dochód z ha przeliczeniowego za 2012 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

nurtuje jedna rzecz Czy ktoś z Was może mi powiedziec w jaki sposób opieka oblicza dochód. Z Pitu??? a co z moimi obciążeniami. Dochód nie moze przekraczac 504 zł po (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak samo jak (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

, czasami z kilkudniowym opóźnieniem, aczkolwiek było to czasami spowodowane tym, że trudno było się z właścicielem skontaktować! Moim zdaniem właściciel postąpił z nami nieuczciwie, (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

500f/m to dla mnie nie do obejscia. Zona otrzymala dom po matce w spadku wraz z 8ha i 20 krowami, ma z czegozyc. Mi starcza pieniedzy na styk ( oboje pracujemy a co za tym idzie placimy (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

bodajrze 6 lat, za umowe z 2001 roku, przez ten czas nie spłacalem bo nie miale z czego, uczylem sie, nie pracowalem. około rok temu postanowilem splacic dlug, ktory wynikal z umowy, (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

to by było na tyle !!!!Nie stety nie jestem ja sama z takim problemem większość naszych obywateli jest na moim miejscu ewentualnie któryś rok z rzędu lat czeka na mieszkanie i dlej jest wielkiej (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

proponuje wystapic z wnioskiem do sadu o ustalenie kontaktow z dzieckiem to napewno korzystnie wplynie na sprawy alimentow gdyz zainteresowanie ojca z dzieckim jest odpowiedzialnoscia z (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej od podatku?! pedagożka27 (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

w powyższej sprawie. i piszesz uzasadnienie abby26 Kolejny wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych. Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w wysokości....zł- opłaty (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

zarobkach 2100 powinien na każde dziecko łożyć po 700 zł? Gdyby facet miał troje dzieci to by zdechł z glodu. A co powiesz pełnym rodzinom, z dwójką dzieci, gdzie łączny dochód (...)

Kruz A ZUS opłaty

Kruz A ZUS opłaty

do tego trzeba mieć 3lata ubezp. w ciągłości i pole powyżej 1 ha przeliczeniowego. ... W pełni zgadzam się z tą opinią. Nie rozumiem dlaczego jedni są gorsi i płacą więcej, a inni (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

zapisu rozmowy do tego czasu??? 1rea Witaj 1rea Z tym nagrywaniem to jest śliska sprawa. Jeśli Ty gdzieś dzwonisz, to jakiś automat informuje, że w trosce o dobro klienta (ha, ha, ha) (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

Podział majątku

Podział majątku

za mąż.Czy ktoś może wie,czy jest to majątek wspólny z którym będę musiała się podzielić z mężem? Bardzo dziękuję z góry za pomoc. magdaszarmach1 Witam prosze (...)

brak ubezpieczenia..proszę o radę

brak ubezpieczenia..proszę o radę

posiada pow. 1 ha przeliczeniowego gospodarstwa rolnego i musze od KRUS dostac decyzje czy zaswiadczenie ze nie jestem tam ubezpieczona.Bylam z ojcem tam i od czasu nabycia gospodarstwa rolnego (...)

Umowa o rozdzielności majątkowej a płacenie składki KRUS

Umowa o rozdzielności majątkowej a płacenie składki KRUS

obowiązek składek nie będzie mnie dotyczył. Dodam, że pole to jest dzierżawione, ale nie wiem czy ta dzierżawa ma jakiś wpływ na Krus, bo spotkałam się z różnymi informacjami. Z góry (...)

Renta KRUS

Renta KRUS

Renta KRUS Witam. Posiadam prawie 3 ha przeliczeniowego pola. Chce je przekazać umową darowizny mojej mamie, która jest na emeryturze. Ojciec posiada rentę z KRUS z tytułu niezdolności (...)

Zaległe składki na Krus, czy mają prawo wymagać ?

Zaległe składki na Krus, czy mają prawo wymagać ?

) 2.3 ha przeliczeniowego, chcieli zaświadczenie z Krus o nieopłacaniu składek. Pojechałem do Krusu a tu zonk Pani mi mówi że nie dostane takiego zaświadczenia bo powinienem takie składki (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

zapłacił i oczywiście rozwód z jego winy. Ola alimenty.pl 400zł,dziecko w wieku 10 lat,nawet nie korzystam z tych środków pieniężnych, są mi nie potrzebne, to co zarobie wraz z moim (...)

Zatajanie zarobków przez eks.

Zatajanie zarobków przez eks.

... ]]]]]]]]]]]]]]]]]]] alimenty.pl przesadzacie oboje powinno byc to forum odpowiedxzialne za swoje slowa.nic juz nie piszcie. co to? alimenty.pl no niestety ale xray dla mnie to zwykły śmieć.a ty xxx (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz mam pytanie gdyż rozstałem sie z zona płace wysokie alimenty na dwie córki żona wyszła ponownie za mąż czy w związku (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

wysokości przeciętnego dochodu z pracy w indywidualnych gospodarstwach rolnych z 2 ha przeliczeniowych ustalonego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie przepisów o (...)

Była żona chce wyższych alimentów

Była żona chce wyższych alimentów

przesadza z tą kwotą za zerówkę. Otórz ja mam syna, który włąśnie w tym roku poszedł do zerówki. Mieszkam w duzym mieście wojewódzkim i m-czne koszty za zerówkę wynoszą 94 zł (...)

Rozwód bez obecności pozwanego

Rozwód bez obecności pozwanego

chce rozwodu poprostu brak sexu u niej jej to niepotrzebne jest moze zyc sprzatajac przy tym ma orgazm ha ha oki zartuje ale nie dokonca mam pytanie jak zrobi sad z mojej winy ile bede placil (...)

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

ulga rodzinna , a krwiodawstwo

moim urzędzie i Pani powiedziała mi tam, iż one biorą kwotę dochodu, przed odliczeniem takiej ulgi z krwi. Czy to jest zgodne z prawem? 2) Jeśli nie moge tego zrobić w sposób przedstawiony (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

jakiś problemów z pracą można było otrzymywać zasiłek dla bezrobotnych?Z góry dziękuję za pomoc iwona29 W okresie 18 miesięcy należy przepracować 365 dni osiągając (...)

1

2