druk deklaracji dn 10 za 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

. Natomiast w punkcie 10 należy zaznaczyć, jaki jest cel złożenia formularza. Jeżeli celem jest złożenie deklaracji podatkowej to w punkcie 10 zaznaczamy kwadracik numer 1 jednak, jeśli (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

bezinteresownie bo za free bo ma w.... na ZUS :P to tyle o mnie :) ale się uśmiałam hahhahahah.... i nie chciałabym być prawnikiem ani ksiegowa ... przewalone , takie niewdzięczne klientki co to Zus (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli te

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

dodatkowo obciążony jakimiś jego wydatkami , opląty egzekucyjne zł, wydatki gotówkowe 61 ???? + 2 zł za przelew.Co to za samowolka , na jakiej podstawie? przecież to normalnie wyłudzenie... (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? i czy placi wtedy

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

to można sprawdzić można od nich zażądać odszkodowania za pomówienie i o wyłudzenie pieniędzy i za narażanie nas na zdrowie jak można tak postępować uważjcie i bądzcie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. Problem w tym , ze go nie ma. Może wiecie gdzie go znaleźć. Myśle że chodzi o druk orzeczenie lekarskie. Bede wdzięczna za pomoc. Aga Agnieszka prawo-pracy.net Przepraszam za brak "ogonków" (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

i zaszłam w ciąże a umowa kończy mi sie za 3 miesiące i co teraz? czy pracodawca przedłuży mi umowe i na jak długo? DominikaB prawo-pracy.net pracuje jako kasjer-sprzedawca i jestem w 27 tygodniu

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój były (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

mam przykre doświadczenie. Kupiłam kozaczki za 300 zł. Reklamowałam tą samą wadeje 3 razy . Dwa razy mi ja uznano. Za pierwszym razem naprawiono, a za drugim wymieniono na nowe. Ale (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

deklaracji, i że powinien tyle do ZUS-u wpłacić. Więc co to niby za potwierdzenie? Zainteresowana Ale może wiesz na jakiej podstawie prawnej mogę żądać "Rmuy" co miesiąc??? Grześ (...)

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

Wezwanie od kanarów - na podstawie starego dokumentu

najskuteczniej załatwić taki przypadek. Ni mi się śni płacić za kogoś. Po dzisiejszej rozmowie odniosłem wrażenie, że próbując załatwić sprawę na tym samym szczeblu (u Pani z okienka "odwołania") (...)