do kiedy cenzurki dla przedszkolaków w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku stawka (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

to zostać opublikowane przez media, trafić w formie skargi do ministerstwa sprawiedliwości oraz w formach listów otwartych do prezesów sądów, w których takie orzeczenia (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

poznalam faceta ktory jest dobry dla mnie i dla dzieci fakt ze nie chce jeszcze nic trwalego tworzyc ale dobrze mi ze mam w koncu w kims oparcie a nie tylko lanie i obelgi. Dzieci tez (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

:-) (uśmieszek NIESZYDERCZY ponownie dla Pana :-)) Pozdrawiam, Tomasz Piotrowski, P.R.E.S.C.O. PvB odnosnie "do konca swiata" w swieta czytalismy w pewnej gazecie o facecie zaszczutym (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

dla swojej zony i dzieci, mieszkam teraz w stanie surowym, moj syn w czasie tej "nieformalnej separacji" mial przerwy w "widzeniach" nawet 9 miesiecy!! prosze moje Panie o pomoc, skoro (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

od nich usprawiedliwionych świadczeń ? do rodziców, w ostatniej kolejności do rodzeństwa. W naszym porządku prawnym niejednokrotnie zapomina się o zobowiązanych w dalszej (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jeszcze 20 dni urlopu do wykorzystania z ubiegłego roku i do pracy musiałabym wrócić 13 kwietnia 2010. Pracuję w sieci drogerii Schlecker na 1/2 etatu. Umowa kończy mi się 31 maja 2010r. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. jest to dla mnie nie do przyjecia poza tym czesto prowadzi pod wplywem alkoholu a w gre wchodza wyjazdy do innego miasta. co moge zrobic?? shoka witam! Od 6 lat jestem w seperacji (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

. Zniechęca klientów do korzystania z usługa a pamiętajcie że dłużnik taki czy owaki może być jeszcze kiedyś Waszym klientem. Jeśli zadzwoni do niego ktoś z tej kancelarii tak jak do (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urlopu . (rose) - Do stażu emerytalnego - tak. Do stażu urlopowego - nie. bebe czy pobieranie zasiłku dla bezrobotnych wlicza sie do lat pracy a następnie do urlopu sadas (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

jak z tego w miare wyjsc tak zeby dzieciaki nie ucierpialy a ja w miare jakos zyc bo skakac sobie do gardla to mija sie z celem pozdrawiam i czekam o podpowiedzi arek alimenty.pl odpowiedz (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wizycie w WAM syn otrzymał smsa, że były mąż ma zamiar wprowadzić się do mieszkania. Nie mieszkał w nim przez 22 lata i ani dnia nie przebywał nawet w gościach. Nie inwestował, (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

obcymi dla nich babami. Poza tym wiedziałyscie co robicie -ze mają żony, dzieci -to własnie dla dobra dzieci -zostawcie je w spokoju i moze opuszczajcie dla Swojego odbitego ukochanego (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

odejscie zezwolil mi jak sie pozniej okazalo jego nowa kochanka zaszla w ciaze ale w tym samym czasie juz mial kolejna..tamta poronila..w tym czasie kiedy przebywalam w Uk bral (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pytanie ile urlopu mi sie nalezy? zaczałem swoja pierwsza prace w czerwcu 2004r pracowałem do sierpnia 2005, od wrzesnia 2005 do grudnia 2008 pracowałem w anglii, a od lutego pracuje (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

poratowania zdrowia, w celu przeprowadzenia zaleconego leczenia, w wymiarze nie przekraczającym jednorazowo roku. Stosownie do postanowień w art. 73 ust. 2 ustawy nauczycielowi, któremu (...)

Eutanazja

Eutanazja

w pewnych przypadkach dopuszczana, bowiem każdy chory ma przeciez prawo do godnej śmierci. paula93184 Uważam, że Prawo w Polsce w kwestii eutanazji nie powinno być zmienione. Eutanazja (...)

poszukuję dobrego adwokata w poznaniu  rozwód i podział majatku

poszukuję dobrego adwokata w poznaniu rozwód i podział majatku

zostaje na noc. Rozmowy nt powrotu do małżeństwa nic nie dają. Potrafiła nawet wezwać policję ponieważ stanowię zagrożenie dla jej życia. W chwili interwencji nie było mnie w (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

poniedziałek trafiła do szpitala z ostrym zapaleniem płuc oraz silną anemią. Kiedy informacja ta dotarła do pracodawcy to w środę za pośrednictwem pracownika firmy zostało (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka umowa (...)

spadek

spadek

określeniu, jakie są Twoje prawa i jakie kroki można podjąć w danej sytuacji. adwokatanna Miałem w piątek poradę z Adwokat Chróścielewską w sprawie rozwodu. Mistrzowstwo świata. (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

ojcem .Byliśmy razem 7,5 roku i kiedy byłam w 5 miesiacu ciąży On odszedł do innej kobiety podrodze przyznając sie do zdradzania mnie niewiele wcześniej i było tak że nie interesowała (...)