Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wieczyste użykowanie komórki10 Kwietnia 2008

  witam mam taki probem posiadam mieszkanie ( wspólnota mieszkaniowa) do tego na wieczyste użytkowanie są komórka na wygiel, piwnica i strych. Od jakiegoś czasu ze ściany komórki wyciekają fekalia, (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!23 Stycznia 2005

  mozecie mi napisac jakie sa procedury dokladnie krok po kroku co mam zrobic gdzie pojsc,czy jesli wpisze w ksiegi wieczyste ja to dalej potrzebuje dla nie wize czy jak to jest pomozcie mi i mniej wiecej (...)

 • PRZERWANIE BIEGU ZASIEDZENIA6 Sierpnia 2007

  W 1934 roku moi rodzice kupili w Warszawie plac i wybudowali na nim dom. Po wojnie nieruchomość została przejęta przez Państwo dekretem Bieruta z 1945 roku. Stan ten trwa do dziś, właścicielem nieruchomości (...)

 • czy może powstać wspólnota na dwóch prawach własnosci gruntu7 Marca 2007

  Czy może powstać wspólnota mieszkaniowa gdzie budynek mieszkalny położony jest na gruncie gdzie jedna z działek jest w użytkowaniu wieczystym a druga we własności. i czy bedzie jakis problem przy zawieraniu (...)

 • małe doświetlenie mieszkania-od developera24 Listopada 2006

  Chcę kupićmieszkanie ponad 100m od developera,które jest podzielona na dwa mniejsze,ale kupuje się jako całość. I wszystko bylo by ok ale jedno mieszkanie jest jak to się mówi zaciemnione.Mam pytanie czy (...)

 • współwłasność...5 Lutego 2006

  Współwłasność Bracia Zenon K. i Piotr K. są współwłaścicielami nieruchomości budynkowej (po ½ części). Od kilku lat z budynku korzysta jedynie jeden z braci Piotr K. Wiosną Piotr K. przeprowadził (...)

 • Długie ale ciekawe!!!!21 Lipca 2005

  Witam Trzy lata temu mój ojciec nabył działkę z domkiem na wsi. Właścicielem działki była spółdzielnia rolnicza. Ojciec dokonał wszelkich formalności, mających na celu ustalenie, czy spółdzielnia (...)

 • Rozdzielczość majątkowa24 Stycznia 2003

  Mam pytanie ile kosztuje spisanie oświadczenia o rozdzielczość majątkową - może jakieś kontakty ktoś ma??:) (madziasz) U notariusza kosztowało mnie to około 500 zł (byłem potraktowany ulgowo). Oczywiście (...)

 • Kto jest właścicielem działki?30 Września 2002

  Chcę kupić działkę budowlaną. Ostatnio znalazłem w internecie informację, że Księga Wieczysta nie określa kwestii własności działki (nie musi). W takim razie jak upewnić się, kto jest faktycznym właścicielem (...)

 • Roszczenie o zwrot nieruchomości28 Lutego 2002

  Jakie są szanse zwrotu nieruchomości wywłaszczonej w 1967roku . żadne pieniadze nie zostały pobrane (pawelolszewski) Zwrot nieruchomosci raczej nie wchodzi w gre. Mozna probowac najwyzej uzyskac odszkodowanie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane