do kiedy rozliczamy sie za rok 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wówczas, kiedy rozliczamy się wspólnie z małżonkiem. Wśród pity 2010 formularze w pit 37 druk, część B przeznaczona jest do wpisania danych identyfikacyjnych oraz adresu zamieszkania, (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 tak (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

jak sie utrzymamy? wiele moich znajmych nie ma takich problemow.chlopacy pracuja one rzucaja szkoly zajmuja sie dzieckiem gdy dziecko skonczy rok wracaja do nauki.chcialam sie (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

dowiedzialam sie ze za ogrzewanie własciciele dostali duzy zwrot. Nie mogłam dowiedziec sie w jakiej kwocie bo nie jestem włascicioelak mieszkania. Chciałabym sie dowiedziec jak (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

zabierać go do swojej rodziny,do kina,na basen itd.nikt nie ma prawa Ci tego zabronić ! Jesteś ojcem dziecka i ono należy do Ciebie tak samo jak i do matki.Jeżeli masz dowody na (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

. Natomiast jeśli pracowałaś pieć misięcy i wykorzystałaś 7 dni. Nie wiem jaki masz Staż pracy i od kiedy pracowałaś i czy od poniedziałku do piątku odpisz a CI wytłumacze Damian2 do (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

podalem do kilku organizacji scigania tych oszustów z allegro bo do juz nie ludzkie sie robi malina222 prawo-cywilne.net Mam taki problem zaciągnełam kredyt ratalny w banku w 2000 roku którego (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

koniecznym do nabycia prawa do emerytury, lecz warunkiem skorzystania z prawa do tego świadczenia. Art. 29 ustawy o emeryturach i rentach z FUS regulujący warunki uprawniające do (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

zrobic za rok. Czy jest to zwiazek bez przyszlosci, a moze to ten wlasciwy, z ktorym spedze cale swoje zycie? Aha nie wydaje mi sie ze moglby sie kiedys zmienic i mnie skrzywdzic nawet (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

przeciwienstwie do mnie boje sie ze jezli sad wyda nakaz widzen i bede musiala sie dostosowac on znow porwie dziecko i bedzie ja przetrzymywal do czasu kiedy nie odbiore mu praw (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

kiedy sie urodzi nasz córka to on sie zmieni.mylilam sie stal sie gorszy.picie prawie codziennie,robil awantury,wyzywal,bil a potem chcial seksu,grozi ze mnie zabije a ja sie (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

policealnym.Czy to prawda ze za kazdy przepracowany miesiac dodaje sie 1,5 dnia urlopu? Urlopu przysługuje 20 dni w ciągu roku. Kazdy urlop powinien byc wykorzystany za dany rok do (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

wiedział co ma ze soba zrobic. tak było przez ok2 m-ce. przestał pic nie rzucał sie do mnie dzwonił do corki. widziałam ze sie cos chyba do niego dotarło ze duzo stracił. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dobrze sie orietujesz w prawie cywilnym. Bo zostala klauzula wykonalnosci wykonana na ta moja znajoma bez jej wiedzy za dlugi meza. Ale to jest zagmatfana sprawa dlateg sie chcialam zapytac (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

starac sie o alimenty dla dziecka ktorego ojciec mieszka za granica i nie poczuwa sie do obowiazku. ponadto oprocz alimentow musze ustalic ojcostwo. prosze o pomoc. justnat chciala bym (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

(kierowniczka tego sklepu) uparla sie ze bedzie je reklamowac (jak sie oddaje zepsuty towar nie obowiazuje zwrot ani wymiana jest reklamacja mimo ze to robie do 7 dni!) W koncu zgodzilam (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

. Ostatecznie jestem w stanie ją spłacić, cóż, za nieznajomość prawa się płaci. Ale, czy nie przysługuje mi prawo reklamacji? Jak mam płacić za ubezpieczenie samochodu, którego nie byłem (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

to,ze wszystko obroci sie o 360st.Zaraz po slubie wyprowadzilismy sie w jego strony. Po dwoch tygodniach dostalam pierwsze lanie. W sumie,to do dzisiaj nie wiem za co. Byla przy tym (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

biednego ,biednego ojca ktorego byla sciga nawet za majtki ha...ha..haaa podoba mi sie twoja była..szkoda ze takich jest mniej i do wszystkich i twojej zwlaszcza SKORO PIER ..SIE Z (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

wszystkich. Mam następujący problem . Wraz z żoną staramy sie o dostanie drugiego becikowego i wychowawczego , związku z tym wybrałem sie w styczniu 2013 r do opieki spolecznej w celu (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

:) kinia prawo-pracy.net laseczki ja też pisałam,dzwoniłam do zetki,do PIP,do naszego "szanownego"Pana K.,do zdzisia L....prawda jest taka ,że większość z piszących na tym forum (...)

alimenty

alimenty

mam 2 dzieci z malzenstwa)ojciec dziecka ma zasadzone alimenty na dziecko w kwocie 600 zl miesiecznie,niestety placi kiedy chce i ile chce,ojciec dziecka wyszedl z ZK rok temu za dobre sprawowanie (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

ktora moj maz sie nie stawil;/ nastepna sprawa za 3 miesiace :( wiecie moze czy jest mozliwosc dostania na drugiej sprawie rozwodu jesli znowu sie nie stawi??? madzia:) alimenty.pl dzień dobry! (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

znalazla sobie inny obiekt zainteresowan .... doslownie zostalem wyrzucony z domu .pogodzilem sie z czasem tez ulozylem sobie zycie urodzila mi sie corka i wtedy sie zaczela jazda z byla zona (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odmawia przyjęcia mi i wydania VAT 25 żada dodatkowych faktur niby z tej firmy do Bmw serwis jeszcze . zadzwoniłem do Polaka a ten na to że nie mają prawa mi nie przyjąć wniosku i mają mi (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

w Anglii i staralismy sie o jej przyjazd tutaj,ale jak to w zyciu bywa peh nie udalo sie,wiec postanowilismy ze wroce do polski i postaram sie aby mogla przyleciec do polski.I (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zajdzie konieczność pójść do lekarza czy tez do szpitala (odpukać) czy powinna sie zaraz po wygasnięciu umowy zarejstrować w urzędzie pracy czy dopiero po tym jak skończy sie (...)