druk świadectwo pracy z 1995 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

dopiero w sobotę tzn. 7.08.10r. i z pracy będę modła odejść dopiero 21.08.10r. więc 9.08 poszłam po druk l-4 dostałam zwolnienie od 9.08 do 21.08. Pracodawcy złożyłam (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

pracy. Za zobowiazania wynikajace ze stosunku pracy, powstale przed przejsciem czesci zakladu pracy na innego pracodawce, dotychczasowy i nowy pracodawca odpowiadaja solidarnie. Z kolei (...)

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

świadectwo pracy i art.41par1K.P.

.31 maja dostałam świadectwo pracy i w punkcie 3 pisało : stosunek pracy ustał w wyniku rozwiązania art.30 par 1 pkt 4 K.P(z upływem czasu,na który była zawarta umowa) i z (...)

Świadectwo pracy

Świadectwo pracy

Świadectwo pracy W grudniu 2001r. skonczyla mi sie umowa o prace na czas okreslony. W styczniu dostalam nowa umowe na ten sam zaklad pracy, rowniez umowa o prace. Moje pytanie dotyczy (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

stosownego wniosku. Zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, prawo do świadczeń powstaje w dniu spełnienia (...)

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

z tego powodu, że wszystko zaczęło się w 2001 r. Byłem żonaty z mężczyzną o imieniu Johan Smith z Wielka Brytania, męczył się ze mną po 11 latach małżeństwa i nie ma (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. filecik59 Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Garaż blaszany-formalności

Garaż blaszany-formalności

budowlana będzie dotyczyć tylko budynków (zgodnie z prawem blaszany garaż to też budynek) wzniesionych przed 1 stycznia 1995 r., czyli przed wejściem w życie obecnie obowiązującej (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU na 3 (...)

Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy stawiłam się do

Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy stawiłam się do

Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy stawiłam się do Mam pytanie odnośnie mojej pracy 23.09.20011r. skończył mi się urlop wychowawczy (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

.)plus zmiany z 2015 roku Monte rozporządzenie MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 15 grudnia 2010 r. z późniejszymi zmianami w sprawie praktycznej nauki zawodu Monte i Kodeks Pracy (...)

Zwolnienie lekarskie

Zwolnienie lekarskie

czy po dłuzszym zwolnieniu lekarskim pracownik musi przedstawić po powrocie zaświadczenie o zdolności do wykonywania pracy? z góry dziękuję atomekk Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak samo jak (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

zakładzie pracy. Od 01-08-2007 do 14-09-2007 w drugim zakładzie pracy. Od 17-09-2007 do 16-12-2007 w trzecim zakładzie pracy. Aga prawo-pracy.net Witam!skonczyla mi sie umowa z dniem (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

jego matki rachunki i inne .Ja nieskorzystalam z tego nic .Jak stracilam 2 prace przestalam placic bo z czego maz mi niepomagal bo niepracowal teraz jestem sama bo on jest z inna kobieta ja (...)

Czynsz w spółdzielni

Czynsz w spółdzielni

własności wyłącza nasze mieszkanie z masy upadłościowej z mocy prawa. Członek spółdzielni jako właściciel prywatny wyodrębnionego z własności spółdzielczej mieszkania nie ponosi (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

wszelkiego rodzaju pożyczki z 2% stopą procentową więcej informacji, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną (andmoris38@gmail.com) Anderson Morris Jak uzyskałem pożądaną kwotę pożyczki (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

przedemerytalną. Tak jak ludzie którzy w j/w. w pracy maja możliwość kontynuowania pracy bo są chronieni prawem. Długo pracujących wiek 61 lat z odebraną rentą nic nie chroni, gdzie (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

ubezpieczenia emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe, wynikającego z ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o pracowniczych programach emerytalnych (Dz. U. Nr 139, poz. 932 i z 1998 (...)

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

. 92 § 1 ustawy z 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (j.t. Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn.zm.). dtk Witam a co w przypadku gdy zwolnienie lekarskie otrzymałem (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

rozwiedzionych regulował art. 28 ustawy z dnia 22 czerwca 1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr z 2002 r., Nr 42, poz. 368.). Zgodnie z (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

zawsze było kolorowo. Mamy dziecko 8 lat. Niedawno dostałam powiastkę z MZBM , że mam zdać klucze od lokalu do administracji i co dalej z nami ma być tego nie napisali. Czy mamy się zwolnić (...)

koniec umowy na czas określony

koniec umowy na czas określony

10.01.17 a ja nadal nie mam swiadectwa pracy czy to ma związek z tym wypowiedzeniem? Czy bede miala jakies problemy z tego powodu ze nie napisalam wypowiedzenia? Xxxx Dzień dobry, Xxxx, proszę (...)

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011

Świadectwo pracy - nowelizacja 21 marca 2011 Dnia 21 marca 2011 r. wejdzie w życie nowelizacja ustawy ? Kodeks Pracy (Dz. U. z 2011 r. Nr 36, poz. 181, dalej ?nowelizacja?), (...)

nieuczciwy pracodawca

nieuczciwy pracodawca

świadectwo pracy okres zatrudnienia był do 12.08.2010 a nie jak sie spodziewałam do 30.08.2010r. poczułam się oszukana, nie znam dobrze prawa pracy pierwszy raz w zyciu miałam (...)

Zaległe świadectwo pracy

Zaległe świadectwo pracy

Zaległe świadectwo pracy Dzień dobry, niestety, z dużym opóźnieniem zorientowałam się, że były pracodawca nie wydał mi jednego ze świadectw pracy - za okres od 1.10.2014 (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

2007r zostałe złapany jak jechałem na gape w MPK. Dostałem mandat w wysokości 100zł. Kasy nie miałem, więc nie zapłaciłem.. Odezwali sie ponad dwóch latach, otrzymałem jakiś wyrok z sądu (...)

1

2