druk roczna karta ewidencji czasu pracy 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

rozpoczęcia urlopu. Celem urlopu jest powstrzymanie się od pracy, czyli skutki prawne urlopu dla poratowania zdrowia związane są ze świadczeniem pracy. W okresie wakacji (czyli w okresie nieświadczenia (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

. Jako że w ciągu roku zmieniałem prace pani z opieki prosiła mnie o przyniesienie zeznania podatkowego za rok 2011 wszystkie świadectwa pracy aktualna umowe i formularz o wysokości drugiej (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wracając do pracy. malgorzata1234 Witam. Chciałbym złożyć w pracy wypowiedzenie, ale jest kilka niejasności które chciał bym rozwiać. Mianowicie, czy mogę złożyć wypowiedzenie będąc (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

dzieci" ? Wy matki macie mnostwo mozliwosci (przykladem pierwszy post) , natomiast My ojcowie w chwili potkniecia (jeszcze raz powtorze-utraty pracy) jestesmy jeszcze bardziej gnebieni przez takie panie

ubezpieczenie i wyjazd za granice

ubezpieczenie i wyjazd za granice

pracy i jade do niemiec prywatnie na dwa tygodnie.czy musze wykupic prywatne ubezpieczenie [/cytat] wandmark [cytat] jestem ubezpieczony w urzedzie pracy i jade do niemiec prywatnie na dwa tygodnie.czy

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

Nowe zaświadczenie L4!! brak informacji o ilości wolnych dni

i ZLA/K będą one wystawiane na dotychczasowych formularzach. jolek85 Rozporządzenie wejdzie w życie z dniem 12 stycznia 2011 r. pancio45

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

uważa - mężczyzn mało zarabiających lub bez pracy. Bardzo często unikają płacenia również ojcowie świetnie zarabiający, prawnicy, politycy, osoby z pierwszych stron gazet. I wciąż uchodzi im (...)