do kiedy pracodawca ma oddać pit-11 za 2010 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 tak dana prawo-pracy.net (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

przystąpiłam do obliczania tego wszystkiego. z dokumentów wynikało jasno, że właścicielka ma nam od kasia oddać 230zł. Grzecznie napisałam więc do niej, żeby dla pewności (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

do 2 lipca czy do 18 lipca? bo juz 02 lipca był tez moim ostatnim dniem pracy. czy pracodawca rozliczy sie ze mna za lipiec za 2 dni czy zaplaci mi do 18 lipca, mimo ze (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

zaległy dług za nieopłacone składki za prowadzoną działalnośc w 2005 roku .Jeszcze do 30 dni będę chorować ( wtedy jeszcze chorobowe wypłaca pracodawca)czy jak i tak mam najniższą (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

można coś zrobić, że pewien pracodawca, ma ciągle wywieszone ogłoszenie o pracę, przychodzi pracownik, pracodawca zbywa temat umowy, a po miesiącu zarzuca Ci nieprzykłądanie się (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

wakacje i ferie i sama placilam za wszystkie loty do Polski i spowrotem, za 2 i pol roku policzylam iz syn byl w Polsce 12 razy. Wiec teraz do mojej odpowiedzi do sadu na zarzuty (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE WYPOWIEDZENIE (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

pracodawca może mi nie przedłuzyc umowy w sierpmniu czy jestem "pod ochrona" urlop macieżyński a póżniej wychowawczy. Czy pracodawca przedłuzy mi umowe do konca urlopu wychowawczego (...)

Reklamacja butów - zwrot gotówki

Reklamacja butów - zwrot gotówki

mam przykre doświadczenie. Kupiłam kozaczki za 300 zł. Reklamowałam tą samą wadeje 3 razy . Dwa razy mi ja uznano. Za pierwszym razem naprawiono, a za drugim wymieniono na nowe. Ale (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

faktycznie musze pracowac do końca miesiąca.Teraz obliczylam ze przysluguje mi 7 dni urlopu do wykorzystania.I stad moje pytanie: kto ustala kiedy moge wziasc urlop i czy moge wziasc urlop (...)

alimenty od obcokrajowca

alimenty od obcokrajowca

otrzymuje na podstawie pisma po ktore co roku jezdze do sadu okregowego W czerwcu 2010 roku sad wloski zwrocil sie z prosba o nadeslanie aktualnego wykazu zaleglosci wykaz taki zostal przeslan do (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

koniecznym do nabycia prawa do emerytury, lecz warunkiem skorzystania z prawa do tego świadczenia. Art. 29 ustawy o emeryturach i rentach z FUS regulujący warunki uprawniające do (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

napisać podanie o urlop za ten tydzień lub miesiąc ? Gandralf prawo-pracy.net Sorka za spam :D smola1-1992 Tak Urlop wypoczynkowy jest płatny dostajesz normalne pieniądze takie jak do (...)

Kiedy przedawni się kredyt?

Kiedy przedawni się kredyt?

sprawa ta ulegla przedawnieniu? kiedy mam wyslac pismo o przedawnieniu? najpierw do firmy windykacyjnej czy od razu do sadu? bardzo prosze o szybka odpowiedz. kamila prawo-cywilne.net czy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

za odpowiedz:) Suzzy Nie ma za co i życzę powodzenia na sprawie. Odezwij się jak już będzie zakończona. Cieszę się, żę chcesz się dalej uczyć, właściwe wykształcenie otwiera (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

pracodawca, ale nie wiem gdzie mąż ma zanieść zwolnienie do pracy czy do zusu justyna prawo-pracy.net pracodawcy, bo on dostarcza do zus-u - jak dobrze pamiętam ja prawo-pracy.net (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

a wiec nie musimy rozliczać sie z PIT. Czy w takim wypadku możemy do becikowego pobrać zarobki z 2010 roku ? zyta70 Do becikowego nie są potrzebne dochody - trzeba tylko wypełnić (...)

Ile przysługuje mi urlopu

Ile przysługuje mi urlopu

policealnym.Czy to prawda ze za kazdy przepracowany miesiac dodaje sie 1,5 dnia urlopu? Urlopu przysługuje 20 dni w ciągu roku. Kazdy urlop powinien byc wykorzystany za dany rok do (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

pojazd w dniu wskazanym w umowie należy do kognicji innych organów jak policja, prokuratura czy wydział komunikacji i US nie ma nic do tego. Problem w tym, że US zachowuje się jakby był (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa zeby (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Sytuacja taka nie oznacza jednak, że nie trzeba wypełniać zeznania podatkowego. Każda osoba, która uzyskała jakikolwiek dochód w 2010 roku, ma obowiązek wypełnić formularz PIT, za (...)

alimenty - jak się pozbyć komornika

alimenty - jak się pozbyć komornika

Warszawie mrozowskim A czy jeśli dokonam nadpłaty na konto wierzyciela za 2 miesiace i ona ta kwotę uzna to mogę domagać się pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności za okres za (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

budynku i chciałem z sąsiadami przekopać rów do rzeki. Kogo problem nie dotyczy to ma to gdzieś i nie daje się dołączyć do istniejącego rowu, drugi ma psa co atakuje innych (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

się cieszą a nauczyciele lesery , córka ze łzami w oczach wychodzi do pokoju nieraz powie to nie jej wina .córa ma 18,5 roku widzi zachowanie ojca chodzi do koleżanek widzi innych ojców (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

się dowiedzieć do kiedy można składać wniosek o zasiłek rodzinny. losik Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych na nowy okres zasiłkowy 2010/2011 są przyjmowane: (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

wystarczy opuszczenie przez ciebie mieszkania i przeniesienie się na koszt właściciela do lokalu zamiennego na okres nie dłuższy niż rok, to właściciel nie wypowiada ci umowy, lecz po upływie (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

rozwodu.w 2010 urodziłam dziecko za granicą,wróciłam do polski jak dziecko miało 6,5 miesiąca, czyli już za póżno na składanie wniosku(nie wiedziałam że istnieje termin)mój (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

idzie najwyżej je dostanie jak młodemu ktoś udowodni że ma kasę na koncie babki. Przypisujesz za dużo odpowiedzialności za wasze życie kobiecie która ma je dokładnie tam gdzie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i (...)

1

2

3

4

5

...

31