dochód z 1 ha przeliczeniowego 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

nurtuje jedna rzecz Czy ktoś z Was może mi powiedziec w jaki sposób opieka oblicza dochód. Z Pitu??? a co z moimi obciążeniami. Dochód nie moze przekraczac 504 zł po (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

służebności przesyłu roszczenie o naprawienie szkody z powodu obniżenia jej wartości, związanego z normalnym korzystaniem z nieruchomości w zakresie odpowiadającym treści takiej służebności (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak (...)

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

jakie są kryteria dochodowe uprawniające do świadczeń na dzieci?

zasiłku stałego w wysokości 444 zł, kwotę dochodu z 1 ha przeliczeniowego w wysokości 207 zł. Podstawa prawna:  - art. 9 ust. 8 ustawy z 12 marca 2004 r. o (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

, a także pełnoletnie, uczące się osoby, które nie są na utrzymaniu rodziców, gdyż ci albo zmarli albo sąd ustalił alimenty z ich strony. Od 1 listopada 2012 r. do 31 października (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

wynikającą z nakazu zgodnie z umową była ich wynagrodzeniem. acor Miałem identyczną sytuację. Znajomy polecił mi firmę windykacyjną, z której usług sam korzystał. Nie obiecywali (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

niedomowien. wlasnie dzwoniono do mnie z ultimo i okazalo sie ze kupili moj dlug z 2003 roku z firmy telekomunikacyjnej. wspomne tez ze wlasnie od 2003 roku do 2016 roku mieszkalam poza granicami (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

. filecik59 Witam Jestem płatnikiem alimentów.Moje zadłużenie z tego tytułu wynosiło ok 1500zł do końca 2010r. a od stycznia 2011r już prawie 20000zł. Czy działania żony i komornika (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

obowiązuje) ale jest tam jasno i wyraźnie napisane:USTAWA z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy. Art. 1. Dniami wolnymi od pracy są: 1) dni niżej wymienione: (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka minimalna (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

z Wenus,ale czy Wy aby napewno tylko z Marsa?Może z jakiejś zwierzęcej epoki,gdzie pozostaje tylko kopulacja,bo i pracy nie ma i zwierzyny malo...Wezcie sie za robotę ,moze potraficie (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

bezrobotny i niemam z czego placic no ico mam zrobic adi Musisz najpierw sie odwolac do wyzszej instancji. 1) napisz o zwolnienie z kosztow sadowych ze wzgledu na brak srodkow finansowych, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

marne 850zł z czego teraz muszę 300zł dać na alimenty, 100zł dokładam się do rachunków mamie (bo jeszcze z nią mieszkam), mieszka ze mną moja narzeczona ze swoim synkiem (ma na niego 230zł (...)

Kruz A ZUS opłaty

Kruz A ZUS opłaty

do tego trzeba mieć 3lata ubezp. w ciągłości i pole powyżej 1 ha przeliczeniowego. ... W pełni zgadzam się z tą opinią. Nie rozumiem dlaczego jedni są gorsi i płacą więcej, (...)

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Czy osoba na rencie ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych POMOCY PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, z późn. zm.2)) o powierzchni użytków rolnych przekraczającej 2 ha przeliczeniowe lub nie podlega (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

FININEZNE wysuwa pożyczki zarówno osobom, jak i organizacjom z bardzo niską stopą procentową w wysokości 3 % Z zabezpieczeniem, wystarczy spróbować skontaktować się z nami poprzez

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wyliczen z gazowni jest to 10x1,75 + abonament czyli jakies 25 zł. NIestety nie ejstem zameldowana! problem wynika z tego, że wynajmująca wmówiła mi, że musi przy tym być i powiedziała, (...)

Podział majątku

Podział majątku

;lności środki wymienione w art. 31 § 2 k.r.o. Są to:  1) pobrane wynagrodzenie za pracę i dochody z innej działalności zarobkowej każdego z małżonków,  2) dochody (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

to by było na tyle !!!!Nie stety nie jestem ja sama z takim problemem większość naszych obywateli jest na moim miejscu ewentualnie któryś rok z rzędu lat czeka na mieszkanie i dlej jest wielkiej (...)

SN  postanowienie

SN postanowienie

pow. 10,11 ha i 10,59 ha. Uzyskali nadto pisemną deklarację (...) Agencji Handlowej P. sp. z o.o. z siedzibą we W. o udzieleniu im poręczenia za zobowiązania wobec wnioskodawcy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu z (...)

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

proponuje wystapic z wnioskiem do sadu o ustalenie kontaktow z dzieckiem to napewno korzystnie wplynie na sprawy alimentow gdyz zainteresowanie ojca z dzieckim jest odpowiedzialnoscia z (...)

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

Szkolenia WOLTERS KLUWER POLSKA - czerwiec 2011 - KALENDARIUM !!!

termin: 17 czerwca 2011 r. Warszawa, w godz. 10:00 - 16:00 wykładowca: Joanna Ćwik?Bielińska ? Sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem w zakresie (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

...zapoznałam się z całym regulaminem..:)) Przy okazji odkryłam artykuł 348,którego wczesniej nie znałam.Zgodnie z nim powinnismy składać sądowi sprawozdanie z dozoru przy WU na 3 (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2008 r. nr 69, poz. 415, z późn. zm.) są one walory- zowane o średnioroczny wskaźnik cen towarów i usług (...)

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

firma Kruk i Cyfra + to oszuszuści...

zapisu rozmowy do tego czasu??? 1rea Witaj 1rea Z tym nagrywaniem to jest śliska sprawa. Jeśli Ty gdzieś dzwonisz, to jakiś automat informuje, że w trosce o dobro klienta (ha, ha, ha) (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

, chce oddać 1% podatku na fundację matki i dziecka, ale zamknąłem się w kwocie wolnej od podatku, czy to w czymś przeszkadza? kiziak od 3 lat jest taka sama. ninka64 nie, bo nie płaci pan żadnego

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

zarobkach 2100 powinien na każde dziecko łożyć po 700 zł? Gdyby facet miał troje dzieci to by zdechł z glodu. A co powiesz pełnym rodzinom, z dwójką dzieci, gdzie łączny dochód (...)

brak ubezpieczenia..proszę o radę

brak ubezpieczenia..proszę o radę

posiada pow. 1 ha przeliczeniowego gospodarstwa rolnego i musze od KRUS dostac decyzje czy zaswiadczenie ze nie jestem tam ubezpieczona.Bylam z ojcem tam i od czasu nabycia gospodarstwa (...)

1

2

3

4

5

...

6