dieta w niemczech 2011 42 euro Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod... Mieszkam z zona w Niemczech, slub bralismy przed laty w Polsce. Zamierzam sie rozwiesc, mam dosc tej meczarni, nerow i klotni. Nie mam (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

pomoc. Tatiana alimenty.pl POWIEM TYLKO TYLE 300 EURO W NIEMCZECH TO NIE JEST DUZO ZA TE PIENIADZE TO NIE ZAPLACI SIE NAWET MIESZKANIA-WIEM BO SAMA MIESZKAMOD 2 LAT W NIEMCZECH (...)

VAT-25

VAT-25

zakupilem w USA,a podatek zaplacilem w Niemczech, a urzednicy w US chca, zebym zaplacil im ejszcze raz VAT, co od razu uwazalem za bezpodstawne, ale jak widac urzednicy w US nie (...)

Prawa Polaków pracujących w Niemczech

Prawa Polaków pracujących w Niemczech

. Emerytura za pracę W Niemczech pracownicy mają potrącane składki po uzyskaniu 66 tys. euro dochodów (w zachodnich landach) i 55,8 tys. euro. (w landach wschodnich). (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Maj 2011 - otwarcie niemieckiego rynku pracy !!!

Maj 2011 - otwarcie niemieckiego rynku pracy !!!

papierów może zarobić tam 1200 euro miesięcznie; z papierami czeladniczymi 1600, a z mistrzowskimi - ponad 2 tys. euro. Przykładowe płace w Niemczech Dekarz - ok. 10 euro (...)

 Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach? Czy dieta związana z wyjazdem na delegację zawsze jest taka sama? Domyślam się, że są różnice w związku z tym (...)

Praca kierowców

Praca kierowców

pracodawców.Pan urzędnik ma np.42 euro diety w np. Niemczech,a kierowca dziad może dostać nie mniej niż dieta krajowa.Lamana jest Konstytucja ,za zgodą i wiedzą rządzących -która (...)

zadlużone mieszkanie ojca

zadlużone mieszkanie ojca

sklepie,na posesji,słupy energetyczne,elektryczne,w szkole,gazociągi,odszkodowanie za urodzenie dziecka,za stan wojenny 13 grudzień 1981 r.,za zwrot karty pojazdu,wypadek w szkole,powodzie,zalania

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

zasięgnąłem porady w kancelarii Grzybkowski-Guzek w Poznaniu. Oczywiście sprawa skończyła się w sądzie ale została wygrana więc bardzo się z tego powodu cieszę. Fachowe porady i (...)