Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  robić, chodzi o te odsetki, brzmi groźnie. Pomóżcie. 12daga Oj, chyba niezbyt dokładnie przeczytałaś moją poprzednią odpowiedź. Napisałem przecież wyraźnie, ze w twoim przypadku PRZEDAWNIENIE (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu27 Lutego 2001

  Została zawarta umowa na wynajęcie lokalu uzytkowego na okres 5 lat do dnia 31.12.2003. Jak sporzadzić wypowiedzenie umowy najmu lokalu prawnie jeżeli w tej umowie nie ma żadnej adnotacji co do (...)

 • rozwód - podział majątku przed sprawą (umowa bez notariusza)25 Lipca 2010

  witam, sprawę mam za parę miesięcy. Założyłam sprawę bez orzekania o winie, żeby było szybciej. On jest narkomanem. Odpowiedział na pozew, że albo idziemy na terapię rodzinną i to ratujemy, albo on (...)

 • Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia12 Marca 2006

  Witam! Na pewno zapłacono Ci ekwiwalent za urlop w wymiarze 42 dni za rok w ktrórym zakończyła się umowa o pracę, ale nie to jest istotne, bo przez ten czas nie świadczyłaś pracy. A do urlopu (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  pierwsze złożę doniesienie na Policję o nękaniu nas telefonami(i moich rodziców) oraz o otwieranie cudzej korespondencji. Ale dochodząc do sedna sprawy w ostateczności jeśli się od nas nie odczepią (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  skierują sprawę do sądu.- szukaj w internecie na stronach Sądu Najwyższego wszystkich informacji które będą ci przydatne -nie odpuszczaj /// Samowar1 witam!!!! Mam pytanko. Jestem w ciąży. (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  dzwonil do nich w tamtym rok ( bo wtedy przyszlo pierwsze wezwanie) nie zgadzalo sie kod pocztowy imie ojca i jeszcze jakas rzecz pani stwierdzila ze sprawa zostanie zamknieta itd po czym w tym roku (...)

 • wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego9 Marca 2007

  Czy pracownik może wypowiedzieć umowę o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego i czy treść jest zgodna z kodeksem pracy-"wnoszę o wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron z (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  buraku w swojej firmie jeśli tam trzymaja takiego co to mu słoma z butów wystaje a udaje , że na czymś się zna. Idioto, nie z rzadnej mojej winy powstał dług.Niby gdzie palancie miałam sie upominać (...)

 • Umowa z kamerzystą - proszę o pomoc25 Marca 2014

  Witam mam problem z kamerzystą, który nie chce oddać filmu z wesela. Umowa była zawarta 5 lutego 2013,wesele odbyło się 28.09.2013 i do tej pory nie mamy filmu a kamerzysta ciągle zwleka. Nie odbiera telefonu, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.