darowizna 1 000 000 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

mnie w gorsze tarapaty i opłaty/. Cena rynkowa na akcie z 2007 r byla 90 000 ale pani sedzia wziela kalkulator i obliczyla to 48 metrow i wyszlo jej 170 000. I przyznala racje 42 000 dla wujka... (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

inne kredyty jeden na koncie osobistym na kwotę około 30 000 też w PKO oraz 100 000 w M-banku spłacone z tych 100 000 jest około 90 000 Ten duży kredyt zaciągnołem na sprzedaz (...)

Darowizna w ratach.

Darowizna w ratach.

Darowizna w ratach. Końcem roku otrzymałem od babci trzy darowizny, następująco: 1. 20 000 zł 2. 40 000 zł 3. 30 000 zł Muszę złożyć w Urzędzie Skarbowym 3 zeznania (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

twierdzić że masz 1 klienta . Jest to proste liczenie 1000 klientów X opłata sądowa powiedzmy 1500 zł = 1 500 000 do tego opłata biegłego powiedzmy 2000 zł. to kolejne 2 000 (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

zaleglosc.w.zus.i.us@wp.pl Zaległości cześć Zapraszamy do tej firmy w tej firmie Dajemy osobiste pożyczki i pożyczki biznesowe po oprocentowaniu w wysokości 3% tylko pożyczki od 2.000,00 USD do 5000 (...)

Czy to jest legalne????

Czy to jest legalne????

KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc dostaniesz: (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

, jak mi powiedziano do zrobienia i dziś po prostu dostaję mój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem (...)

10% podatek...?!

10% podatek...?!

. Poniesione koszty kredytu - 5 000 zł (raty + odsetki) Muszę zapłacić 10% podatek od różnicy pomięszy sprzedażą w wydatkami na zakup i wykończenie nowego mieszkania. PROBLEMY i PYTANIE: 1. (...)

Opodatkowanie dochodów

Opodatkowanie dochodów

. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz, (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

miesiące poszukiwałem pożyczki na pokrycie długów, każdy, z kim się spotkałem, oszalał i wziął moje pieniądze, aż wreszcie poznałam pana Eddiego. Mógł dać mi pożyczkę w wysokości 100 000 (...)

Darowizna a podatek

Darowizna a podatek

nabywców zaliczonych do II grupy podatkowej podatek wynosi: darowizna do 10 278 zł - 7 % darowizna w przedziale od 10 278 do 20 556 zł - 719 zł 50 gr i 9 % od nadwyżki ponad 10 278 (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

wysokośc alimentów na 30% moich zarobkow, to zona dostanie ode mnie 2 000 zł. A jeśli za jakiś czas będę zarabiał dajmy na to 10 razy więcej, to co wtedy? Ona dostanie już z automatu 20 000 (...)

Darowizna a opieka dozywotna

Darowizna a opieka dozywotna

Darowizna a opieka dozywotna Witam Moja siostra przyjęła od mojej mamy darowiznę w wysokości 200 000 Za te pieniądze i trochę kredytu wybudowała sobie pół bliźniaka w którym mama teraz (...)

SD-3 problem zwiazany z denominacja w 1995 PROSZE O POMOC

SD-3 problem zwiazany z denominacja w 1995 PROSZE O POMOC

jest to 1 500 000 zl.(KWOTA PRZED DENOMINACJA). Pani nie do konca chyba wiedziala co mi odpowiedziec poniewaz w kolejnej rubryce nalezy podac rezczywista wartosc spadku: zatem 170 000 minus (...)

taksa notarialna za darowiznę w I grupie podatkowej.

taksa notarialna za darowiznę w I grupie podatkowej.

tys. złotych? Taksa notarialna powyżej 60 000 zł do 1 000 000 zł wynosi 1010 zł + 0,4 % od nadwyżki powyżej 60 000 zł. pintor

Umowa warunkowa - co to takiego???

Umowa warunkowa - co to takiego???

kwotę 500 000 zł na wyoposażenie Domu Pomocy. Całość dostaw określam na wartość 1 000 000 zl. Czy w postępowaniu o zamówienie publiczne mogę zastosowac umowę warunkową? (...)

POLSKA = ceny w sklepach zachodnie, a pensje Polskie

POLSKA = ceny w sklepach zachodnie, a pensje Polskie

? 4,6 ? 739 ? coca cola ????????? ? tabliczka czekolady ? 1,29 ? 2 636 ? lody 1 l ? 3,98 ? 854 ? miód 500g ? 7,99 ? 425 ? płatki śniadaniowe kukurydziane 500g ? 2,25 ? 1 511 ? parówki 250g ? 5,96 (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

ubezpieczenia 14 lat, kwota 1 100 000 st złotych, umowa wygasa z dniem 1luty 2004 , nie piszcie zebym sie zgłosił do powiatowego rzecznika konsumentów, chcę tylko formułę do obliczeń. dzięki (...)

Książeczka Mieszkaniowa!

Książeczka Mieszkaniowa!

cztery zera. Każdy by chciał dostać teraz z 100zł wkładu 1 000 000zł no ale... dorośli piszą a takie naiwne. szakuli84 Ja mam takie pytanie. Zastanawiam się poważnie nad najmem mieszkania (...)

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

ciagnal, ale jak pani sie za niego wziela to sie wszystko udalo tak jak chcialam no i za polowe tego co musialam placic temu wczesniejszemu partaczowi!!!!!1!!!!!!!!!111 renegat Ja polecam basie raczkowską

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

wykorzystywanego do czynności opodatkowanych na zwolnione). Okres korekty wynosi natomiast: 1 rok ? jeżeli wartość początkowa środka trwałego nie przekracza 15 000 zł (czyli jest mniejsza (...)

darowizna od sąsiadki

darowizna od sąsiadki

darowizna od sąsiadki Witam!mam pytanie.Chcemy dać starszej sąsiadce pieniądze na wykup mieszkania z adm 20 000(15%wartości mieszkania),to mieszkanie ma nam darować ale oczywiście z umową dożywocia

 Ile wynosi  stawka notarialna od  60 000 zł??

Ile wynosi stawka notarialna od 60 000 zł??

Ile wynosi stawka notarialna od 60 000 zł?? Witam, mam pytanie, ile wynosi maksymalna stawka notarialna od 60 000 zł?? Stawka do 60 tys.zł wynosi 710 zł + 1 % od nadwyżki powyżej 30,000 (...)

Złóż wniosek o pilną pożyczkę

Złóż wniosek o pilną pożyczkę

Złóż wniosek o pilną pożyczkę Dzień dobry, Jesteśmy kapitałowym, zarejestrowanym i kwalifikowanym pożyczkodawcą. Daję pożyczki uczciwym ludziom w wysokości od 5 000 do 1 000 000 (...)

Doradca podatkowy czy popełnił błąd

Doradca podatkowy czy popełnił błąd

nasze intencje i że ma polisę ale tylko on jest upoważniony do kontaktowania się z firmą ubezpieczeniową. Jedyne co nam się udało uzyskać w US to spłata podatku w ratach ale koszt wzrósł do ok 215 000 (...)

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych

300 zł. Kropla w morzu jego mozliwości ale co bedzie sie wychylał - przeciez nie ma wiecej pomimo ze po porodzie kupił sobie nowy samochów o wartości 50 000. Na sparwie powiedziła ze siostyry mu kaza

Podzial majatku, stan kont

Podzial majatku, stan kont

? Zakladajac ze stan konta na dzien 9 marca wynosil 10 000 zl z czego maz 25 marca zaplacil podatek 7 000 zl do US (podatek za miesiac ubiegly). Czy podzialowi podlega kwota 10000 czy nalezy wziac (...)

1 000 zł kary za smrodzenie!

1 000 zł kary za smrodzenie!

1 000 zł kary za smrodzenie! WITAM. Już niedługo w walce z uciążliwymi zapachami, często zatruwającymi najbliższe otoczenie, wspomogą nas urzędnicy, a kary mogą sięgać nawet tysiąca (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

i tylko wtedy kiedy wydaje wam sie ze długu nie ma a nie powolujac sie na przedawnienie, po 1 przedawnienie mozna udowodnic tylko przed sadem jesli nakaz zaplaty jest prawomocny nic nie zrobisz po 2

czy przelew pieniedzy dziecka na konto rodzicow bez podarowania tych pieniedzy to darowizna?

czy przelew pieniedzy dziecka na konto rodzicow bez podarowania tych pieniedzy to darowizna?

urzedu skarbowego jako darowizna. Od czasu przelwewu minelo wiecej niz 6 miesiecy. Czy urzad skarbowy moze potraktowac ten przelew jako darowizna i wymagac zaplacenia podatku? Pozdrawiam i dziekuje (...)