Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy9 Czerwca 2005

  ?? pozdrawiam Krysia prawo-pracy.net Gdzie zglosic pracodawce gdy zatrudnial na czarno a ta kobieta pobierala zasilek. Ponadto naklaniam mnie do oszustwa ze w razie kontroli to ta kobieta pszyszla do (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  upływie którego osoby podlegające ubezpieczeniu chorobowemu dobrowolnie nabywają prawo do zasiłku chorobowego, wynosi 90 dni. 2. Okres zasiłkowy dla ubezpieczonych, których niezdolność do (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę22 Kwietnia 2003

  ,nie jestescie same!:* Ola.,. prawo-pracy.net Z Waisem to jest super pomysl....moze to cos pomoze....:( A co do tego ze nawet nas nie poinformowali o tym ze mamy dzisiaj pracowac to szczyt chamstwa..... Sama (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać nadpłacony podatek za granica (monika) Musisz okazać (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  wy juz macie alimenty ja niewiem czego sie spodziewc zarabiam do 2300 mam placic na 2 dzieci zona nie pracuje a kredyty kture splacam to 1170zl arek alimenty.pl Kobieto ty się wogole tym nie przejmuj. Stek (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  uropu macierzynskiego lub wychowawczego musza byc złozone 2 tyg przed rozpoczenciem w Pani wypadku urlopu wychowaczego. Pozdrawiam Ewa ewa prawo-pracy.net Czy pracodawca, dokładnie dyrektor szkoły, może (...)

 • Praktyczna nauka zawodu24 Grudnia 2006

  Moje pytanie dotyczy praktycznej nauki zawodu w charakterze sprzedawcy i co za tym idzie praktyk w sklepie. Wiem, że to jest zatrudnienie młodocianej osoby, ale jak wygląda to z punktu prawnego. Tu nasuwają (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron z zachowaniem (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w tym roku skończyłem liceum i pisałem mature, planuje (...)

 • Ile urlopu mi się należy???3 Stycznia 2006

  Pracuje po 5 godzin dziennie oprócz niedziel?Ile w końcu przysługuje mi urlopu?Jeśli chodzi o lata pracy to jest 9 lat.Moja mama pracuje w przedszkolu na 1/2 i ma 26 dni.Jak to w końcu jest??Bardzo proszę (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane