dni wolne od pracy w austrii 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

wliczać sobotę do urlopu w takim systemie pracy?? Magdalenaaaa prawo-pracy.net Pracuje w anglii systemem 4 dni pracy po 12h i 4 dni wolne,czasami nadgodziny.Chcialabym (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

środęczy moga dac mi cale 5 dni i tylko 2 dni wolne czy powinnam miec tylko te 2 dni co w roku szkolnym ? Lili Czy w dni wolne od szkoły np. Dzień (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela (...)

Jak się od niej uwolnić?

Jak się od niej uwolnić?

w Warszawie w ambasadzie jest taki dzial, gdzie mozna sie umowic na rozmowe bo pisanie , nie wszystko wyjasni. Do odpowiadajacego na przykladzie Austrii... Ja od tego czlowieka nic (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net Ja jestem w 21 tygodniu ciąży i od miesiąca siedzę na zwolnieniu. Mój ginekolog od początku pytał czy chcę już siedzieć w domu. Uważa, że kobieta w ciąży (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się weżnie (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

wnosi się nie w ciągu 7 dni ale W TERMINIE DWUTYGODNIOWYM od chwili doręczenia wyroku stronie skarżącej. Po trzecie - zanim zaczniesz udzielać porad - sam się nieco naucz. Wprowadzając (...)

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt Witam! Już nie będzie wolnego za to, że w dniu wolnym od pracy przypadło święto! To wynik zmian, jakie od 1 stycznia 2011 r. wprowadziła (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w pracy, że jest u jakiejś koleżanki z pracy ale i (...)

dni wolne za swieta

dni wolne za swieta

dni wolne za swieta mam pytanie czytalem nie dawno że jesli pracodawca nie zmienił kodeksu pracy przed 1 stycznia 2011 to nadal przysługuje dzien wolny za świeto w dzien wolny (...)

dni wolne od pracy 2011

dni wolne od pracy 2011

dni wolne od pracy 2011 Witam, jeżeli pracuje w systemie dwa dni pracy po 12h i dwa dni wolnego, to czy biorąc urlopu np. 10 dni będę miał (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka ani (...)

System 4-brygadowy

System 4-brygadowy

wolnego; do zaplaty licza sie dni w ktore przyszedles do pracy a nie te co z nich wychodzisz, czyli jakmasz przyjsc na noc w sobote, to masz dzien pracujacy w sobote, a w (...)

Dni ustawowo wolne od pracy 2011

Dni ustawowo wolne od pracy 2011

Dni ustawowo wolne od pracy 2011 Od 28 kwietnia 1990r. obowiązują następujące dni ustawowo wolne od pracy: 1. dni niżej wymienione: * (...)

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011

Święta w sobotę 2011 - Dni wolne od pracy 2011 Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane (...)

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ??

Dni wolne od pracy 2011 - święta w sobotę 2011 ?? Od 2011 r. nie będzie już dni wolnych za święta przypadające w soboty. Spowodowane (...)

Kara Nagany

Kara Nagany

pracy.Wiedząc że dostałąm dni robocze zadzwoniłam do osoby która ustala grafik niestety nie zastałam jej wiec przekazałąm tę wiadomość innej kierowniczce(dzwoniłam w sobote).W (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi jej nie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urzędzie pracy bezrobotny rozwiązał stosunek pracy (służbowy) za wypowiedzeniem albo na mocy porozumienia stron, ? 180 dni, jeżeli w okresie 6-ciu miesięcy poprzedzających rejestrację (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

możliwości znalezienia pracy w jego zawodzie i jaką ewentualna płacę w tym zawodzie oferują, a niekoniecznie od tego, czy ta osoba w istocie pracuje. leg Nie chcę być (...)

Colist.eu - oszuści z AUSTRII

Colist.eu - oszuści z AUSTRII

Colist.eu - oszuści z AUSTRII Witam, Mój problem trwa już długo, ale postaram się opisać go treściwie, jednocześnie liczę na poradę. 01 03 2011 - był to pierwszy dzień pracy w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

działalności tej firmy jest dość dziwne bo ta firma może wystąpić z pozwem w trybie elektronicznym zdaje sie gdzieś w Lublinie i jeśli nie wystosuje się sprzeciwu w terminie 14 dni (...)

inwentaryzacja a dni wolne 2011

inwentaryzacja a dni wolne 2011

inwentaryzacja a dni wolne 2011 Mam pytanie, w mojej firmie będzie inwentaryzacja od piątku do niedzieli, czy za t a pracę w weekend należy nam się wolne np. (...)

Dni wolne z tytułu urodzenia dziecka

Dni wolne z tytułu urodzenia dziecka

Dni wolne z tytułu urodzenia dziecka Czy z tytułu urodzenia dziecka przysługują ojcu dni wolne od pracy? Jesli tak to w jakim wymiarze? (Zbych) Przysługują (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

-pracy.net Urlop należy sie po przepracowaniu pełnego miesiąca, 1/12 z 20 dni jeśli staz pracy jest krótszy niz 10 lat (wliczamy tu również szkołę) lub 1/12 z 26 dni jeśli staż pracy (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu (...)

Mężczyzna a opieka nad zdrowym dzieckiem.

Mężczyzna a opieka nad zdrowym dzieckiem.

ma prawo do uzyskania zwolnienia od pracy w ciągu roku w wymiarze 2 dni, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia od pracodawcy, w przypadku posiadania dziecka w (...)

1

2

3

4

5

...

43