dodatek za dojazdy do pracy w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

nalezy tylko do mojego meza (w tym wlasnie mieszkanie w ktorym zyjemy). Boje sie ze zostane bez zadnych srodkow do zycia, wiadomo jak jest ze znalezieniem pracy (szczegolnie takiej (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

problemy. W zakładzie pracy mam przepracowane 4 miesiace i rzadnego stazu nie odbyłam. Czy chorobowe tez sie wlicza do stazu pracy?? i czy bede miała prawo do urlopu wychowawczego?? (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

nawału pracy są kuratorzy oddelegowani do pracy w jednostkach penitencjarnych - trzy osoby, także nie zaskoczyły ich żadne nowości, obieg dokumentów i pozycja kuratora w (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

odpowiedzialnosc ( karna,za naruszenie prawa pracy kobiety w ciazy, narazenie zdrowia dziecka itp.) za rozwoj plodu.Ciekawe, czy bedzie taka do przodu? Najgorsze w tym, (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

obowiązek uprawnia ojca do nie płacenia alimentów. W przecienym razie syn może zwrocić się do komornika. Jeśli syn ma zawód i pracował w nim i mógł się utrzymać samodzielnie (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

pełne prawo do alimentów od twojego ojca. Musisz sama jako pełnoletnia już osoba złożyć pozew w 2 egz. do właściwego Sądu Rejonowego. Pozew jest bezpłatny. Wzory pozwów (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

, jest tam wiele rzetelnych informacji fantasmagoria alimenty.pl Witam !! W styczniu jadę do pracy za granicę przez agencję. Jestem ubezpieczona w KRUS na mamę. Uczę się (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

względu na dojazd do pracy z innej miejscowości) wynosi: 1037,34 Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Wraz ze zwiększeniem tej kwoty wrosną także inne świadczenia (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

. A telefon od niego do małej, to święto...chodzi radosna cały dzien, po czym znów zamyka się w sobie...na długie dnie...do nastepnego telefonu. Pozdrawiam wszystkich Polaków przebywających (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

pracy. ty pewnie zarabiasz koło 3 tysięcy. My kobiety jesteśmy w stanie zarobić do 1100zł. a chcąc iść do pracy opiekunka kosztuje nas od 600zł w góre. i ile (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

ktos jest w stanie mi cos doradzic? piterr JESTEM SAMOTNA MATKA W RAZ 3 DZIECI I PRZESZŁAM WSZYSTKO CO TYLKO MOŻLIWE W KRAJU UK... JEŚLI POTRZEBUJESZ PORADY O CO KOL WIEK NAPISZ DO (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

faceci wrescie zaczna sie buntowac o swoje prawa lola do nickotynki alimenty.pl Nie rozumiem dlaczego to facet zawsze ma byc zly? Sama jestem w trakcie rozwodu mam pewne pretensje do meza (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 (...)

praca w warunkach szkodliwych

praca w warunkach szkodliwych

operatora koparki, spychacza zaliczy do pracy w warunkach szkodliwych. Z góry dziękuję za odpowiedź. lucfran Mam dwa pytania. 1.Dostajemy dodatek za pracę w (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

100 ZŁ. (PRACOWAŁAM W SOBOTY OD 14:00 DO 24:00 A W NIEDZIELĘ OD 10:00 DO 22:00) PO MINIONYM WEEKENDZIE ZADZWONIŁ DO MNIE PRACODAWCA ( OCZYWIŚCIE PRACOWAŁAM U NIEGO NA CZARNO (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, sprawy toczą się w sądach po kilka lat, a u komornika po kilkanaście. Rzeczywiscie pobierają opłaty ale opłącają za mnie 50% kosztów i nic za komornika. W razie pytań proszę (...)

Alimenty od Matki

Alimenty od Matki

prawa rodzicielskie. W tym momencie moja matka nie daje mi pieniedzy na dojazdy do szkoly, jakiekolwiek pomoce szkolne (korepetycje), a newet nie obchodzi jej ze w domu nie ma nic do (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

rachunki za dom i szczepionki, składki klasowe, wyjście do kina z klasą i wycieczka to nie luksus tylko standard...Mój najstarszy syn ma buty w rozmiarze 47 i jeszcze rośnie, w (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

w romans z małolatem w domu nie robiła nic nawet talerza po sobie nie umyła ja zajmowałam się wnukiem syn wstawał w nocy do dziecka ona była ciągle zmęczona ciągle wisiała (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

-pracy.net w pazdzierniku 2011r przekroczyło mi 10 lat pracy(ze stażem) nie wiedziałm ze staz wlicza mi sie do lat pracy i dokumenty o stazu dostarczylam księgowej w styczniu (...)

Uległem wypadkowi w pracy

Uległem wypadkowi w pracy

niezdolności do pracy mimo nieposiadania wymaganego stażu pracy, jeżeli niezdolność do pracy została spowodowana wypadkiem w drodze do pracy lub z pracy. (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jestes wielka szczesciarą. Zyj miloscia do dzieci a nie nienawiscia do męża,a o swoje walcz...powodzenia... Do samotna mama alimenty.pl Witam W odpowiedzi do autora dyskusji... (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

poratowania zdrowia, w celu przeprowadzenia zaleconego leczenia, w wymiarze nie przekraczającym jednorazowo roku. Stosownie do postanowień w art. 73 ust. 2 ustawy nauczycielowi, któremu (...)