ustawy o gospodarcenieruchomościami (patrz. Dziennik Ustaw z 2004 roku nr 261 poz.2603 daje 3 lata na wydanie decyzji o ustaleniu opłaty adiacencjiej. USTAWA z dnia 21 sierpnia

Książeczka Mieszkaniowa!

Książeczka Mieszkaniowa!

wygrał sptrawę i dostał 3mln. adastyl@op.pl mam ksiązeczkę mieszkaniową załozoną w 1985 roku, jest na niej 500PLN. W 2006 roku robiłem wycenę i było:odsetki-1500PLN, Premia gwarancyjna- 2600PLN. (...)