Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  kasowała. Ja myślałem że to chwilowe. Dopiero po pewnym czasie zorientowałem się że coś jest nie tak kiedy mi powiedziała że jest w pracy a jej tam faktycznie nie było. Zaczęła mnie okłamywać. (...)

 • Jakie formularze VZM na 201113 Stycznia 2011

  Wypełniam formularze VZM w celu odliczenia podatku nadpłaconego za materiały budowlane. Czym się rózni formularz VZM-1/A OD VZM-1/B? Kiedy co się składa? Są jakies strony, listy (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  stałe wyjechał do Holandii.Czy mam szansę pozbawić go praw.Czy różni się pozbawienie od ograniczenia? Tina alimenty.pl pozbw go praw ,to nie bedziesz miala prawa do alimentow majaWS alimenty.pl (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  ZOSTAWIŁ MNIE I MUSIAŁAM RADZIĆ SOBIE SAMA,BYŁAM ZAŁAMANA ALE MYŚL ŻE NOSI SIĘ POD SERDUCHEM KOCHANE MALEŃSTWO DAJE SIŁY DO WALKI Z TAKIM SKUR......GDY NIE CHCESZ MIEĆ Z NIM NIC WSPÓLNEGO TO (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać nadpłacony podatek za granica (monika) Musisz okazać (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  upływie którego osoby podlegające ubezpieczeniu chorobowemu dobrowolnie nabywają prawo do zasiłku chorobowego, wynosi 90 dni. 2. Okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM12 Marca 2003

  przez te lata.Glupia blagalam zeby wrocil nie zostawial nas,ale powiedzial ze mu przykro.Nie chce nawet dac ksiazeczki ubezpieczeniowej zebym mogla isc z corka do ortopedy,co miesiac dawal mi pieniadze (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  wyslac pismo do Zdzisia L. nie podpisywac nadawcy jako punkt Sts tylko osobiscie za potwierdzeniem odbioru, w koncu on cos tam robi , i chyba ma cos do powiedzenia, prawda? ania prawo-pracy.net Aniu (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  mylę :D Krzysiek1939 Polecam ten artykuł. http://www.firma.egospodarka.pl/59025,Intrum-Justitia-ukarana-przez-UOKiK,1,11,1.html Krzysiek1939 Witam do mnie też przed chwilą dzwonili :-/ mam zadłużenie (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  Twojej żony, gdyż kobiecie myślącej racjonalnie i w ten sposób postępującej nie przyszłoby do głowy porzucenie dzieci. Jeżeli Twoja żona spotykała się z innymi mężczyznami w niedługim okresie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane