druk do rocznego sprawozdania o odpadach medycznych za rok 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

koniecznym do nabycia prawa do emerytury, lecz warunkiem skorzystania z prawa do tego świadczenia. Art. 29 ustawy o emeryturach i rentach z FUS regulujący warunki uprawniające do (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

urodziłam i chciałam załatwić sprawy z becikowym. W mopsie Pani powiedziała mi że mam jej przynieść pity 11 za rok 2011 i 2012 oraz zaświadczenie z urzędu skarbowego o wysokości (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

podpisałm umowe o wynajem mieszkania na czas okreslony(do maja)w umowie byla zawarat klauzura o miesiecznym wypowiedzeniu i o kaucji o ktorej dowiedzielismy sie w dniu podpisywania (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

lekarskich o zdolności do pracy. Dodoatkowo w moim miejscu zamieszkania nie ma żłobka bym mogła oddac syna na czas jak pójde do pracy. O jaką kwote alimentów moge się starać (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze juz nie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

momencie poddał się ale kiedy mnie poznał zaczęlismy walczyć o jego córeczke. Wprawdzie jego żona cały czas napiera na nas ale walro walczyć o swoje.Złożył pozew o rozwód a później (...)