dziennik ustaw z 2003 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


windykacja oc

windykacja oc

................. Dobrze ,że wiedza prawnicza towarzystw ubezpieczeniowych jest trochę większa i zdają sobie sprawę że ich działalnośc oparta jest również na innych aktach prawnych( choćby Dziennik (...)

Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

, Warszawa 2000. ORZECZNICTWO 1. Orzeczenie Sądu Najwyższego z 22 IV 1952 r., ?Orzecznictwo Sądu Najwyższego ? Izba Cywilna? 1953, poz. 47. 2. Orzeczenie Sądu Najwyższego z 26 IV 1958 (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu. Od 2006r maj ,mam syna 5l i córkę 3l mąż mnie zostawił jak byłam w ciąży w 5miesiącu 2004r poszedł do innej ,założyłam sprawę o rozwód z jego winy .Oczywiście on ma (...)

Kto zwraca koszty leczenia

Kto zwraca koszty leczenia

Kto zwraca koszty leczenia Dziennik ustaw z 1975r. i z 1983r nie określa ktoc ma zwrócić koszty leczenia. Są to przepisy ogóle.A więc kto zwraca i na jakiej podstawie (...)

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

technicznych w budownictwie (Dz. U. Nr 96, poz. 817) Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2003 r. Nr 207, poz. 2016, z (...)

nieuczciwy pracodawca

nieuczciwy pracodawca

mieniu.Dziennik Ustaw z 1996 roku nr 143 poz. 662 2. ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW z dnia 4 października 1974 r. w sprawie wspólnej odpowiedzialności materialnej pracowników (...)

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

Jak odzyskać pieniądze? Mam wyrok z klauzulą wykonalności. Co dalej?

to raczej jest on nadal aktualny, raczej ustaw nie nowelizuje się co 3 lata, nasz kodeks cywilny to znowelizowana ustawa z 1964 r, prawo wekslowe to ustawa z 1932 roku, tylko nieliczne (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych (...)

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011 Od 1 stycznia 2011 r. będą obowiązywać przepisy dostosowujące ustawę o VAT do PKWiU z 2008 r. Nowelizacja ustawy o VAT wprowadzająca te zmiany została opublikowana w (...)

urlop i godziny nadliczbowe

urlop i godziny nadliczbowe

takiego rozstrzygnięcia. Dziennik Ustaw z 1997 r. Nr 2 poz. 14 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 8 stycznia 1997 r. w sprawie szczegółowych (...)

 DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

. 1 uchyla się pkt128 i 130 z rozporzadzenia z 2011 roku z kwietnia zdaje się?? nie moge znalexc tego, wiec albo jestem niedowidzaca albo nie wiem co:) tak zmienia:) jadwiga3 to jest pierwszy (...)

opłata adiacencka

opłata adiacencka

prawnikiem, ale Art.145 ust.2 Ustawy o gospodarcenieruchomościami (patrz. Dziennik Ustaw z 2004 roku nr 261 poz.2603 daje 3 lata na wydanie decyzji o ustaleniu opłaty adiacencjiej. USTAWA (...)

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna treść dokumentu można pobrać ze strony: http://msp.money.pl/akty_prawne/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

. Natomiast Pani mecenas mowi ze na akcie notarialnym jest powolanie na dziennik ustaw z 2004 r z uzupenieniem na 2006 ze mieszkanie moge sprzedac albo zamienic. Barzo was prosze (...)

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

lekarską po złożeniu papierów ? \"§ 5. Zakład ustala, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wniosku, termin badania ubezpieczonego przez lekarza orzecznika\" Dziennik Ustaw z 2002 r. (...)

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

. Osoby, które nie mają takiego prawa, będą mogły natomiast otrzymać zupełnie nowe świadczenie. Zgodnie z wchodzącą jutro w życie nowelizacją ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. (...)

NIP-3 przez Internet - ustawa !

NIP-3 przez Internet - ustawa !

. do pobrania na: http://dokumenty.e-prawnik.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/2010/259/1768/

Stosowanie zapisów ustaw w regulaminie konkursu - zamówienia publiczne PZP

Stosowanie zapisów ustaw w regulaminie konkursu - zamówienia publiczne PZP

Stosowanie zapisów ustaw w regulaminie konkursu - zamówienia publiczne PZP Zwracam się do Państwa z zapytaniem, czy w regulaminie konkursu - zamówienia publicznego na usługi projektowe z (...)

WPIS DO EWIDENCJI - EKD

WPIS DO EWIDENCJI - EKD

aby dokonac takiej aktualizacji?? nie chodzi o EKD tylko o PKD i PESEL - art. 8 ustawy z dnia 25 listopada 2003 o zmianie ustawy Prawo działalności gospodarczej oraz niektórych innych ustaw (...)