dofinansowanie do samochodu 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Najpierw konultantka nie wiedziała o czym móie, poźniej na chwilę przerwała rozmowe a jak wróciła powiedziała, ze list został do mnie wysłany, 350zl miało być wpłacone do 4 sierpnia. (...)

VAT-25

VAT-25

jej wydaniu ? do usunięcia naruszenia prawa (art. 52 § 3 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi ? Dz. U. Nr 153, poz. 1270 ze zm.). Skargę do WSA (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wynosił miesięcznie 77 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 106 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 115 zł na dziecko w wieku powyżej 18 (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu Witam Forumowiczów. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ podczas zakupu samochodu wykazałem się nieuwagą i mam teraz ogromny problem z przerejestrowaniem zakupionego

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

) - no i masz komornika z dochodzącymi do tego kosztami. Naucz się jednej ważnej rzeczy:PISZ PISMA I ZOSTAWIAJ SOBIE POTWIERDZONĄ KOPIĘ KAŻDEGO Z NICH! do każdej instytucji do której (...)

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

Odwołanie od negatywnej decyzji Mops , zasiłek celowy i i okresowy

mops nie miał problemów. Maż potrzebuje dojeżdżać do pracy , niestety nie jest prawdą to iż ma dobry dostęp do komunikacji miejskiej (do pracy musiałby dojeżdżać dwoma lub 3 autobusami (...)

Prywatny żłobek dostanie dofinansowanie od wójta

Prywatny żłobek dostanie dofinansowanie od wójta

Prywatny żłobek dostanie dofinansowanie od wójta Witam! Chcą Państwo założyć prywatny żłóbek? Starajcie się o dodatkowe dofinansowanie! Gmina może dowolnie ustalić kwotę dofinansowania (...)

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

Wadliwa cześć samochodowa - brak samochodu w oczekiwaniu na rozpatrzenie reklamacji.

. 20 grudnia 2011 roku zamówiłem zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym do mojego samochodu u pewnego sprzedawcy (przez internet, ale paragon, korespondencja, potwierdzenie przelewu są). Zestaw (...)

spadek

spadek

upoważniona do konta (po śmierci upoważnienie wygasło). Ojciec zmarł i został złożony wniosek do sądu o stwierdzenie nabycia spadku. Brat twierdzi,że wpłacał pieniądze na konto ojca gdy (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, że (...)

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

MEZCZYZNI--WAS PROSZE O RADE--ALIMENTY=KOMORNIK

część alimentów, ponieważ nie mieliśmy pieniędzy. Teraz matka jego dzieci stwierdziła że poszła do komornika i mamy 7 dni żeby zapłacić. Dodam, że ona nie pracuje a dzieci chodzą do (...)

Rozwiązanie umowy z winy pracodawcy

Rozwiązanie umowy z winy pracodawcy

zwalniaja bo muszą oddać dofinansowanie czy jakoś tak)- do kogo się zwrócić o moje pieniądze?

Dwie umowy darowizny i sprzedaż samochodu

Dwie umowy darowizny i sprzedaż samochodu

. Podsumowujac mamy 3 umowy: 1. sprzedajacy Firma brata, kupujący: ja, data: sierpien 2011 2.darczynca: ja, obdarowany: brat, data: wrzesien 2011 3. darczynca: brat, obdarowany: ja, data: lipiec (...)

ile wynosi kilometrówka 2011 ??

ile wynosi kilometrówka 2011 ??

pracownik, a jeśli jest to samochód osobowy, to od pojemności skokowej jego silnika i wynosiła od 14.11.2007: * 0,5214 zł dla samochodu z silnikiem do 900 cm3 * 0,8358 zł dla samochodu (...)

kilometrówka 2011 stawka

kilometrówka 2011 stawka

14.11.2007: * 0,5214 zł dla samochodu z silnikiem do 900 cm? * 0,8358 zł dla samochodu z silnikiem powyżej 900 cm? * 0,2302 zł dla motocykla * 0,1382 zł dla motoroweru czy zaszły jakieś (...)

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

. podatku za firmowe auto, ale nie więcej niż 6 tys. złotych. Odliczenie podatku od zakupu paliwa będzie natomiast w ogóle niemożliwe. Ograniczenia zostaną wprowadzone w 2011 roku i będą obowiązywały (...)

Intrum Justitia

Intrum Justitia

ubezpieczenia c samochodu którego nie posiadałem. przedstawiłem zaświadczenie z wydziału komunikacji poświadczające że nie posiadałem samochodu za który chcą zapłatę za polisę oc. oni (...)

odszkodowanie z oc

odszkodowanie z oc

wykorzystywaniem samochodu do wykonywania przeze mnie pracy służbowej proszę o przyznanie mi pojazdu zastępczego (o tej samej klasie i parametrach), do czasu naprawy mojego pojazdu (numer (...)

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011 Stawki kilometrówki w firmie to 0,5214 zł dla samochodu z silnikiem do 900 cm 0,8358 zł dla samochodu z silnikiem powyżej 900 cm 0,2302 zł dla motocykla 0,1382 (...)

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011

stawka kilometrówki 2011 Witam, mam pytanie odnośnie kosztów użytkowania samochodu. Za użycie własnego samochodu do celów służbowych rozliczałem się w postaci kilometrówki, (...)

presco

presco

pomoc przemek84 Musi Pan złożyć sprzeciw do nakazu zapłaty i podnieść zarzut przedawnienia roszczenia. mrozowskim Wystosowalam do PRESCO pismo z propozycja splaty zobowiazania ale z proba o (...)

kilometrówka 2011

kilometrówka 2011

kilometrówka 2011 Witam chcę otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą, świadczyć będę usługi dla byłego pracodawcy. Potrzebuje do tego samochodu, chce rozliczać się z byłym (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 roku kwota wolna od podatku (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

przewodnika, * wydatki ponoszone przez osobę niepełnosprawną (I lub II grupa) w związku z używaniem przez nią samochodu osobowego lub przez osobę, na której utrzymaniu jest taka osoba. W związku (...)

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

reklamacja instalacji gazowej w samochodzie

. Powyższą kwestią postanowiła zająć się firma Z (firma matka) na prośbę X. W czerwcu 2012 Szef pojechał do Z celem przetestowania samochodu na gwarancji, ale nie znaleziono usterki. Zaproponowano (...)

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

jak uniknąć płacenia podatku kupując samochód firmowy?

– są pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, przeznaczone do przewozu nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą.Są jednak wyjątki od tej zasady. Należą (...)

odliczanie vat od paliwa w 2011

odliczanie vat od paliwa w 2011

ustawy o transporcie drogowym – art. 4 ustawy - w okresie od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy do dnia 31 grudnia 2012 r., obniżenia kwoty lub zwrotu różnicy podatku należnego nie (...)

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

mam pytanie w imieniu brata,składał o zasiłek przedemerytalny dostał odmowna odpowiedz/

grudniu 2011 roku złozył wniosek o zasiłek przedemerytalny i otrzymał odpowiedz odmowna z racji ,ze na swiadectwie pracy bylo zaznaczone tylko umowa wygasła.Uwazamy ,ze to nie jest rozwiazanie stosunku

zawieszona działalnośc od 101.01.2007 - brak dochodu z działalnośći,brak siedziby

zawieszona działalnośc od 101.01.2007 - brak dochodu z działalnośći,brak siedziby

(wydział skarbu um w Gdańsku).Moje dochody obecne to ok 2500 pln. a nawet mniej,płace rate ktedytu do 2011 -214 pln no i jestem żyrantem kredytu ojca - samochód -do 2013.Ogulna konkluzja (...)

1

2