dni wolne od pracy w anglii w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

wliczać sobotę do urlopu w takim systemie pracy?? Magdalenaaaa prawo-pracy.net Pracuje w anglii systemem 4 dni pracy po 12h i 4 dni wolne,czasami nadgodziny.Chcialabym (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

.... ania0805 Witam mam pytanie odnosnie alimentow w uk. Jestem po rozwodzie od 4 lat, rozwod bralismy w uk w miescie w ktorym mieszkamy. Z bylym mezem mam 2-ke dzieci. MA zadeklarowane (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

ustawo wolny od pracy w tym przypadku jest to 3 maja i 1 listopada przypadaja w dni wolne od pracy to pracodawca ma obowiazek dac pracownikowi inny wolny (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

5ciokrotnie drozzsze niz w polsce. Dluznik z tego co mi wiadomo pracuje za granica-raz w niemczech,raz w belgi,raz w angli-zalezy jak mu sie spodoba. niunia1229 Witam W Polsce (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Może to być równie dobrze 3 lata jak również 10 lat. Nie zwalnia to jednak w żadnym stopniu od odpowiedzialności za dług. Jeżeli więc po 30 latach od dnia, w którym Panu (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

środęczy moga dac mi cale 5 dni i tylko 2 dni wolne czy powinnam miec tylko te 2 dni co w roku szkolnym ? Lili Czy w dni wolne od szkoły np. Dzień (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

BĘDĄ TEGO JAKIEŚ PÓZNIEJSZE KONSEKWENCJE W MOJEJ PRACY LUB W MGOPS.POZDRAWIAM. sylwunia prawo-pracy.net mam pytanie w kwietniu konczy mi sie umowa o prace i juz wiem ze mi jej nie (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

znamy sie od lipca 2008 i od tego czasy spedzilismy ze soba zeby nie sklamac 15tyg. z przerwami. Teraz mamy najdluzszy okres rozstania bo od grudnia, ze wzgledu na charakter naszej pracy, (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w momencie rozwiązania umowy o pracę, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia. tj. w tym przypadku 3/12 z 26 dni albo z 20 dni. Pozdrawiam Ela (...)

Jak sciagac alimenty z Angli

Jak sciagac alimenty z Angli

moze w sadzie w Anglii a nasz wyrok Polski mozesz sobie przykleic w ubikacji bo nikt go tam nie respektuje,wiem bo wlasnie to przechodze gosiac33 matka mojego dziecka mieszka i pracuje (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, myslec o dziecku teraz, jutro i za 10 lat w kazdym dniu wracajac z pracy w domu czeka druga "praca" - a nie tylko pare setkek miesięcznie przelewem. dziecko , to nie osobodzień w (...)

Alimenty bez rozwodu

Alimenty bez rozwodu

mi kontakty z dziećmi bo ma innego? rob szukam adwokata ze Szczecina konkretnegood spraw karnych sylwia Mam taki problem mieszkalam kilka lat 10 lat w Anglii z mezem. W tym roku w (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

sie bierze tyle zawisci. W koncu na pewno w zwiazku byly jakies piekne chwile, sliczne wspomnienia i nie raz jeden drugiemu pomagal. Czemu w sadzie jest oczerniany tylko facet..?! Do rozpadu (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

-pracy.net Ja jestem w 21 tygodniu ciąży i od miesiąca siedzę na zwolnieniu. Mój ginekolog od początku pytał czy chcę już siedzieć w domu. Uważa, że kobieta w ciąży (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

na siebie? Czy to, że powiem w sądzie, że pracowała legalnie w Anglii coś może pomóc skoro i tak nie mogę tego udokumentować (wątpię żeby sąd miał ochotę zwracać się do Tesco (...)

prawa do dziecka

prawa do dziecka

procesu w Anglii. Social Service niestety uznalo ze nie jestem na czas obecny w mozliwosci opieki nad moimi dwoma synami w wieku 4 i 5 lat. Z powodu braku granic i niewystarczajaych (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

w tym wszystkim istotne ,bo jak widać nie liczyły się w rozgrywce więc niech mnie nimi nie szantażuje od niego to wszystko- zależy jak wykorzysta szansę,prosił mnie na kolanach o rękę....i (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

będzie mógł odwiedzać syna tylko w weekendy bo w tygodniu pracuje od 8.00 do 16.00 !!! Ja natomiast jestem matką przez cały czas w tygodniu i w weekendy!!! AQUA a ja jestem (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

trafiłeś na zołzę która nie zhańbiła się pracą ale nie oceniaj wszystkich kobiet jednakowo . Taka która ma już dziecko w wieku w którym może iść do pracy niech się weżnie (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

pracy i tam ustaliłem że nie ma jej w pracy na drugą zmianę. Zadzwoniłem do niej, powiedziała że nie ma jej w pracy, że jest u jakiejś koleżanki z pracy ale i (...)

alimenty za granicą

alimenty za granicą

bez pracy, mieszkania... rozwód braliśmy w Holandii . statela Witam mam pytanie jestem już rok w Niemczech i jak bym chciała odwołać rodzinę w Polsce i + A i mam na syna alimenty (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

wnosi się nie w ciągu 7 dni ale W TERMINIE DWUTYGODNIOWYM od chwili doręczenia wyroku stronie skarżącej. Po trzecie - zanim zaczniesz udzielać porad - sam się nieco naucz. Wprowadzając (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

pracuję przez 5 dni w tygodniu na etacie 8 godzin dziennie; w weekendy pracuję na nocki w sortowni pieniędzy; nie mam życia towarzyskiego, czasu ani dla siebie ani dla dziecka ani (...)

Jak odzyskać Synka?

Jak odzyskać Synka?

wynajmuje za pomaganie w domu. Biorąc pod uwagę że tutaj nic nie robiła, trudno mi było w to uwierzyć. Adasia brałem w każdy dzień wolny, często jeździłem przed pracą albo po pracy (...)

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt

Bez wolnego za drugi dzień świąt Witam! Już nie będzie wolnego za to, że w dniu wolnym od pracy przypadło święto! To wynik zmian, jakie od 1 stycznia 2011 r. wprowadziła (...)

Jak się od niej uwolnić?

Jak się od niej uwolnić?

Jak się od niej uwolnić? Jesteśmy niecałe dwa lata po ślubie.Żona kilka miesięcy po ślubie zaczęła unikać seksu.W tygodniu szukała wymówek a na weekendy lub gdy miałem wolne w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

możliwości znalezienia pracy w jego zawodzie i jaką ewentualna płacę w tym zawodzie oferują, a niekoniecznie od tego, czy ta osoba w istocie pracuje. leg Nie chcę być (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

działalności tej firmy jest dość dziwne bo ta firma może wystąpić z pozwem w trybie elektronicznym zdaje sie gdzieś w Lublinie i jeśli nie wystosuje się sprzeciwu w terminie 14 dni (...)