Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty od babki przebywającej w USA29 Maja 2004

  Potrzebuję porady w następującej sprawie: mam 17 letnią córkę. Jjej ojciec (nie jesteśmy razem) od ponad 8 lat nie płaci alimentów (mam wyrok - do niedawna otrzymywałam alimenty z Funduszu Alimentacyjnego). (...)

 • pszczoły sąsiada23 Kwietnia 2006

  problem z podtopieniem budynku i chciałem z sąsiadami przekopać rów do rzeki. Kogo problem nie dotyczy to ma to gdzieś i nie daje się dołączyć do istniejącego rowu, drugi ma psa co atakuje (...)

 • Deportacja31 Października 2012

  Witam. Mam problem, mój ojciec od x czasu walczy o to by młodsze moje rodzeństwo zostało deportowane z Wielkiej Brytani do Polski. One są w Wielkiej Brytani przy matce, podczas sprawy sądowej wyrok (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  2114 witajcie..tylko te dziewczyny ktore szukaja rozrywki trafiaja na tych hamow turkow,ale musze przyznac jest ich wielu..babiarze..ja jestem z moim od 2.5lat..jest bardzo kochany,ale czasami klocilismy (...)

 • Ślub w USA....14 Września 2004

  Czy ślub cywilny zawarty w Stanach Zjednoczonych przez Polaków jest ważny po przyjeżdzie do Polski? Bardzo prosze o odpowiedz i z góry dziękuję. (NADZIEJA) nalezy dokumenty swojego slubu zawartego (...)

 • Matka walczy o odzyskanie dziecka z USA27 Lipca 2010

  Witam, Potrzebuję pomocy w opisanej poniżej sprawie. Otóż od grudnia 2008r jestem żoną obywatela USA. W 2009 w Polsce urodziło nam się dziecko, które dostało obywatestwo po ojcu i któremu od razu (...)

 • Slub z Amerykaninem5 Listopada 2002

  Dzien Dobry. Bede niezmiernie wdzieczna za informacje o dokumentach potrzebnych przy slubie cywilnym z Amerykaninem. Slyszalam, iz potrzebuje zaswiadczenie o Jego zdolnosci prawnej do malzenstwa i ze w przypadku (...)

 • Ogromny problem z zagranicznym kontrahentem3 Maja 2010

  Witam serdecznie, nie jestem pewny czy w dobrym miejscu umieszczam ten temat więc w razie problemów proszę administratora o przeniesienie do właściwego działu. Mam ogromny problem z zagranicznym dostawcą, (...)

 • Nowa Zelandia - deportacja 28 Lutego 2011

  Witam, jakie mogą być prawne konsekwencje deportacji z Nowej Zelandii ? Jeśli nie bylem rezydentem a moja wiza się skończyła. Deportacja wynika z pierwszego konfliktu z prawem. (...)

 • Polska emerytura za granicą.13 Listopada 2003

  Czy emeryt pobierający emeryturę w ZUS - ie posiadający pobyt stały w Polsce i USA, musi wedlug prawa ustanowionego ostatnio pobierać emeryturę w USA? Czy to świadczenie może wpływać na konto (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane