Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  czasie zlikwidowano moje stanowisko proszę o odpowiedź Elżbieta prawo-pracy.net Witam Mam umowę o pracę do końca sierpnia tego roku. Czy w przypadku, gdy od lipca będę na dłuższym (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  urlopu macierzyńskiego został wydłużony i uzależniony do liczby dzieci przyjętych na wychowanie. Pracownik, który przyjął dziecko na wychowanie i wystąpił do sądu z wnioskiem (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  ...). Przedstawię cały przebieg procesu. Jednocześnie chcę uczciwie uprzedzić, że pomocy udzielam co do zasady odpłatnie (chyba że ktoś udokumentuje że nie stać go na odpłatną pomoc). (...)

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  otrzymałem umowe podpisana tylko przeze mnie a pracodawca zawsze z tym podisaniem mnie zbywał..teraz sprawa jest na wokandzie..tylko nie wiem jak na to patrzy sad..moze ktos posiada takie informacje? (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  ktoś chciałby to podam jeszcze mail do siebie: kamil_gon@poczta.onet.pl (camil) Twoja sprawa to typowy problem studentów. Po pierwsze nie możesz mówić o nielegalnym wynajmnie mieszkania. Wynajem (...)

 • Planujemy z moim partnerem wspólne życie. Spodziewamy się dzidziusia, a alimenty, które płaci na dzieci utrudniają nam nawet wygranie sprawy o zmniejszenie ich, a co dopiero wspólny Start. 8 Kwietnia 2010

  absolutnie nie płacić ale skoro i tak wiekszość spraw i rzeczy my im sponsorujemy to niech chociaż sąd nam obniży alimenty o chociaż te 200 zł. Nie chcemy żeby ona nie zarabiała - tyle ile zarabia (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  od wykształcenia, popytu na jego zawód). Sąd wówczas określi wysokość alimentów na dziecko. Alimenty będziesz dostawać do momentu finansowego usamodzielnienia się dziecka. Żeby (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  będzie Ci też łatwiej jak napiszesz.Najlepiej wieczorem,bo pracuję.Pozdrawiam. Rubin alimenty.pl Ja również myślę o rozwodzie jednak paraliżuje mnie strach przed tym, co będzie. Z mężem jestem (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  niedobry. Jak to Pani była megierą, to niehonorowo wyciągać alimenty. A jak to on - to drzyj babo ile można! ica Choćby nie wiem jak liczyc na dzieci każde pieniądze zawsze będa małe, lecz chociaż (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane