d.u.nr 14 z 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wypłacano wynagrodzenia obliczane na bazie nowej średniej pensji krajowej z grudnia 2010 roku, a z ustawy wynikało, że powinny być na bazie średniej z 2009 roku. Dociekliwy (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

- będzie musiało być zgodne z rozporządzeniem ministra zdrowia z 14 września 2010 r. Pisemny wniosek o becikowe trzeba złożyć w urzędzie gminy lub w ośrodku pomocy społecznej w terminie (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

po wypadku w 2006 roku! Z ubezpieczeniem było wszystko ok. Z panią, do której się dodzwoniłam, nie dało się rozmawiać. Wyszukałam w kc paragraf, który mowi o tym, że zaległości (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

odpowiedź... Od grudnia 2007 przebywam na urlopie wychowawczym. Z racji niskich dochodow otrzymuję z MOPS zasiłek rodzinny wraz z dodatkami m.in dodatek z tyt. przebywania na urlopie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

TO CO ROBIŁ NIE MIAŁO NIC WSPÓLNEGO!!! Z TAKIMI SPRAWAMI , SPÓŁKĘ AKTUM ZAŁOŻYŁ W 2011 ROKU . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA !!!! (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

dostaniesz .... Bob prawo-pracy.net 31,12,2010 roku będę mia.ła 10 lat pracy i 3 dni w związku z tym pytanie czy mam możliwość dostać urlop wypoczynkowy uzupełniający za 2010 rok czy dopiero (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

poprzedni który to ją sprzedał. Dalej czas który to upłynął - P.R.E.S.C.O. Group Sp. z o.o. wskazuje daty dokumentów (z których powstało zadłużenie) na 20 marca 2003 roku i 03 kwietnia (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

roku. Dnia 17.07.2007 zostaly przekazane do komornika sadowego w podległym rejonie o wszczecie egzekucji z nieruchomości. Ogolnie kwota zadłużenie z obu firm wynosi wraz z odsetkami (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

wszelkiego rodzaju pożyczki z 2% stopą procentową więcej informacji, skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną (andmoris38@gmail.com) Anderson Morris Jak uzyskałem pożądaną kwotę pożyczki (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

528 ? 14.839,02 zł + 32% nadwyżki ponad 85.528 zł czy w 2011 roku zajdą jakieś zmiany ?? z góry dziękuję za odpowiedź! warsza Witam, chciałbym zmienić pracę ale w obecnej dochodzę (...)

Sylwester Studencki  Góral Party Camp 2011

Sylwester Studencki Góral Party Camp 2011

idealne rozwiązanie... dołącz do najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i jedź z nami na Góral Party Camp 2011 !!! Razem zwiedzimy całą okolice i podbijemy wszystkie stoki (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

pracodawcy wymówieniw z pracy 07.08.2017 roku za porozumieniem stron na L4 jestem od 09.08.2017 pracodaca powiedział ze podpisze umowę jeśli zrezygnuje z L4 czy to zgodne z praem (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

remontu, to możesz występować o częściowy zwrot VAT z takich zakupów na podstawie faktur nie tylko z tego roku, ale ze wszystkich lat gigantomachia dodam że maksymalnie do 2004 roku.;) (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

stycznia 2011 r.), ale tylko w przypadku, gdy termin przydatności do spożycia tych produktów nie przekracza 14 dni. W odniesieniu do wyrobów ciastkarskich i ciastek świeżych z datą (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

spódnicach, bo zolnierze z was żadni, z całym szacunkiem, dla wszystkich noszących mundury. To na was czekamy kiedy wyjeżdżacie z kraju, to dzięki nam wasze dzieci czekją na swoich (...)

Witam bardzo serdecznie! Mój problem polega na tym ,że pracę rozpoczęłam od września 2011 roku

Witam bardzo serdecznie! Mój problem polega na tym ,że pracę rozpoczęłam od września 2011 roku

od 2 lipca 2013roku do 14 czerwca 2014roku, a do urzędu pracy jako osoba bezrobotna zgłosiłam się 2 stycznia bieżącego roku, odmówiono mi przyznania zasiłku zwanego kuroniówką. (...)

Spadek po ojcu proszę o pomoc

Spadek po ojcu proszę o pomoc

oni sami z Sądu zadzwonią do mamy jak już będą mieli odpowiedź z Banku i że wyznaczą termin kolejnej rozprawy. W między czasie mama kontaktował się z Sądem niestety oni cały czas (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

. zm.) oraz z ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (Dz.U. z 2003 r. Nr 118, poz. 1112, z późn. zm.). Art. 4. ustawy o systemie oświaty stanowi: Nauczyciel w swoich (...)

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011 Witam Jaka sklala podatkwoa w roku 2011?Jakie zmiany?Z góry dziękuję za informacje SKALA PODATKOWA 2011!!! Podstawa obliczenia podatku * do 85 528 zł (...)

Problem z Oc

Problem z Oc

umowie z MTU. Pan Jerzy powiadamia Link4 o zbyciu pojazdu, jednak nie powiadamia o tym MTU. 10/07/2012 - Ja niezadowolony z usług Link4 podpisałem umowę na OC w Allianz, podpisałem rezygnację (...)

Rzeszów - Rzeszowskie Juwenalia 2011 - PROGRAM !!!

Rzeszów - Rzeszowskie Juwenalia 2011 - PROGRAM !!!

akademikami PRz 16:00 - rozstrzygnięcie konkursu na ,,Najlepiej przybrane okno w akademiku 17:30 ? rozpoczęcie koncertów Wystąpią: 17:00 - Zespół z przeglądu - KUKI PAU 17:30 - Zespół z (...)

VAT-25

VAT-25

przedstawionym stanie faktycznym. Stronie przysługuje prawo do wniesienia skargi na niniejszą interpretację przepisów prawa podatkowego z powodu jej niezgodności z prawem. Zgodnie z przepisem (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

składać wypowiedzenie jeśli umowa kończy mi śie z dniem zakończenia zwolnienia?z góry dziękuję za pomoc sandraa Witam mam pytanie w jakiej sytuacji mogę zwolnić się z pracy bez (...)

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

Juwenalia 2011 - Kraków - PEŁNY PROGRAM !!! AWF , UEk , Czyżynalia , Juwenaliowe Koncerty , Plaża na miasteczku , Scena na miasteczku , Juwenaliowy Kabareton , Kolorowód i inne

TANECZNE (Stadion Lekkoatletyczny AWF) 11.30 - 13.00 ? FINAŁOWY BIEG PIWOSZA * CZYŻYNALIA 10 ? 14 Grillowanie na akademikach, konkurs na grillmastera / NOWINKI * KRAKOWSKIE JUWENALIA 2011 Pas (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

ma 4 lata będzie musiało odpowiadać przed sądem? nina5 witam Mam takie pytanie mam dwoje dzieci z kobieta z która nie jstesmy po ślubie czy mam jakieś szanse, aby odzyskać jedno dziecko? z (...)

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

bezpodstawne wezwanie do zapłaty

bezpodstawne wezwanie do zapłaty Witam! Mam problem z jedna hurtownią, z która współpracuję od kilku lat. Dostałam niedawno od nich wezwanie do zapłaty za faktury z 2010 i z 2011 (...)

kto ustala plan urlopowy

kto ustala plan urlopowy

spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy. • Jeżeli pracownik nie może rozpocząć urlopu w ustalonym terminie z przyczyn usprawiedliwiających nieobecność w pracy, a w szczególności (...)

Stare auta zalewają polski rynek

Stare auta zalewają polski rynek

Stare auta zalewają polski rynek Czy nie da się z tym nic zrobić? Tylko 14 proc. aut zarejestrowanych w 2011 roku zostało kupionych w firmowych salonach! Proporcja w zakupach aut (...)

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je?

Kredyt konsumencki - czym to sie je? Ustawa o kredycie konsumenckim podpisana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego dnia 18 grudnia 2011 roku, wprowadziło nowe regulacje ułatwiające zaciągnięcie

1

2