dieta za 2011rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

siedział w zakładzie karnym wyszedł jak syn miał ponad rok i najważniejsi byli koledzy alkochol i chyba narkotyki (taj słyszałam)dziecko było na szarym końcu. Mieszkalismy blok obok bloku i było (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Kobieta w sądzie zawsze wygrywa. jeśli on chce wygrać, niech za wszelką cene zdobędzie dowody że żona tam pracowała za granica. Może uda mu sie podstepnie chociaż załatwić ksero biletów (...)

dieta pracownicza 2012rok

dieta pracownicza 2012rok

dieta pracownicza 2012rok witam. rząd podniósł w tym roku stawki za delegacje, 30 zł na dzień na jednego pracownika, mimo wszystko wydaje mi się mało prawdopodobne żebym wykupiła sobie (...)

dieta

dieta

dieta witam Mam pytanie czy należe się dieta pracownikowi, który jest przedstawicilem handlowym i jeździ po całej polsce od poniedziału do piątku?Z góry dziękuję za odpowiedzi (...)

Dwa miejsca pracy (obszary) na umowie, a diety w podrozy krajowej

Dwa miejsca pracy (obszary) na umowie, a diety w podrozy krajowej

wypłacenia diet za podróż służbową w kraju. Czy jest to działanie zgodne z prawem? Technicznie rzecz biorąc dieta przysługuje, jeśli praca odbywa się poza miejscem pracy określonym w (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

. rok na urlopie wychowawczym płatnym i 31,12,2008 kończy mi się umowa o prace czy w takiej sytuacji należy mi się urlop wypoczynkowy platny za rok 2008 ? Prosze o odpowiedz... magda prawo-pracy.net (...)

za co dieta pracownicza?

za co dieta pracownicza?

za co dieta pracownicza? Witam! Chciałbym się dowiedzieć za co pracownik ma prawo otrzymać dietę pracowniczą. Nasz szef nie uznaje czegoś takiego mimo, że bardzo często wyjeżdżamy (...)

dieta za delegacje 2011

dieta za delegacje 2011

dieta za delegacje 2011 Witam, mam pytanie czy w przypadku gdy w czasie wyjazdu służbowego pracodawca zapewnia wyżywienie bo w ramach opłaty za konferencję wliczone są posiłki, to przysługuje

Gdzie i jak po zaległe świadczenia

Gdzie i jak po zaległe świadczenia

"faktury wystawiałem .." - jakie faktury? 2. jeśli faktyczne miejsce pracy było oddalone o 100 km to delegacja się należy 3. wynagrodzenie za dodatkowe prace - trudno tu coś bez znajomości szczegółów (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

bez ogrzewania, przez co zamarzła woda.W tej chwili lokatorka domaga się zmniejszenia czynszu za okres zimna ponieważ uważała ,ze w mieszkaniu jest za zimno i zużywa za dużo opału.Każdy (...)

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010?

zł Ryczałt za nocleg (150% diety) 34,50 zł Ryczałt za dojazd (20% diety) 4,60 zł foggy

Diety dla delegacji

Diety dla delegacji

Diety dla delegacji Witam Piszę aplikacje rozliczającą diety i mam pytanie odnośnie jednego przypadku: podróż krajowa trwa 12h i 1 min zgodnie z ustawą należy się za to 1 dieta, następnie

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? Ponawiam (...)

Dieta krajowa 2012-co nowego??

Dieta krajowa 2012-co nowego??

dobę wynosi 30zł, powyżej 8 godzin należy ci się połowa diety powyżej 12 całość. No a poza tym za każdą dobę w podróży przysługuje ci 30zł a za niepełne 8 godzin podróży połowę. (...)

Dieta wyborcza a stypendium socjalne

Dieta wyborcza a stypendium socjalne

Dieta wyborcza a stypendium socjalne Zastanawia mnie następująca kwestia. Czy do wyliczania dochodu w rodzinie celem przyznania stypendium socjalnego na uczelni, wlicza się dieta uzyskana przez

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

. Prosze o odpowiedz i pomoc. karlitojar bardzo proszę o kontakt będę bardzo wdzięczna mag@iso.pl Pozdrawiam mag_ma Prosiłabym o pomoc w unieważnieniu małżeństwa. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy ze teraz (...)

dieta za szkolenie

dieta za szkolenie

dieta za szkolenie Mam prawo do diety za kursy które trwają po 6h ale dojazd do ośrodka zajmuje mi dodatkowe 2h?

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

czyszczona jest Kartoteka nieletniemu? Kkh prawo-cywilne.net Siema mam do odsiadki 4latai 7misiecy za 288kk/1 (rozboj)2 lata za to i 1 rok za kradziez i 17 miesiecy za grożby (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

pragnęłam to mieć dom i kochającą się rodzinę... nie pozwoliłam aby dzieci miały zły przykład.... za dwa miesiące wychodzę za mąż... nikt mi już nie mówi, że na godne życie mam (...)

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

skarga na czynności pracownika socjalnego POMOCY!!!!

bezczelne. Za pare groszy ktore 87 letniej mamie MOPS doklada do opiekunki za kilka godzin tygodniowo wlaza nam z butami w osobiste zycie i rozliczaja cala rodzine z kazdej zlotowki. To hanba zeby (...)

Pomocy dieta i zus

Pomocy dieta i zus

Pomocy dieta i zus Witam wszystkich,mam pewien problem odnośnie diety pracowniczej.Sprawa wygląda następująco pracuje w pewnej firmie która wysłała mnie w delegację do Angli jednak tam jestem pod

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

Umowa o pracę -miejsce pracy

Umowa o pracę -miejsce pracy

obowiązującym go rozkładem czasu pracy, c) w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, 2) 50% wynagrodzenia (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

?!!! rok do szkoly w kielcach a rok w warszawie? a jesli dziecko malutkie? juz to widze jak kochany tatus na rok rzuca prace i bierze sie za pieluchy?!!! a co z psychika dziecka? z (...)

dieta za podróż służbową kwota w 2011r

dieta za podróż służbową kwota w 2011r

dieta za podróż służbową kwota w 2011r Witam jaka kwota diety przysługije pracownikowi w podróży słuzbowej?Z góry dziekuję

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

10 miesiecy..i powiem szczerze oddalabym zycie za niego i pojde w ogien za nim,ale...nie jest codzinnie kolorowo..kto jest z turkiem wie cos o tym,jednego dnia jest cudownie jak w bajce,nastepnego

Umowa-zlecenie, ZUS oraz diety, delegacja (Niemcy)

Umowa-zlecenie, ZUS oraz diety, delegacja (Niemcy)

tej kwoty? > Pytanie #2: Skoro wyjeżdża na podstawie polskiej umowy to nie powinna mieć odprowadzanych składek od minimalnej krajowej? - Dieta wynosi 23,85?. > Pytanie: Czy nie jest to za (...)