do kiedy sprawozdanie z06 za 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

lekarskim bo jestem w 4 miesiacz ciazy. Termin porodu mam na 13 listopada. Powiedzcie mi jesli sie orientujecie jak to jest z dalsza umowa. I z urlopem macierzynskim i wychowawczym. Z gory (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

może zwrócić się do nas o przeprowadzenie wywiadu. Informacji do KRK my nie wysyłamy bo to też należy do sekcji wykonawczej. Moje narzekania związane z Wo wynikają z (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

koniecznym do nabycia prawa do emerytury, lecz warunkiem skorzystania z prawa do tego świadczenia. Art. 29 ustawy o emeryturach i rentach z FUS regulujący warunki uprawniające (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

jestesmy. z dnia na dzien się wyprowadziliśmy kazdy w swoją stronę. teraz elka do nas wydzwania i straszy nas ze poda nas do sądu ze się nie wywiązalismy z umowy. wypowiedzenie (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

przeniósł numer do PLAYA. Pod koniec zeszłego roku dostał pismo z RAPORTU w sprawie długu z POLKOMTELA. Poszedł do salonu PLUSA i dowiedział się że zalega 24 doładowania na (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, że auto nie zostało sprowadzone z innego państwa członkowskiego w związku z czym brak jest podstaw prawnych do wydania zaświadczenia VAT-25. Samochód faktycznie nabyłem w palsce ale (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

przyjac spadek z ograniczeniem.Dzis przyszedł do mamy pan z banku żadając spłaty tego kredytu z odsetkami.Dzis z 1.500 jest juz ok.4tys Co mamy robic? Ulka prawo-cywilne.net (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

byłem z dziewczyną od 2 lat tylko tyle że mieszkałem za granicą co trzy miesiące zjeżdzałem do Polski i wszystko było ok aż do czasu gdy zaszła w ciąże , zadzwoniła do (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

Presco w pozwie do sądu stwierdziła że nie ma konieczności powiadamiania mnie o złożonym pozwie. Pozew ten otrzymałem z sądu w jednej kopercie razem z nakazem zapłaty. Proszę pomóżcie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

, czemu tak się dzieje. Ten materiał nadaje się do programu Państwo w Państwie i na skargę do ETS w połączeni z informacją do mediów. Jedyną drogą do zmiany tego stanu (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

poniedziałek trafiła do szpitala z ostrym zapaleniem płuc oraz silną anemią. Kiedy informacja ta dotarła do pracodawcy to w środę za pośrednictwem pracownika firmy zostało (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

metrów ktoś z piwkiem. Zaczęło mnie zastanawiać za co tak karali tych ludzi ?????? Za posiadanie butelki z naklejką piwa , za przełykanie alkoholu , no może ze szklanki (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

+ kolejne wraz z odsetkami z firmy Intrum Justitia. telefony urywają się w tej sprawie a raczej jakimś cudem firma ta uzyskała numery do rodziny, w sprawie by brat się z nimi skontaktował... (...)

alimenty

alimenty

pracy?Z góry dziękuję za odpowiedzi wadimm Witam. jestem po rozowdzie płacę alimenty na naszego syna i do kiedy mam obowiązek płacić je, czy np do momentu aż skończy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

się nie znam na tym. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? milthir Mieszkam razem z rodzicami.Moje relacje z ojcem są na bardzo niskim poziomie.Czy mogę wystąpic do sądu (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

powodu ciąży od 23 wrzesnia do marca bylam na macierzynskim czy mam prawo do urlopu zaleglego z 2009 i z 2010 czy tylko zalegly przed urlopem wychowawczym. marta22 prawo-pracy.net (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

do 10 lipca i jestem w ciąży 7 miesiąć.razem z sobotami i niedzielami wychodzi 31 dni.czy to znaczy że bede musiała zwrócić pracodawcy część z wyplaty za miesiąć czerwiec.dodam (...)

zachowek

zachowek

były przepisane bez wiedzy ojca (nie zrzekał się z niczego). Czy ma prawo do zachówku? Co Tacie się należy? Kiedy ma wystąpić do sądu, teraz za życia dziadka? Gdzie (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

20letnia z która do tej pory nie miałem kontaktu,odezwala się do mnie teraz gdyż nadal kontynuuje nauke w szkole a jej matka wyjechala za granice i przekraczają kwote aby otrzymać (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

dojśc do domu prawa pięta cała schodziła do środka w tych butach nie da się chodzić zaznaczę że buty kosztowały 387zł .udałam się do sklepu złożyć reklamację dziś odebrałam (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

mówiąc mu o swoich odkryciach zapytałąm czy utrzymuje jakieś kontakty typu smsy z kimś z polski i czy dzwoni do kogoś z naszych znajomych,i tu uwaga,,PRZYŻEKŁ NA ŚMIERĆ NASZYCH (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

.)plus zmiany z 2015 roku Monte rozporządzenie MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 15 grudnia 2010 r. z późniejszymi zmianami w sprawie praktycznej nauki zawodu Monte i Kodeks Pracy (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

. Dziękuje za pomoc Aleksandra prawo-pracy.net Pracuje w szkole.Moja umowa o prace kończy się do 31 sierpnia 2009 roku.Jestem w 5 tygodniu ciąży.Co z przedłużeniem umowy?Czy dyrektor (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

lokalu . W 2013 roku po wyjściu za mąż przeprowadziłam się z malutkim synkiem do męża bo w mieszkaniu mojej mamy nie było możliwości zamieszkania z małym dzieckiem- mieszkałam (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

kontaktu z matką do której dzieci lgnął i chciały by z mamą swoją zamieszkać i z rodzeństwem . Biologiczny ojciec ze swoją partnerką nadużywają alkoholu często w stanie (...)