dotacje osoby z ii grupã„… inwalidzkã„… pfron od 01.01.2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

na codzień kontakt z osobami, które chcą prowadzić proces kanoniczny. Wiele osob korzysta z moich usług i od nikogo nie spotkałam się z zatrzutem bym zle wypełniła swoje obowiązki (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

znalazla sobie inny obiekt zainteresowan .... doslownie zostalem wyrzucony z domu .pogodzilem sie z czasem tez ulozylem sobie zycie urodzila mi sie corka i wtedy sie zaczela jazda z byla zona (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

SKORO TAKI JESTES!!!BO TY TEZ MOZESZ ZOSTAC SAM Z DZIECMI!!!!I TEZ WTEDY ZOBACZYMY JAK SI EWYBIERZESZ DO PRACY!!! JUSTI4983 alimenty.pl JUSTI4983!! jestem sam i to z dzieciakiem...... i tyram od (...)

Staz absolwencki a Unia???

Staz absolwencki a Unia???

. Jeśli w ciągu 6 miesięcy od zarejestrowania się w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne i podejmą dalsza naukę w szkole ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej dla dorosłych albo w szkole wyższej (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

dokumenty z miejsca zamieszkania z okolic Wolsztyna i dokument że okolice Wolsztyna należały do niemiec między rokiem 1920 a 1939.Poniewaz przyszły mi papiery z niemiec żeby to udokumentowac (...)

dotacje z biura pracy

dotacje z biura pracy

dotacje z biura pracy Jestem osobą bezrobotną i chciałbym uzyskać dotacje z Biura Pracy na otworzenie działalności gospodarczej.Nowe przep[isy mówią o pięciokrotnej średniej (...)

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

osiemset złotych ) wraz z ustawowymi odsetkami od dnia 30.04.2010r do dnia zapłaty, 6)przeprowadzenie rozprawy także w mojej nieobecności, 7)zasądzenie od pozwanego, na moją rzecz, kosztów (...)

Dotacje osoby z II grupą Inwalidzką

Dotacje osoby z II grupą Inwalidzką

Dotacje osoby z II grupą Inwalidzką Mam pytanie odnośnie dofinansowania dla 2 grupy z ZUS. Mam zamiar udać się do firmy, która nie jest zakładem pracy chronionej.Czy pracodawca (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

dochodach za poprzedni rok oraz z Zusu zaswiadczenie o conajmiej sześcio miesięcznym stosunku pozostawania w pracy i ubezpieczeniu oraz oswiadczenie od męza z jego podpisem ze nie korzysta (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu . bielawica [cytat] Sorry, ale to zależy od sprawy. ja dzisiaj wygrałam z Presco w (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

z nadzieja ze sie rozwiedzie.Wymyslaja tysiac powodow i zawsze jest za wczesnie. W koncu z Ciebie zrobi winna i tyle... Kasia Jestem w podobnej sytuacji. Z tym że to ja jestem zamężna, z (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

guzik z pętelką . Sąd ubolewał, ze powinnam olać pismo z Zus , dzięki temu nie miałabym problemu z wypłatą. Jednym słowem z tymi złodziejami nie wygrasz. Sąd apelacyjny nie (...)

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

Dobry prawnik prawo rodzinne Poznań

prowadziła moje sprawy. kojott No to teraz ja po krótce chce opowiedzieć swoją całą historię. Może mi się to uda i nie zrobić z tego bałaganu. Mam żonę od 5 lat. Mieszkam w Poznaniu z (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

WDZIECZNA JAK BY MI NA NIE KTOS ODPOWIEDZIAL OD # TYGODNI NIE MIESZKAM Z MATKA I OJCZYMEM A OD MOJEGO OJCA BIOLOGICZNEGO MAM ZASADZONE @%) ZL ALE ON NIE PLACI WYMIGUJE SIE OD PLACENIE (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

jeszcze z tego co wiem to się uczy. Mój problem jest taki czy mam obowiązek płacenia alimentów żonie na dziecko, które nie mieszka z nią tylko u swojego narzeczonego. I nie mam kontaktu z (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

tygodni... Od początku mojego zwolnienia dyrekcja i pracownicy z mojej pracy dzwonia z pytaniem kiedy moge przyjsc do pracy i dokonczyc moją zaczeta prace.. czy to jest zgodne z prawem (...)

Przepisanie domku jednorodzinego z działką

Przepisanie domku jednorodzinego z działką

gospodarczą w drodze darowizny maszyn, urządzeń i narzędzi otrzymanych z zagranicy, pod warunkiem że otrzymane maszyny, urządzenia i narzędzia zainstaluje w prowadzonym przez siebie zakładzie i w (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

miesiąc jest spokój,totalna sielanka ,a tu nagle jak grom z jasnego nieba,zmiana o 360 stopni i z błahych powodów wysłuchuję:ty kur... szma.... ty nieudaczniku życiowy,zmarnowałaś mi życie,nie (...)

Darowizna

Darowizna

zakup związany z mieszkaniem itp nie póżniej niż w ciągu 6 miesięcy . Ale czy tracę zwolnienie z podatku od darowizny jeżeli najpierw kupiłam, z tym że w akcie notarialnym (...)

poszukuję dobrego adwokata w poznaniu  rozwód i podział majatku

poszukuję dobrego adwokata w poznaniu rozwód i podział majatku

Ziębaczewskiego w sprawa rodzinnych. Sama korzystałam z jego pomocy jak się rozwodziłam z mężem i wygrał mi duże alimenty na trójkę dzieci. Podział majątku na szczęści się dogdaliśmy (...)

Świadczenie rehabilitacyjne

Świadczenie rehabilitacyjne

jubileuszowej pracownikowi samorządowemu?. mw66@op.pl Jak ustalić podstawę wymiaru zasiłku z jakiego okresu? Pracownik przebywał na zwolnieniu lekrskim od 19.01.2009 do 19.07.2009 (tj 182 dni)następnie (...)

Chciałem zapytać czy zakład pracy dla osób niepełnosprawnych nie ma obowiązku wysyłać  osoby

Chciałem zapytać czy zakład pracy dla osób niepełnosprawnych nie ma obowiązku wysyłać osoby

niepełnosprawne na tzw. turnusy rehabilitacyjne,tylko zwraca ogromne sumy do PFRON żeby nie mieć kontroli wydatków.To są fakty autentyczne. Z-dy Poligraficzne AJG w Kraśniku od kilku (...)

język migowy w urzędach

język migowy w urzędach

przewiduje, iż osoby niesłyszące w kontaktach z instytucjami publicznymi będą mogły korzystać ze wsparcia osoby przybranej (np. bliskiej), która potrafi posługiwać się językiem (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

przeprowadzic z nim rozmowę na te tematy i masz go aguś alimenty.pl kostek dobrze ci tak.powinna puscic cie z torbami i nie rob histeri z powodu jej znajomosci w sadzie.masz dziecko to (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

alimenty od 4 lat coprawda tylko 150zl ale zawsze cos jak moge je wyegzekwowac od ojca dziecka bo od tych 4 lat nie dostalam ani grosza ,dodam ze wyprowadzilam sie z miejscowosci w ktorej (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

. Pytali o wszystko. Czułam sie jak na egzaminie ustnym. Przede wszystkim z ustawy o kuratorach, z kodeksu rodzinnego i karnego, z resocjalizacji oraz z formalności jakie prowadzi sie (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

poszukuję prawnika w województwie świętokrzyskim, który ma doświadczenie w egzekwowaniu od PZU wyższych polis posagowych. Niedawno otrzymałam pismo od PZU w związku z polisą z (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

wezwanie za nie oplacona fakturę z 1999 r. 191.76zl do zapłaty z odsetkami i kosztami. Podzielcie się tym co zamierzacie zrobić. Domyślam się, ze nie będziecie płacić. Ale czy kontaktować (...)

Kruz A ZUS opłaty

Kruz A ZUS opłaty

Ciebie do ZUS i wtedy automatycznie zostajesz wyłączona z KRUS z końcem kwartału w którym podjęłaś prace, ewentualnie istnieje możliwość pozostania na KRUS w przypadku prowadzenia własnej (...)

1

2

3