druki sprawozda�� op��aty za korzystanie ze ��rodowiska 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

porządkowi domowemu, czyniąc uciążliwym korzystanie z innych lokali; 2) zalegasz z zapłatą czynszu lub innej opłaty za używanie lokalu co najmniej za trzy pełne okresy płatności, (...)

spadek- podziały - zameldowanie

spadek- podziały - zameldowanie

bajce). Gdy Corka B miala 19 lat, wyszla za maz za MEZA C. Pani A miala swoj dom DOM 1 (w ksiedze wieczystej po pol z Corka), zas mieszkala z MEZEM C w DOMU 2 (chyba dom MEZA C). Teraz umiera Pani (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

oplatą za możliwość korzystania a nie za samo korzystanie. Jest to absurdalne, ale takie obowiązują u nas w kraju przepisy. adamN Można uniknąć zapłaty zaległego abonamentu? Co (...)

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

. U. Nr 249 z dnia 28 grudnia 2010 r., Klient wyraża zgodę na korzystanie z możliwości pobierania e-faktury z Panelu administracyjnego serwisu. 11. Klient może wprowadzić zmiany w danych osobowych (...)

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

Pobieraczek - wezwanie do zapłaty i niekompletne dane. Pomocy!!!

napisane czy nie. Po przeczytaniu tych wszystkich wpisów mój tato wyrzucił to po prostu bo to nie przyszło poleconym nawet. Wiem ze było wyznaczone ze suma wynosiła te 94 czy 96 zł a teraz (...)

bezumowne korzystanie-odszkodowanie, wezwanie do zapłaty czy zasadne?

bezumowne korzystanie-odszkodowanie, wezwanie do zapłaty czy zasadne?

się to przeciwko mnie... Z góry dziękuje za pomoc Dziękuję za odpowiedź to proszę podpowiedźieć w jakim kierunku powinnam skonstruować odpowiedź. Lacoste Dzień dobry, Lacoste, żeby móc (...)

przedawnienie rachunku! pilne

przedawnienie rachunku! pilne

to jeszcze era tzw 5-sekundowek po 3 miesiacach dostale astronomiczny racunek a ze nie mialem z czego go zaplacic to dalem soboie spokoj , po dwoch kolejnych miesiacach dostalem pismo o rozwiazaniu umowy (...)

nie chce wydac zgody na paszport

nie chce wydac zgody na paszport

porozumiewania się na odległość, w tym ze środków komunikacji elektronicznej. Więc skoro masz prawo do kontaktów to je wyznacz. A mieszkanie na stałe za granicą nie da Ci mozliwości wychowywania (...)

Służebność

Służebność

2010, s. 44). Ponadto zgodnie z art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o księgach wieczystych i hipotece, rękojmia wiary publicznej ksiąg wieczystych nie działa przeciwko służebnościom ustanowionym (...)