Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA !!!! WLODEK MASZ RACJĘ Z SKĄD TE KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi (...)

 • Cyfrowy Polsta nęka mailami6 Września 2011

  Witam serdecznie, Od kilku miesięcy otrzymuję maile od Cyfrowego Polsatu z wezwaniem do uregulowania zadłużenia. Straszą mie też, że jeśli tego nie zrobie rozpoczną procedurę (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie16 Września 2004

  swoje zobowiązania, a firmy windykacyne nie będą pukać do naszych drzwi, a jeżeli chodzi o Kruka - sam miałem do czynienia z osobami, które trafiły do sądu z powodu długu, (...)

 • co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz7 Marca 2008

  sciagaja alimenty z biednych czy bogatych,tu litosci nie ma tu jest prawo, bardzo chore prawo. mam podobny problem ,dziewczyna z kturas kiedys bylem i uznalem dziecko prawie na sile za swoje (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  okolo 600zl do 800zl. Tymczasem tato zlozyl teraz wniosek do sadu o odebranie mi opieki nad dzieckiem, twierdzac ze nie dbam o naszego syna i nie wykonuje swoich obowiazkow nalezycie, kompletny stek (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  prawa. Niech nie płacą wszystko przedawnione. Zdażają mi się tacy dłużnicy debile i od razu oddaję sprawę do prokuratury o wyłudzenie. A słyszałeś kurwa o czymś takim jak klauzula wykonalności? (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  przedłuzanej z miesiąca na miesiąc, wpisuje, że otrzyzmuję wynagrodzenie w wysokości 150zł, chociaż tak na prawdę jest ono kilkakrotnie wyższe. Pracuję w pełnym wymiarze godzin, a często również (...)

 • Wynajem usługi Cyfrowego polsatu !! osoba nie płaci !!25 Marca 2014

  Witam mam problem wynajmuje osobie usługe cyfrowego polsatu (internet + telewizja) spisaliśmy umowe między sobą że ta osoba będzie mi płaciła za usługi do 20 dnia każdego miesiąca (...)

 • Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna12 Sierpnia 2002

  Szanowni Państwo! Art. 12 ustawy o własności lokali z 24 czerwca 1994r. reguluje udziały członków wspólnoty w pożytkach i kosztach części wspólnej. Przy założeniu, że wspólnota mieszkaniowa (...)

 • Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę11 Grudnia 2002

  Rozwiodłem się. Sąd mi przyznał opiekę nad synem a mojej eks-małżonce je ograniczył. Przez cały okres trwania małżeństwa mieszkaliśmy u jej rodziców. mieszkanie do niedawna było komunalne. (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.