dziennik ustaw nr 31/2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

wprowadzające prawo małżeńskie? Dziennik Ustaw Nr. 48/1945., poz.271 19. Ustawa z dn. 29.09. 1986 ?Prawo o aktach stanu cywilnego?. ? art. 61a ust. 5. (Dz.U. Nr 36, poz. 180 z późn. (...)

PKWiU a VAT 2011

PKWiU a VAT 2011

: Dziennik Ustaw Nr 226 pozycja 1476 z 30 listopada 2010 .

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

że nasze prawo w tym stosunku jest chore.Jestem tez zdania kto splodzil niech ponosi odpowiedzialnosc za to dziecko tez finnansowa. aszna11 alimenty.pl Dziennik Ustaw Nr 220 ? 12172 ? Poz. (...)

Allegro - którą formę opodatkowania wybrać, handel rzeczami używanymi

Allegro - którą formę opodatkowania wybrać, handel rzeczami używanymi

dla mnie ZUS/KRUS to tylko strata pieniędzy. Od 2003-07 otrzymana ziemie została w części zalesiona na mocy Dziennik Ustaw Nr 48, Poz. 390, czyli zalesianie w ramach PROW 2007-2013. Obecnie (...)

Alimenty od Matki

Alimenty od Matki

10025 alimenty.pl dziennik ustaw nr. 120 poz 1431 z 12 grudnia 2008 ustawa z dnia 6listopad 2008 kodeks rodzinny i opiekuńczy art133 §3 wejdzie w życie 13 czerwca 2009 -

Urlopowanie

Urlopowanie

,niestety dzwoniłem do sądu ale sędzina jest na urlopie no i nie mogę się dowiedzieć a nie chcę mieć później problemy ze sądem. A o tej ustawie PCPR mówi http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,1964,nr,9,poz

Kto zwraca koszty leczenia

Kto zwraca koszty leczenia

ponosi z powodu wypadku przy pracy (Piotr) Nie wpisuj kilku postów na ten sam temat. Należało dalej pisać pod tematem "wypadek przy pracy". Teraz merytorycznie. Po pierwsze: Dziennik ustaw niczego (...)

windykacja oc

windykacja oc

jest zgodna z obowiązującym stanem prawnym, jest rzetelna i nie zawiera błędów."A ja co do tego stwierdzenia mam wątpliwości bo:Dziennik Ustaw z 2003 r. Nr 124 poz. 1152 art. 22 )mówi(czytamy) (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

"naszej klasie". pragnę zaznaczyć, że prócz tych 155zł nigdy nie otrzymałam pieniędzy ani od ojca ani od dziadków dziecka sad smiley liczę na pomoc i konkretne dane np dziennik ustaw, czy (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

 DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126 Rozporzadzenie Prezesa Rady Ministrow zdnia 5 stycznia 2012r. zmieniające rozporządzenie wsprawie określenia wzorów formularzy sprawozdawczych zmienia (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych. http://msp.money.pl/akty_prawne/dzienniki_ustaw/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

nieuczciwy pracodawca

nieuczciwy pracodawca

mienie. Dziennik Ustaw z 1996 nr 143 poz. 662 3. Kodeksu pracy - dził V rozdział II- odpowiedzialnośc materialna pracowników Zwracam Ci szczególną uwagę na art. 124 §3 (...)

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna treść dokumentu można pobrać ze strony: http://msp.money.pl/akty_prawne/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

opłata adiacencka

opłata adiacencka

prawnikiem, ale Art.145 ust.2 Ustawy o gospodarcenieruchomościami (patrz. Dziennik Ustaw z 2004 roku nr 261 poz.2603 daje 3 lata na wydanie decyzji o ustaleniu opłaty adiacencjiej. USTAWA (...)

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

lekarską po złożeniu papierów ? \"§ 5. Zakład ustala, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wniosku, termin badania ubezpieczonego przez lekarza orzecznika\" Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 234 (...)

urlop i godziny nadliczbowe

urlop i godziny nadliczbowe

takiego rozstrzygnięcia. Dziennik Ustaw z 1997 r. Nr 2 poz. 14 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 8 stycznia 1997 r. w sprawie szczegółowych zasad udzielania urlopu (...)

Gdzie znależć w necie rodzaje działalności...?

Gdzie znależć w necie rodzaje działalności...?

, jakby co to prosze o majla (talkabout205@wp.pl) obera taki spis jest w DZ.UST. nr.33 poz.289 z dnia 20.01.2004 zbych ten dziennik ustaw jest w necie -gogle-AKTY PRAWNE ZBYCH

Zwrot partycypacji a zmiana ustawy

Zwrot partycypacji a zmiana ustawy

niższy gdyż z dniem 10.10.2015 roku ogłoszono Dziennik Ustaw Poz.1582 który to zmienia zasady naliczania zwrotów partycypacji przez TBS. Według mnie Dziennik Ustaw Poz.1582 wszedł (...)

Problem z WAM i ekwialentem - POMOCY!!!!!

Problem z WAM i ekwialentem - POMOCY!!!!!

komentarzy | Forum czytelników witryna Kalendarium | Dziennik Ustaw - skany | Monitor Polski - skany | WskaŸniki i stawki | Kursy walut | Kalkulatory | Przydatne adresy | Wyszukiwarka WWW | Prezent (...)

Sprawa w sądzie o zapłatę za usługę budowlaną - prośba o pomoc

Sprawa w sądzie o zapłatę za usługę budowlaną - prośba o pomoc

pasuje, a także nie wstrzymali budowy) Stwierdzilismy z prawnikiem, że spreparowali dokumenty.... Sprawa nr3 przesłuchane są strony. Powiedziałem to wszystko, jednakże sprawę przegrałem..... Sędzia

Problemy z budową garażu

Problemy z budową garażu

granicy działki ścianą bez okien (chociaż dziennik ustaw jasno mówi o tym że jest to 1,5m przy działce której szerokość nie przekracza 16m), po drugie nie jestem w stanie zbudować garażu (...)

Pytanie o koszty komornicze

Pytanie o koszty komornicze

określonymi w art. 98 i nast. K.p.c. i art. 770 K.p.c. Szczegółowe składniki tych kosztów ustala ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. Nr 133, poz. 882). Tak (...)

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

prawo budowlane- uprawnienia budowlane

technicznych w budownictwie (Dz. U. Nr 96, poz. 817) Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Dz. U. z 2003 r. Nr 207, poz. 2016, z późn. zm.2)) zarządza się, (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

niego dobral, pomimo, że mial jeszcze alimenty... Dziennik Pomorski Co sądzicie o firmie windykacja terenowa 365? Miał ktoś kontakt już z tymi Panami? Skuteczni i wiarygodni? Alex Polecam Kancelarię

Cena usług geodezyjnych

Cena usług geodezyjnych

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY,  w sprawie wysokości opłat za czynności geodezyjne i kartograficzne, można to znaleźć tu: http://dokumenty.e-prawnik.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/2004/37/333/ (...)

NIP-3 przez Internet - ustawa !

NIP-3 przez Internet - ustawa !

. do pobrania na: http://dokumenty.e-prawnik.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/2010/259/1768/

instrukcja kancelaryjna

instrukcja kancelaryjna

://dokumenty.e-prawnik.pl/akty-prawne/dziennik-ustaw/2011/14/67-strona-4/ radek17 Witam, szukam instrukcji kancelaryjne spółdzielni mieszkaniowej, jeśli jest to możliwe to prosiłbym o link skąd (...)

Droga przy budynku Przychodni Lekarskiej - absurdy gminy

Droga przy budynku Przychodni Lekarskiej - absurdy gminy

publicznej - mamy postawić rogatki albo pobierać opłaty za przejazd kogoś, kto nie jest pacjentem? 5. Czy może mi ktoś wskazać Dziennik Ustaw albo inny dokument, w którym byłoby wspomniane (...)

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

sprzedaż/zamiana mieszkania przed upływem 5lat

. Natomiast Pani mecenas mowi ze na akcie notarialnym jest powolanie na dziennik ustaw z 2004 r z uzupenieniem na 2006 ze mieszkanie moge sprzedac albo zamienic. Barzo was prosze o radę, albo kto (...)

1

2