dodatek mieszkaniowy 2011 rok - druk wniosku i załaczniki Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wyliczono mi średnią na osobę w rodzinie i powiedziano że średnia jest zbyt wysoka i szkoda mi składać wniosku bo i tak decyzja będzie odmowna . Nie złożyłam tego wniosku (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

lat i najgorzej się boje że rodzinę tu zastawie mamę i rodzeństwo z drugiej strony to nie koniec świata no i tak debatuje:) Ja też jestem jędzą itp staram się a i tak nie pozwoli (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

na nią zasiłek i dodatek na trzecie dziecko? Czy być może dalej przysługuje zasiłek rodzinny, w co wątpię? aldona40 Witam! Mam 22 lata i jestem studentką. Mój tata ma gospodarstwo (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

złodzieji bo oni straszą jak mogą i gdzie mogą,są wulgarni i uwaga bo wysyłaja podstawionych ludzi co to wtargnieciem do domu wchodza i na siłe próbują coś zabrać bez nakazu.Moja (...)

Czy przy złożeniu wniosku o dodatek mieszkaniowy na rok 2013 (Dokumenty składam w grudniu/2012)obowiązują

Czy przy złożeniu wniosku o dodatek mieszkaniowy na rok 2013 (Dokumenty składam w grudniu/2012)obowiązują

Czy przy złożeniu wniosku o dodatek mieszkaniowy na rok 2013 (Dokumenty składam w grudniu/2012)obowiązują Czy przy złożeniu wniosku o dodatek mieszkaniowy (...)

Pomoc dla samotnego rodzica

Pomoc dla samotnego rodzica

przyznane alimenty w łącznej kwocie 600,- PLN, które płaci mi fundusz, gdyż matka jest bezrobotna i nie płaci. Dodatkowo otrzymuję zasiłek rodzinny i dodatek mieszkaniowy. Pracuję (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

przypadajaca na rok 2011?Z góry dziekuje kamila78 czy ktos moze mi dokladnie podac ile i za co jest odliczane od płacy brutto? I czy te odliczenia sa zawsze takie same i dla (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

mi pomozesz adamver44 na trzecim posiedzeniu Sądu -Sąd nakazał wykonanie badań psychologicznych /matki, dziecka i mnie/. Jestem po badaniach i czekam na termin posiedzenia Sądu IP832711397 I (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Boje sie ze za rok zostane bez pieniedzy i nie bede mogla skonczyc studiow i nie bede miec szans na dobry zawod i zycie. Bardzo prosze o pomoc xbelievex

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

to ciezka i nie mam za co zyc,ani naraie nie moge podjac zadnej pracy gdz moj syn jest jeszcze zamaly. wczoraj bylam ulekarza alergologa z moim dzieckiem 17miesiecznym i u niego tagze jest astma oskrzelowa (...)

Okres ciąży a alimenty

Okres ciąży a alimenty

i powiedzialam ojcu dziecka to on mnie zostawil, bylo to w 3 miesiacu. Pracowalam wtedy w agencji pracy tymczasowej i juz w 3 miesiacu mialam komplikacje i lezalam w szpitalu, potem lekarz (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

też tatusiowie, którzy samotnie ponoszą wszelki etrudy wychowania dziecka i te psychiczne i te fizyczne i te materialne. i proszę Państwa, przecież nie można ani od samotnej (...)

Niedopłata za wodę a wydatki we wniosku o dodatek mieszkaniowy

Niedopłata za wodę a wydatki we wniosku o dodatek mieszkaniowy

Niedopłata za wodę a wydatki we wniosku o dodatek mieszkaniowy Witam! Mam nastepującą sytuację: co pół roku składam wniosek o dodatek mieszkaniowy, co wypada na m-c maj (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

rozwiedli się i sąd przyznał opiekę mamie nade mną i siostrą. Ja miałam 9 lat a siostra 15 lat i sąd wydał wyrok płacenia alimentów na mnie i siostrę. w tamtej chwili tata (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

rozwód i dostałam go w przeciągu 5 miesięcy od złożenia go czyli 14 kwietnia i 9 sierpnia był koniec beata złożyłam wniosek o separacje (z winy męża) i alimenty. Było juz posiedzenie (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

mieszkanie i storzylem mu najlepsze warunki do polepszenia sie stanu jego skory! Po pracy sprzatalem, kapalem i karmilem a matka grala sobie na komputerze, Wszystko musialem jej przypominac i (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

, uczy pisać i liczyć, pierze, gotuje i prasuje mu, a Wy?? zapłacić jest najprościej, ale dla Was to i tak za dużo. Wstydźcie sie!!!!!!! qpnw Jestem oburzona odpowiedziami mężczyzn (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jest praca dla kobiety w ciąży, że są ważniejsze dla mnie teraz sprawy niż praca i opóźnione przesyłki i dobijający się klienci non stop na telefonie. Szefa mam super, wie co i (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

siedział w zakładzie karnym wyszedł jak syn miał ponad rok i najważniejsi byli koledzy alkochol i chyba narkotyki (taj słyszałam)dziecko było na szarym końcu. Mieszkalismy blok obok (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

wymyśliła żeby podwyższał alimenty co rok o stopień inflacji. Na dodatek zwolniła się z pracy i nie pracuje, a ja jestem w ciąży i nie wiem co robić. Mam dosyć wołania więcej (...)

zrozpaczony...

zrozpaczony...

się, czy gmina w takiej sytuacji ma obowiązek dać mniejszy lokal zastępczy? (Obecny lokal ma 70 m2) 3. Jeśli zostanę tylko z rodzicami odbiorą nam i tak mały dodatek mieszkaniowy gdyż (...)

Dodatek mieszkaniowy a stypendium socjalne

Dodatek mieszkaniowy a stypendium socjalne

Dodatek mieszkaniowy a stypendium socjalne Witam Jestem studentem, otrzymującym stypendium socjalne i mieszkający wraz z matką (samotnie wychowującą), ubiegającą się o dodatek (...)

Odzyskanie prawa jazdy

Odzyskanie prawa jazdy

,został mi jeszcze rok,mam kredyt mieszkaniowy i żone na utrzymaniu,jeżeli nie odzyskam p.j strace prace.z góry dzięki dudi nie rozumiem jednego. Gdzie nie czytam wszyscy piszą o odebraniu (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

to nie od firmy prowadzącej sprawę, nie nie, ale od komornika, do którego muszę zadzwonić aby zapytać, co się dzieje i jak sytuacja wygląda, bo pracownicy firmy nabierają wody w usta jak szef (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

kiedy dojdą pieniądze i dlatego oddała sprawę do komornika. panisher Witam. Mam sytuacje bardzo niezręczną i chciałbym z tym walczyć , bo jak dla mnie to jest zwykłe bezprawie, samowolka (...)

mieszkanie własnościowe a czynsz

mieszkanie własnościowe a czynsz

przyszła nagle, ja nie dość że mam 2 kredyty naprawdę spore opłaty plus ten czynsz na życie już nic mi nie zostaje, dodatek mieszkaniowy mi się nie należy bo przekraczam próg dochodowy, (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

wiedziala że nie jestem głupia i oziębla i moze jednak mam racje...Dzięki Mariola..Mam 35 lat i jestem naprawde atrakcyjna kobieta ,mimo że urodzilam trójke dzieci...Mąż potwornie zazdrosny,i (...)

Pozbawienie prawa rodzicielskiego...

Pozbawienie prawa rodzicielskiego...

sposobami zrobic ze mnie zla matke,ale nie uda sie nikomu to jesli tak nie jest i udowodnisz to.Pamietajcie mamy walczcie i pokazcie,ze nasze pociechy maja byc z nami matkami i nie bojcie sie,pozdrawiam

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

to dostalem odpowiedzi ze " w swietle prawa dziecko jest matki". Ja kocham mojego dziecka i zrobil bym wszystko zeby mu bylo dobrze i ona o ty, wie. Tylko sie obawia ze nie uznaje dziecka (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

jeśc ,zabrał go do parku wodnego gdzie dziecko wpadło pod wode i podtopiło sie i mnie o tym nie poinformowł synek krzyczał i płakał przez kilka nocy itd. po prostu boje sie o moje dziecko (...)

1

2

3