druk e411 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

samotnie wychowująca dziecko. Sposób opodatkowania na pit 37 druk zawierają punkty od 6 do 8. Gdy wypełnimy tę część wstępną pit 37 druk, należy następnie zająć się częściami od A (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus wysyła mi pismo, że dostali mój druk L4 i aby mi wypłacić zasiłek to muszę się wyrejestrować i ponownie zarejestrować, bo na tej podstawie wypłacą mi zasiłek, wiedząc, że jak to zrobię, (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kazali nam wypełnić druk i mieliśmy sami wszystkie dane im podać. Mąż nie posiada już umów z tamtych lat bo nie musi ich już mieć a POLKOMTEL powinien. Jak z tego wybrnąć? Czy warto pisać pismo (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

umożliwić realizację transakcji, można to zrobić przez e-mail: dantecooperativehelp@hotmail.com Pozdrowienia, Dante Paola, C.E.O / Consultant General. Pomoc Dante Paola Cooperative

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

telefonicznej. 16.08 zadzwonił szef i powiedział żebym zgłosiła się po świadectwo pracy. Proszę napisać czy miał prawo zwolnić mnie na druk. bo już w ogóle nie wiem o co chodzi:( Beata090384 (...)

Rejestracja strony www

Rejestracja strony www

. Wydawanie dziennika lub czasopisma bez rejestracji podlega karze grzywny albo karze ograniczenia wolności. Wniosek o rejestrację portalu internetowego można pobrać ze strony: http://e-prawnik.pl/prawo

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

chorobie jeżdżę tirem to jedyne co wypaliło bo żebranie kiepsko mi szło ... Prowadzenie 40 tonowego maleństwa po Europie to idealna praca dla kaleki uspokoję konieczne badania do uprawnień C+E przeszedłem

Kup wysokiej jakości paszporty nowości , fałszywe identyfikatory (universadocs3@gmail.com)

Kup wysokiej jakości paszporty nowości , fałszywe identyfikatory (universadocs3@gmail.com)

świecie . - ID Scan- tak ... - HOLOGRAMY : Identyczna -Bar Codes: IDS SCAN UV : TAK Fałszywe dowody z szybką wysyłkę - wsparcie e-mail >> Kontakt e- mail : universadocs3@gmail.com Wsparcie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

biologoicznego ojca. Pozdrawiam i jeśli masz jakieś pytania zapraszam do pisania na mój e-mail:menak@wp.pl Mena co zrobić gdy matka che wystapić o alimenty po 6 latach a niema ustalonego ojcostwa jeszcze czy

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!!

i zrozumienia. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub chcesz finansowania projektów, Więc możesz skontaktować się z panem JOHN WILLIAMS Loan Company jego adresem e-mail jest (johnloanfirm

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

sie zalatwia sprawy samemu niemajac zielonego pojecia o konsekwencjach. zamiast zapytac prawnika co z tym zrobic bierzecie pozyczki i narazacie sie na wieksze koszty niz to wszystko warte. pozdrawiam (e

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

?prosze o odpowiec moje gg 7779577 lub e-mail nati20@wp,pl ***** prawo-cywilne.net witam, dziś miałem drugą wizytę policji z groźbą mandatu 500 zl. Otóż mamy podpisaną umowę z właścicielem na (...)

Zamówienie na emisję reklamy i automatyczne ponowienie zamówienia

Zamówienie na emisję reklamy i automatyczne ponowienie zamówienia

emisję reklamy? Wg mnie sprawa jest nie do końca jednoznaczna. Znajomy nie zawierał z firmą żadnej umowy a złożył zamówienie, ale może się mylę? Wzór podpisanego zamówienia: Str. 1: http://i.imgur.com/e

Ściąganie alimentów z zagranicy

Ściąganie alimentów z zagranicy

to powinno być zawarte wysokość alimenty w raz z uzasadnieniem. Więcej na ten temat można przeczytać w tej opinii prawnej: Alimenty od osoby mieszkająej za granicą. e-prawnikpl Witam. Z góry zaznaczę, (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

do zapłaty za przesyłki, których nie dostałem (w ramach promocji wypełniłem kupon, w którym pod miejscem na podpis zamieszczono "drobny druk" - klauzulę, w myśl której poza pierwszą, darmową, (...)