Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

    "syna i jakie ewntualnie pismo powinnam ja lub syn złożyć.Nie stać mnie teraz na adwokata ,druga rzecz ,że niewiele pomógł.....Występowałam o 1000 zł, przez 9 lat płacił na syna 300 zł i nie (...)

  • licytacja komornicza - cena wywoławcza.21 Grudnia 2012

    Witam serdecznie, potrzebuje informacji co do ceny minimalnej jaką komornik powinien wyznaczyć za daną nieruchomość ile % ma ona wynosić? Jaka może być minimalna cena przebicia? Cena wywoławcza na pierwszej (...)

  • Odstapienie od sprzedaży przedmiotu allegro13 Grudnia 2012

    Witam serdecznie, przejrzałem już sporo podobnych wątków, ale chciałbym jednak uzyskać poradę stricte dotyczącą mojego problemu. Sytuacja zapewne bardzo dobrze znana dla wielu internautów. Otóż, wystawiłem (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane