delegacja dieta w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Gdzie i jak po zaległe świadczenia

Gdzie i jak po zaległe świadczenia

umowie) - czy mogę dmoagać się dodatkowych świadczeń za żeczy nie ujęte w regulamie i w umowie. (opieka na dzieckiem, mycie okien, wypompowywanie wody z zalanej piwnikcy, praca jako "administrator" (...)

Delegacja prezesa spółki

Delegacja prezesa spółki

Delegacja prezesa spółki Witam, Czy wydatki związane z delegacją- bilety PKP, dieta- prezesa spółki akcyjnej ( nie zatrudnionego w spółce) są kosztem dla celów podatkowych? Dodam, (...)

Delegacja w Niemczech

Delegacja w Niemczech

Delegacja w Niemczech Witam, Obecnie pracuję w firmie produkującej i montującej okna. Nasz pracodawca wygrał przetarg na montaż okien w jednej z niemieckich miejscowości i planuje (...)

Umowa-zlecenie, ZUS oraz diety, delegacja (Niemcy)

Umowa-zlecenie, ZUS oraz diety, delegacja (Niemcy)

, jednorazowe wynagrodzenie, w przypadku zawarcia przez Usługodawcę z osobą wskazaną przez Usługobiorcę, umowy zlecenia dotyczącej usług opiekuna osób starszych lub chorych i usług rekrutacji (...)

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku Witam! ile wynosi dieta przysługująca w delegacji krajowej? w 2010 wynosiła ona 23zł, ale były plany żeby od 2011 podnieść ją do 30zł? nigdzie (...)

Pracuję w firmie ponad 2,5 roku która zatrudnia 25 osób - 3 osoby otrzymały 3 miesięczny okres wypowiedzenia

Pracuję w firmie ponad 2,5 roku która zatrudnia 25 osób - 3 osoby otrzymały 3 miesięczny okres wypowiedzenia

samochodem służbowym oraz obiad. Pytanie brzmi czy przysługuje mi w tej sytuacji dieta, (lub delegacja)czy przysługuje mi odprawa - przyczyna wypowiedzenia umowy - zła sytuacja ekonomiczna (...)

Umowa zlecenie - delegacja

Umowa zlecenie - delegacja

Umowa zlecenie - delegacja Witam. Obecnir zatrudniony jestem na umowie zlecenie okres 3 miesiecy W tym czasie dwukrotnie odbyłem podroz sluzbowa. Oplacono mi hotel oraz koszty podrozy. Na moje

dieta za delegacje 2011

dieta za delegacje 2011

dieta za delegacje 2011 Witam, mam pytanie czy w przypadku gdy w czasie wyjazdu służbowego pracodawca zapewnia wyżywienie bo w ramach opłaty za konferencję wliczone są posiłki, (...)

Delegacja  2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km

Delegacja 2011 roku stawka za km Bardzo proszę o pomoc, ile wynosi stawka za km podczas podróży służbowej w 2011 ?

Zagraniczna dieta 2012!

Zagraniczna dieta 2012!

, czesto jade na delegacje i podruze firmowe własnie w tamtym kierunku. Chciałbym wiedziec czy te siwadczenia podobnie jak krajowe równiez wzrosły?! Wysokość diety zagraniczne 2011 / 2012 (...)

 Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach?

Diety zagraniczne 2011 ile wynoszą w poszczególnych krajach? Czy dieta związana z wyjazdem na delegację zawsze jest taka sama? Domyślam się, że są różnice w związku z tym (...)