dozwolona ilość marihuany w polsce 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

nigdy by nie zażył. Podobno w miarę czysty jest w Polsce haszysz, ale... kto to może wiedzieć. Tak czy owak - legalizacja mogłaby otworzyć drogę do kontrolowanej produkcji i sprzedaży (...)

Posiadanie krzewu marihuany.

Posiadanie krzewu marihuany.

Posiadanie krzewu marihuany. Witam, czy posiadanie krzewu marihuany jest dozwolone? Chodzi mi o to czy jest jakaś odmiana która jest dozwolona w PolscE? konopia siewna jest dozwolona. (...)

posiadanie narkotykow

posiadanie narkotykow

porcji, nawet do 9 (tak stwierdził Sąd Apelacyjny w Warszawie). PPHUEDMAR W przypadku zatrzymania na posiadaniu 0,25 grama marihuany należy wnosić o umorzenie postępowania karnego z powodu (...)

Eutanazja

Eutanazja

w pewnych przypadkach dopuszczana, bowiem każdy chory ma przeciez prawo do godnej śmierci. paula93184 Uważam, że Prawo w Polsce w kwestii eutanazji nie powinno być zmienione. Eutanazja (...)

Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)

Prowadzenie samochodu pod wpływem leków przeciwbólowych (opioidowe)

. Początek: W ubiegłym roku 2012 zostałem zatrzymany przez policje. Zatrzymali mnie na placu, można go określić w sumie jako parking, tylko że pojazd był w ruchu. Składałem później (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

zatrzymanie za marihuane

zatrzymanie za marihuane

zatrzymanie za marihuane zatrzymała mnie niedawno policja i znaleźli u mnie woreczek z marihuaną (1g), wzięli na komende, musiałem złożyć wyjaśnienia i grożą mi sądem. ale podobno w Polsce (...)

widzenia z dzieckiem

widzenia z dzieckiem

ex żony w domu nie odbierała tel. W wyroku jest zbezpieczenie kontaktów w obecności matki ale nie ma w nim określonego miejsca tych kontaktów. Mimo to niewolno mi wyjść z dzećmi (...)