do kiedy alimenty na dziecko nowelizacja ustawy 2010 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


alimenty

alimenty

sklada sie wniosek do MOPR to oni od jakiego dnia musza nadplacic od dnia jak jest na wyroku czy od nia zlozenia do nich wniosku ? JoannaPi Witam. Płacę alimenty na syna, który (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

300zł na szkołę ale co zrobić na staż iść za 470zł i stracić alimenty i stypendim? Stary się chwali, że kase ma ale płaci tylko dlatego, że trzeba camilla3 Hej, wniosłam pozew (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zarządzenie tymczasowe dotyczyło alimentów na mnie i jedno dziecko (ja nie pracowałam) na ostatnij sprawie były mąż sam zaproponował kwotę 450 zł na dziecko i tak sąd (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

nauki. Mam tu na myśli pieniądze na książki, dojazd do szkoły itp. Czy można w jakiś sposób zmusić rodzica do płacenia za naukę, np. przelewając, co miesiąc daną kwotę (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

płacę wszystko, czy to ma jakieś znaczenie? seba oczywiscie. alimenty sa na dziecko. najlepiej zebys juz teraz zbieral paragony i rachunki na ponoszone wydatki na dziecko (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

alimenty? na zone nie musisz placic alimentów o ile wyszla za maz ruda5014 alimenty.pl na córki musisz płacić nadal, do czasu do kiedy się będą uczyły( zresztą (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

wyszła za mąż (cywilny) więc już mam watpliwosci czy to wogule moje dziecko ale raczej tak ,raczej na 100% nie wiem co robic zjechałem do siebie do kraju i nic się nie odzywam (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

podac o alimenty. Czy nie bedzię problemu aby Sąd zmienił decyzje co do obowiązku tzn zamienił osobę płacącą alimenty na syna Proszę pomóżcie gabriel mam przyznane alimenty (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

słuchać, że ma zaległe alimenty na dzieci, nawet wystąpił do sądu o ich umorzenie skarżąc komornika, który podjął czynności zmierzające do ustalenia, czy jest jakaś szansa (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

na to dziecko. Czy w takiej sytuacji mieli prawo pozbawić mnie tych zasiłków? Czy brak zasądzonych alimentów na ostatnie dziecko ma wpływ na ich decyzję? Jeżeli tak do (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

. Poza tym kobieta ma alimenty a jeszcze wymaga aby opiekowal sie dzieckiem i lozyl na nie podczas "widzen". Niech zabierze dziecko na miesiac na wakacje ale alimenty dalej (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

dzieckiem.jestesmy umowieni ze w dni kiedy ja musze isc do szkoly on zabiera ja do siebie do domu rodzinnego gdzie opiekuje sie nia babcia(z pon na wt zostaja na noc-taka (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

wnieść sprawę do sądu o alimenty od dziecka i jakie są szanse by córka musiała płacić alimenty na swojego ojca który nie wypracowuje sobie emerytury ( nie pracuje bądź pracuje (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

bardzo - a co mają wspólnego twoje dojazdy z kwotą alimentów??? to są pieniądze na dziecko a nie na twoje dojazdy na uczelnię. Ty też masz obowiązek łożenia na dziecko, (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

adwokat i zażądała... 900 zł na dziecko i 400 zł. na siebie. Powody? Dziecko i ona są przewlekle chore. Z wyliczeń mojej byłej wynikało, że na utrzymanie dziecka wydaje... (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

podwyszce. mama alimenty.pl 1000zl na dziecko, 200zl na mnie doda alimenty.pl 550 na dziecko 10 lat, przydałoby się 850. Co wy na to? matka alimenty.pl Tobie by sie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

wcześnie, to oczywiście bym płacił). Na to ona odpowiedziała, że na święta wielkanocne wraca do Polski (miała być na rocznym kontrakcie) i zarejestruje się jako bezrobotna (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

samo jak jedzie do doktora to to samo może jechać do mnie np na weekend.Żona idzie do doktorki np z katarem i na opowiada bzdur i ona pisze ze dziecko nie może wychodzić (...)

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

Mam zamiar wnieść o obniżenie alimentów .

liczyć na zmniejszenie alimentów chociaż do 400 zł.? Małgorzata Witam mąż płaci alimenty na syna z poprzedniego zwiazku 600 zł , mamy dziecko okazało się że drugie (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

w wysokości 500 zł na dziecko stanowią odpowiednią kwotę w stosunku do moich zarobków i jakie żona ma szansę podwyższyć je i do jakiej kwoty ? Czy mam prawo żądać udokumentowania (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

. Powinnaś złożyć prośbę do sądu o podwyższenie alimentów, podaj numer sprawy, na której przyznano ci alimenty na dziecko, i uzasadnij prośbę. 200 zł to bardzo mało (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

jedno dziecko do siebie i zajmie się jego wychowaniem. Tak trwało wszystko z 9 miesięcy. Mój brat miał wypadek poważny, będzie inwalidą dwa miesiące temu ( dalej leży w szpitalu ). Dziecko (...)

Uznanie dziecka

Uznanie dziecka

Pani alimenty do ręki i Pani na to przystaje to nie trzeba podawać o alimenty. O alimenty podaje się gdy ojciec dziecka nie płaci a pani chce by płacił. szubik W tej chwili (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

dziecko. petrarka Tak jak mówiono, projekt becikowego trafi do kosza. Przepis mówiący o tym że becikowego przyznawane bedzie w zależności od dochodu na rodzinę, a nie jak do (...)

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

Oskarżony o uporczywe uchylanie sie od płacenia alimentów

alimenty raz na 3 miesiące w wysokości 15-50zł na mnie i siostre(druga siostra pełnoletnia). Nie pracuje na umowę legalnie, nie może podjąć pracy ponieważ jest "bardzo chory" (...)

zbyt wysokie alimenty

zbyt wysokie alimenty

,mleko prezenty na dzień dziecka, wszystkie inne okoliczności,wyjazdy na wycieczki,i tak masz mało bo kosztorys powinien być na kwotę ok 2 tys na jedno dziecko - ale kobiety (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

przebywam na teranie Rzeczpospolitej Polski w związku z czym alimenty na córkę mi nie przysługują.Proszę o pomoc. Pozdrawiam nati82 Witam, Mam pewien problem, chciałabym uzyskać alimenty (...)