druk deklaracji vat 7k 2012 aktywny za darmo Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

bezinteresownie bo za free bo ma w.... na ZUS :P to tyle o mnie :) ale się uśmiałam hahhahahah.... i nie chciałabym być prawnikiem ani ksiegowa ... przewalone , takie niewdzięczne klientki co to Zus (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

Niezłożone deklaracje vat-7 ... będą kłopoty ??

Niezłożone deklaracje vat-7 ... będą kłopoty ??

plusem jest to ze placiles VAT. A swoja droga co za urzad, ktory nie wzywal do zlozenia deklaracji skoro jej nie bylo.Ja zawsze informuje podatnikow pod koniec miesiaca o braku deklaracji (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

mają na każdej rozprawie 5 adwokatów, możecie im skoczyć, składaja sprawy przez sąd w Łodzi który działa na ich korzyśc. Będziecie mądrale apelować, płacić za adwokata za pozew, za (...)

Dobry adwokat KRAKÓW

Dobry adwokat KRAKÓW

otrzymałam cenne porady, a przede wszystkim pomoc, której potrzebowałam, aby móc rozwiązać swój problem w zakresie prawa rodzinnego. Usługi za naprawdę przystępną cenę. Polecam k_kow U (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

szczęśliwy ze swego pracodawcy. rodzynek1 Ty pozwalasz byc okradanym a inni nie 0lek Nie płacenie składek to złodziejstwo k-k Składki to własnosc pracownika jeżeli pracodawca ich nie odprowadza (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę pisać: piasecki-kon@o2.pl

Witam serdecznie,

chciałam zapytać o taką sprawę:

Prowadzę własną działalność gospodarczą.Od

Witam serdecznie, chciałam zapytać o taką sprawę: Prowadzę własną działalność gospodarczą.Od

chorobowego przedsiębiorca dokonuje korekty rozliczenia za miesiąc, w którym przebywał na chorobowym. Natomiast należy mieć na uwadze, że za okres bieżący (czyli miesiąc w którym wydano (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

alimenty będzie zawsze za pomocą innej osoby) Rozwód zawsze zostawia złe wspomnienia i to negocjator wymyślił że po co rozgrzebywać rany Oczywiście komornik niczego nie robi za darmo. (...)

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

Zakup samochodu sportowego na spółkę z o.o.

a nie majątku członka zarządu czy wspólnika. 2. Odliczenie VAT. Przy zakupie samochodu osobowego spółka będzie mogła odliczyć max. 60% VAT, ale nie więcej niż 6000 PLN. Czyli (...)

Nowa akcyza na susz tytoniowy w 2012 roku!!

Nowa akcyza na susz tytoniowy w 2012 roku!!

wolno pić, zresztą podatek vat za kawę właśnie poszedł w górę. popek85 Bronisław Komorowski podpisał ustawę okołobudżetową w wyniku której m.in. w górę poszła akcyza na papierosy (...)