dziennik ustaw 2004 nr 8 poz. 65 - kontrola skarbowa Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Unieważnienie małżeństwa

Unieważnienie małżeństwa

wprowadzające prawo małżeńskie? Dziennik Ustaw Nr. 48/1945., poz.271 19. Ustawa z dn. 29.09. 1986 ?Prawo o aktach stanu cywilnego?. ? art. 61a ust. 5. (Dz.U. Nr 36, poz. (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

że nasze prawo w tym stosunku jest chore.Jestem tez zdania kto splodzil niech ponosi odpowiedzialnosc za to dziecko tez finnansowa. aszna11 alimenty.pl Dziennik Ustaw Nr 220 ? 12172 ? Poz. (...)

nieuczciwy pracodawca

nieuczciwy pracodawca

mienie. Dziennik Ustaw z 1996 nr 143 poz. 662 3. Kodeksu pracy - dził V rozdział II- odpowiedzialnośc materialna pracowników Zwracam Ci szczególną uwagę na art. 124 (...)

opłata adiacencka

opłata adiacencka

prawnikiem, ale Art.145 ust.2 Ustawy o gospodarcenieruchomościami (patrz. Dziennik Ustaw z 2004 roku nr 261 poz.2603 daje 3 lata na wydanie decyzji o ustaleniu opłaty adiacencjiej. (...)

Kto zwraca koszty leczenia

Kto zwraca koszty leczenia

(Dz.U. nr 54, poz.571, z późn. zm.). Mariusz Nie możemy sie zrozumieć albo ja źle myślę.Na skutek wypadku poniosłem obrażenia które wymagają długotrwalego leczenia w zwiazku z tym ponoszę (...)

urlop i godziny nadliczbowe

urlop i godziny nadliczbowe

takiego rozstrzygnięcia. Dziennik Ustaw z 1997 r. Nr 2 poz. 14 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ z dnia 8 stycznia 1997 r. w sprawie szczegółowych zasad (...)

windykacja oc

windykacja oc

jest zgodna z obowiązującym stanem prawnym, jest rzetelna i nie zawiera błędów."A ja co do tego stwierdzenia mam wątpliwości bo:Dziennik Ustaw z 2003 r. Nr 124 poz. 1152 art. (...)

VAT-25

VAT-25

ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 ze zm.) oraz § 2 i § 5 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 czerwca 2007r. w sprawie upoważnienia (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja

;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

WPIS DO EWIDENCJI - EKD

WPIS DO EWIDENCJI - EKD

WPIS DO EWIDENCJI - EKD Podobno od okolo pol roku obowiazuje przepis ze do konca roku 2004 roku nalezy zaktualizowac wpis do ewidencji dzialalnosci gospodarczej - chodzi o nr EKD. Co nalezy zrobic

 DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126

DZIENNIK USTAW ROK 2012 NR 0 POZ 126 Rozporzadzenie Prezesa Rady Ministrow zdnia 5 stycznia 2012r. zmieniające rozporządzenie wsprawie określenia wzorów formularzy sprawozdawczych (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

pracy. Podstawa prawna: Art. 2 ustawy z 30 kwietnia 2004 r. o świadczeniach przedemerytalnych (Dz.U. nr 120, poz. 1252). Ustawa j/wyżej. ma wadę, które skutecznie decyduje o braku zainteresowania (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

na podstawie art. 95 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, ze zm.), nie stanowi naruszenia przepisów prawa. Działanie takie znajduje bowiem podstawę prawną (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

"naszej klasie". pragnę zaznaczyć, że prócz tych 155zł nigdy nie otrzymałam pieniędzy ani od ojca ani od dziadków dziecka sad smiley liczę na pomoc i konkretne dane np dziennik ustaw, czy (...)

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna

Dz.U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. nowa instrukcja kancelaryjna Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

emeryturę.(brakuje ok 11 m-cy) annam Drogie kolezanki. Odsyłam Was do najnowszwgo numeru Glosu Nauczycielskiego ( nr 8 z 20 .02.2008 r. artykuł Pytaj! Odpowiadamy autor: Joanna Skrobisz wyraznie (...)

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna

Dz. U. Nr 14 poz. 67 z 2011 r. instrukcja kancelaryjna treść dokumentu można pobrać ze strony: http://msp.money.pl/akty_prawne/rozporzadzenie;prezesa;rady;ministrow;z,dziennik,ustaw,2011,014,67.html

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ( Dz. U nr 210 poz. 2135) " źródło:M.Polanowska-Bogusz [/size][size=x-small][size=x-small][/size][/size] Pozdrawiam :) (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

zagadnienia zostały przeniesione do ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz.U. 2004 nr 39, poz. 353 ze zm.) i gwarantują one prawo (...)

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

Równoważnik za remont lokalu albo jego brak dla emeryta policyjnego

zapoatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy.... (t.j. Dz.U. z 2004 r. Nr 8, poz. 67 ze zm.): do mieszkań tych stosuje się odpowiednio przepisy dotyczące lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy. (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

świadczenia przedemerytalnego po utracie prawa do renty z tytułu niezdolności do pracy. Podstawa prawna: Art. 2 ustawy z 30 kwietnia 2004 r. o świadczeniach przedemerytalnych (Dz.U. nr 120, poz. (...)

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

Zmiany w świadczeniach alimentacyjnych

(Dz.U. nr 228, poz. 2255 z późn. zm.) osoby, które w kwietniu br. pobierały świadczenia ze zlikwidowanego FA, do końca 2004 r. otrzymają dodatek w wysokości 70 proc. uzyskiwanej kwoty (...)

Allegro - którą formę opodatkowania wybrać, handel rzeczami używanymi

Allegro - którą formę opodatkowania wybrać, handel rzeczami używanymi

dla mnie ZUS/KRUS to tylko strata pieniędzy. Od 2003-07 otrzymana ziemie została w części zalesiona na mocy Dziennik Ustaw Nr 48, Poz. 390, czyli zalesianie w ramach PROW 2007-2013. (...)

Urlopowanie

Urlopowanie

,niestety dzwoniłem do sądu ale sędzina jest na urlopie no i nie mogę się dowiedzieć a nie chcę mieć później problemy ze sądem. A o tej ustawie PCPR mówi http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,1964,nr,9,poz

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

ile córka dostanie ubezpieczenia z PZU ?

lekarską po złożeniu papierów ? \"§ 5. Zakład ustala, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wniosku, termin badania ubezpieczonego przez lekarza orzecznika\" Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 234 (...)

Alimenty od Matki

Alimenty od Matki

10025 alimenty.pl dziennik ustaw nr. 120 poz 1431 z 12 grudnia 2008 ustawa z dnia 6listopad 2008 kodeks rodzinny i opiekuńczy art133 §3 wejdzie w życie 13 czerwca 2009 -

Gdzie znależć w necie rodzaje działalności...?

Gdzie znależć w necie rodzaje działalności...?

, jakby co to prosze o majla (talkabout205@wp.pl) obera taki spis jest w DZ.UST. nr.33 poz.289 z dnia 20.01.2004 zbych ten dziennik ustaw jest w necie -gogle-AKTY PRAWNE ZBYCH

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

chwili złożenia deklaracji VAT należności wynikających z faktur od zakupów. Podstawa prawna: * Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 r., Nr 54, poz. (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

.) Art. 7 ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 217, poz. 1588 z 2006 r.) dell1 Oświadczenie (...)

Uprawnienia osób niepełnosprawnych w pracy

Uprawnienia osób niepełnosprawnych w pracy

. 92 z późn. zm.) 2) Ustawa z 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. 2008r. Nr 69, poz.415 z późn. zm.). 3) Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki (...)

1

2