druk z-06 do pobrania za 2012r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zarejestrowalam sie do zdrowotnej.skladam do zusu co miesiac deklaracje z kodem 051000 i oplacam tylko zdrowotną.Po macierzynskim w terminie do 7 dni wyrejestruje sie ze skladki zdrowotnej (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

2012r. wena11 [cytat] 1. najpierw piszesz podanie o urlop do dyrektora 2. otrzymujesz wniosek do lekarza 3. lekarz udziela Ci urlopu na okres 3, 6, 9, 12 miesięcy 4. z tym wnioskiem (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. filecik59 Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

zobowiązanie jest z 1998r. a więc sprzed 18 lat, z groźba skierowania sprawy na drogę sadową w razie nie zapłacenia w terminie 10 dni. Idę z tym do prokuratury.Wcześniej (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

samotnie wychowująca dziecko. Sposób opodatkowania na pit 37 druk zawierają punkty od 6 do 8. Gdy wypełnimy tę część wstępną pit 37 druk, należy następnie zająć się częściami (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie (...)

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo

lista obecności pracowników druk do pobrania za darmo Witam Czy jest gdzieś dostępna do pobrania lista obecności dla pracowników?Będe wdzieczna za wszelkie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

beda cofniete. ojciec nie doklada sie do utrzymania mieszkania i nawet mi nie placi. teraz kiedy poszlam z tym do komornika powiedzial ze po zasadzeniu mu sciagania alimentow pojdzie do (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

byłem z dziewczyną od 2 lat tylko tyle że mieszkałem za granicą co trzy miesiące zjeżdzałem do Polski i wszystko było ok aż do czasu gdy zaszła w ciąże , zadzwoniła do (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do splacenia (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wymianie mail'i z tą firmą postanowiliśmy nie płacić nienależnych faktur. Za część z nich (grudzień 2012) dostaliśmy korekty. Za te ze stycznia 2013 nie. Późniejszych faktur (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

złożeniem podania o becikowe ale z dniem urodzenia dziecka. allia9 Zgodnie z zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2013 roku wchodzą w życie nowe przepisy i nowe zasady przyznawania jednorazowej (...)

Poradźcie...

Poradźcie...

wejdzie ona z chwilą wypłaty do majątku wspólnego. i) Nagrody za osobiste osiągnięcia jednego z małżonków - wchodzą do majątku odrębnego. Muszą to być jednak nagrody (...)

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R

DRUK VAT 7(12) DARMOWY DO ŚCIĄGNIĘCIA ZA 2011R BEZPŁATNIE DO POBRANIA NA: http://www.isk.infor.pl/druki,51,898,VAT-7.html Witam, chciałam się dowiedzieć gdzie mogę (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

może zwrócić się do nas o przeprowadzenie wywiadu. Informacji do KRK my nie wysyłamy bo to też należy do sekcji wykonawczej. Moje narzekania związane z Wo wynikają z (...)

Druk SD- Z2

Druk SD- Z2

Druk SD- Z2 Witam ! Mam następujący problem nie mogę nigdzie znaleźć aktualnego druku SD- Z2 dotyczącego zgłoszenia spadku. Można ten druk znaleźć gdzieś na waszym forum? (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam (...)

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

Odpowiedzialność za długi współmałżonka

(dwukrotnie skorzystałam z porad bezpłatnych). W rezultacie zdecydowałam się na wystąpienie do sądu z pozwem o ustanowienie rozdzielności majątkowej z datą wsteczną tj. z (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

i wysłał do prokuratury czy na Policję. Skończyło się skazaniem w sądzie karnym!!!! Najlepiej więc nie dawać konduktorowi do ręki legitymacji! - nie ma prawa brać do ręki, może (...)

Jak nie płacić abonamentu RTV?

Jak nie płacić abonamentu RTV?

płacić zmusili sądowo do tego żeby płacił. Czekam kiedy u nas tak będzie. nikiel2 W wyjątkowych sytuacjach, można być zwolnionym z płacenia abonamentu. Tutaj można pobrać oświadczenie (...)

Firma Kurierska chce 30000zł dopłaty do przesyłek!!

Firma Kurierska chce 30000zł dopłaty do przesyłek!!

niewiedzy żę pobrania nie splywą odezwałem się do pośredenika (boxpointa)z pytaniem co się dzieje z pobraniami??? A Pani powiedziała mi że zatrzymali mi 15tys zł na poczet (...)

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

ODPOIWEDZ NA NURTUJACE MNIE PYTANIE. W DNIU 27.03.2009R JECHALAM AUTOBUSEM MZK BEZ WAZNEGO BILETU.OTRZMALAM WEZWANIE DO ZAPLATY, ALE DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE UISCILAM JEJ, W DNIU DZISIEJSZYM (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

jestesmy. z dnia na dzien się wyprowadziliśmy kazdy w swoją stronę. teraz elka do nas wydzwania i straszy nas ze poda nas do sądu ze się nie wywiązalismy z umowy. wypowiedzenie (...)

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

będziemy szli tym tropem to za 2-3 lata nic w necie nie kupimy. mci Kolejna drobna aktualizacja - znalazłem coś takiego: solidnyregulamin.pl - standardowy pakiet 399zł, z tego co piszą to stoi (...)

dotyczy druku PCC

dotyczy druku PCC

im zaginęły. Mi grozili kontrolą i karami a sami mieli bałagan, z czego musieli mi sie oni tłumaczyc, bo miałam potwierdzenie z urz, ze takie dokumenty złozyłam. Dlatego radze ci skontaktowac (...)

Spór o częściowo wykonaną usługę

Spór o częściowo wykonaną usługę

klienta, zrezygnowałem z wynagrodzenia za te 4 dni kiedy wykonywałem jego zlecenie ? prawie 800zł brutto. Niestety klientowi to nie wystarczyło, klient żąda żebym dodatkowo zwrócił (...)

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

Czy muszę telefonicznie poinformować przełożonego o zwolnieniu chorobowym?

. Pozdrawiam! O zwolnieniu chorobowym należy niezwłocznie poinformować pracodawcę za pomocą dostępnych środków komunikacji - więc również może być telefonicznie. Druk zwolnienia należy (...)

druk rmua  zus

druk rmua zus

dużych przedsiębiorstw. – Chodzi zwłaszcza o znaczne koszty związane z przygotowaniem i drukiem formularzy, pierwszy roczny druk RMUA pracownicy mieliby dostać za rok 2012.Druk (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

ubezpieczenia emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe, wynikającego z ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o pracowniczych programach emerytalnych (Dz. U. Nr 139, poz. 932 i z 1998 (...)

Proszę o porade ,
 pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

Proszę o porade , pracowałem od 03.09.0.2015-09.10.2015 w tym 03 września do 27 września na terenie

krajowej . Zus ten druk odrzucił motywując się tylko tym zę nalicza mi tylko za październik a umowe miałem do 9 października ale nie pracowałem . Pracowałem tylko od 07 do (...)